Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: 29.08 W-wa Wesoła zielona Manduca!

  1. #1
    Chustofanka Awatar asiorek
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    wawa
    Posty
    235

    Domyślnie 29.08 W-wa Wesoła zielona Manduca!

    Minęłam dzisiaj samochodem na ul. Armii Krajowej mame z synkiem w Manduce zielonej sprzodu Mamo jesteś tu? Fajnie wiedzieć, że są tu w Wesołej inne chustorodzinki

  2. #2
    Chustofanka Awatar ladidadi
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    warszawską Pragę zamieniła na Jabłonnę :)
    Posty
    266

    Domyślnie

    no dobra, lubie się wtrącać w cudze wątki Są w Wesołej nawet roczne chuściochy imieniem Pola - znam osobiście jakem ciociula Apoloni
    Możecie się z Nas śmiać i poniżać Nas na każdym kroku. Ale my mamy dla was coś nowego,mamy bomby domowej roboty ... bo robimy w wielo

    Marta, Matka Polka Karmiąca


    KLUB MAM W JABŁONNIE

  3. #3
    Chustomanka Awatar mamka_klamka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,361

    Domyślnie

    Dziewczyna w zielonej manduce to przyjaciółka mojej siostry. Na forum chyba nie wchodzi.
    Oczywiście moje "niedokształcone" siostry powiedziały jej, że ja bym skrytkowała takie nosidełko (myślały, że only chusta). Wyprowadziłam je z błędu.
    A jak powiedziałam, że przeczytałam na forum o koleżance wędrującej po Wesołej to mi nie chciały wierzyć :> przestraszyły się permanentnej inwigilacji

  4. #4
    Chustofanka Awatar asiorek
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    wawa
    Posty
    235

    Domyślnie

    e tam od razu inwigilacja...po prostu teskno mi do towarzystwa chustomam od maja jak zamieszkałam w wesołej i wróciłam do pracy to widok chustonoszy jest na wagę złota.
    Chętnie bym się zapoznała z jakimiś mamami tutaj co by mieć z kim na spacer wyjść czy na placach zabaw pogadać. W W-wie pod tym względem było dużo ciekawiej i bardziej towarzysko i dla mam i dla dzieciaków
    mamka_klamka pozdrów koleżankę sióstr i niech się nie obawiają inwigilacji

  5. #5
    Chustonoszka Awatar hypnozis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Wesoła
    Posty
    63

    Domyślnie

    A ja tak łażę i łażę po tej Wesołej i ani mnie nie widzą ani ja nikogo nie spotykam Pozdrawiam Was dziewczyny, asiorek napisalam pw.
    Magda, mama Wojtusia.12.04.2011 i Gosi 17.08.2013 i Mai 27.01.2018

  6. #6
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    Cudze chwalicie swojego nie znacie
    ja zazwyczaj raz w tygodniu jestem w Wesołej - nie dość, że znam tam 3 wyrosłych już z chust dzieci ( w tym jednej z mam, która kiedyś tu bywała) to za każdym razem (no prawie) jak jestem w KMie przy warszawskiej to widuję mamy i tatusiów - czasem z MT, raz z chustą, a często taką wielomamę z MT samoróbką/na zmianę z wisiadłem jakimś. Może Wesoła Grzybowa bardziej chustowa??

  7. #7
    Chustoguru Awatar Iwka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    9,881

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ladidadi Zobacz posta
    no dobra, lubie się wtrącać w cudze wątki Są w Wesołej nawet roczne chuściochy imieniem Pola - znam osobiście jakem ciociula Apoloni
    to ja tż się wtrącę w cudzy wątek
    ladidadi, znasz małą Apolonię? Moja babcia tak miała na imię i to było bardzo nietypowe imię, teraz Pola zrobiło się modne, ale nie spotkałam się z Polą jako zdrobnieniem od Apolonii, tylko jako odrębne imię.
    asiorek, a Twoja jak ma w dokumentach?
    Co dwa lata przewrót świata
    my - lipiec 2006, Zosia - luty 2008, Joasia - styczeń 2010, Aleksandra-Salamandra - marzec 2012, Synek-Krztynek Antoś - marzec 2014
    "Hodowla młodych hobbitów wymaga wielkiej ilości paszy" J.R.R.T.

  8. #8
    Chustofanka Awatar asiorek
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    wawa
    Posty
    235

    Domyślnie

    Iwka, moja Pola to Pola z dokumentów Apolonia było rozważane, ale stanęło na krótkiej Polce

    Kanga, kurcze w KM robie często zakupy i jeszcze nie przyuważyłam nikogo noszącego. Zresztą Warszawska i plac zabaw przy warszawskiej to często odwiedzane przeze mnie miejsca.
    Ale w końcu ja jak na razie tez emerytowana chustonoszka, bo albo na nózkach idziem albo w wózku ostatnimi czasy, może już nie jestem taka czujna na tym punkcie.

  9. #9
    Chustomanka Awatar mamka_klamka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,361

    Domyślnie

    Ja też często bywam w Wesołej i zdarzają mi się spacery chustowe lub mejtajowe. Z resztą swojego średniego syna też często po Wesołej nosiłam. Niestety żadnej zamotanej mamy nigdy nie spotkałam

  10. #10
    Chustofanka Awatar ladidadi
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    warszawską Pragę zamieniła na Jabłonnę :)
    Posty
    266

    Domyślnie

    Aga D. : taka majtajowa mama to może być 'moja Aga" z moim byłym różowym mt z dziewczynką ? One teraz chodzą w mt tym w który dupina mojej Marianny się nie zmieściła, jest na foto na fb ))

    A mała Pola jest krótko Pola tylko ja ją nazywam Apolonia
    Możecie się z Nas śmiać i poniżać Nas na każdym kroku. Ale my mamy dla was coś nowego,mamy bomby domowej roboty ... bo robimy w wielo

    Marta, Matka Polka Karmiąca


    KLUB MAM W JABŁONNIE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •