Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Witajcie!

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    27

    Domyślnie Witajcie!

    Mam na imię Małgosia, mieszkam w Gdańsku.
    Jestem na tym forum od wczoraj i już straaasznie mi się podoba, więc będę tu często zaglądać (a raczej długo przesiadywać) i czytać. Już teraz znalazłam mnóstwo cenny uwag i rad, więc DZIĘKUJĘ!!!
    Jeszcze będąc w ciąży bardzo spodobał mi się pomysł chustonoszenia, więc wraz z mężem zażyczyliśmy sobie chustę w ramach prezentu gwiazdkowego od mojej siostry. Myślałam jednak, że chusta to będzie taki bajer, a i tak najczęściej będziemy dziecia wozić w wózku. Okazało się jednak, że dzidziol szybko zrobił się bardzo ciekawy świata i już w drugim miesiącu życia znielubił wózek. Pozostała więc nam chusta - jako wybawienie, ale i godna alternatywa Im dłużej już się wiążemy, tym bardziej nie mogę sobie przypomnieć po co w ogóle kupowaliśmy wózek! Chociaż nie, wózek świetnie się teraz przydaje w naszym małym mieszkanku - pełni rolę kontenera na rozmaite rzeczy, ubrania czy zabawki, których nie ma gdzie położyć.
    Podejrzewam, że moja historia nie jest wyjątkiem. Czy któraś chustowa mama wróciła jednak do wózka, np. do etapu spacerówki? Jednak czasem fajnie by było wybrać się na spacer wioząc słodki ciężar na kółkach, a nie nosząc go na sobie

  2. #2
    Chustofanka Awatar marzen@
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    184

    Domyślnie

    Witaj

    U nas też wózek znielubiony, choć ostatnio zdarzyło się, że dzidzia wózka sobie zażyczyła. Oczywiście po 15 minutach przesiadka do chusty. No i wózek przydaje się jak cięższe zakupy trzeba do domu zrobić

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    855

    Domyślnie

    WITAJ
    MAMA-Wiktorii 18.02.2007 Katarzyny 29.03.2011 Kornelii 19.05.2021

  4. #4
    Chustofanka Awatar Sihaya
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    356

    Domyślnie

    Cześć!!
    No co ty, kółka? beee.... i przypomnieć sobie jak to jest na krawężnikach, bruku i krzywych chodnikach?
    W której części Gdańska mieszkacie??
    Zapraszamy na spotkania kk

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    27

    Domyślnie

    Dzielnica Młyniska, niedaleko nowego stadionu
    Na spotkanie KK już się wybieramy od dawna. Jak było w Sopocie, to już prawie-prawie mieliśmy jechać, ale maluch nam się zbuntował A do Rumi to trochę daleko...

  6. #6
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,214

    Domyślnie

    witam imienniczkę a w jakim wieku masz dziecko?

  7. #7
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Hej U nas wózek wrócił właśnie na etapie spacerówki. Gondoli używałam bardzo mało, głównie na początku, gdy nie znałam chust.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •