Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: 28 sierpnia na plaży w Sopocie

  1. #1
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie 28 sierpnia na plaży w Sopocie

    28 sierpnia na plaży w Sopocie, około 15, w kierunku Gdańska, mama niosła śpiące dziecko w niebieskim pasiaku, chyba 2x. Obok szedł tata, dwójka dzieci i chyba babcia.

  2. #2
    Chustofanka Awatar ladidadi
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    warszawską Pragę zamieniła na Jabłonnę :)
    Posty
    266

    Domyślnie

    ha ! to nie my znowu ale bilans przez tydzień w Trójmieście jet taki : 2 wisiadła, mama w chuscie przy Ikea, 2 manduki na plaży i jedna super exchustomatkapropagatorka noszenia

    PS. a tak może OT - gdzie iść dziewczyny na dobre jedzenie z dwójką dzieciaków w październiku w Trójmieście?
    Możecie się z Nas śmiać i poniżać Nas na każdym kroku. Ale my mamy dla was coś nowego,mamy bomby domowej roboty ... bo robimy w wielo

    Marta, Matka Polka Karmiąca


    KLUB MAM W JABŁONNIE

  3. #3
    Chustonoszka Awatar hagyma
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    125

    Domyślnie

    Do Manekina idźcie. Tam i kącik dla dzieciaków fajny i łaźnia pokaźna z przewijakami a i menu takie dzieciakowe, bo nawet z nutellą mają nalesniki.

  4. #4
    Chustofanka Awatar ladidadi
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    warszawską Pragę zamieniła na Jabłonnę :)
    Posty
    266

    Domyślnie

    hmm naleśniki z nutellą to średnio fajne dla moich dzieciaków i mało zdrowe ogólnie haha ale dziękujemy bardzo za odpowieź Zakładam że w październiku może być pogoda taka sobie więc częściej będzie się wchodziło gdzieś na 'herbatkę'
    Możecie się z Nas śmiać i poniżać Nas na każdym kroku. Ale my mamy dla was coś nowego,mamy bomby domowej roboty ... bo robimy w wielo

    Marta, Matka Polka Karmiąca


    KLUB MAM W JABŁONNIE

  5. #5
    Chustomanka Awatar abeba
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    miasteczko ze żbikiem w herbie
    Posty
    984

    Domyślnie

    też nie ja, ale zdaję się, że tę samą ekipę widziałam w sobotę 3.09 na molo. Ten pasiak to chyba jakiś Hoppediz "północny" (Montreal, Oslo, Dublin?)


    Dzieci są urocze, aczkolwiek niehigieniczne.

    Melman z Madagaskaru

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •