Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Jak składać prefoldy?

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Warszawa Wola
    Posty
    41

    Domyślnie Jak składać prefoldy?

    Oprócz banalnego złożenia w prostokąt można także z użyciem snappi. Czy wiecie może jak??

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Na ekobaby jest sposób ale trzeba miec albo duże prefoldy albo zupełnego maluszka

    http://ekobaby.pl/ep_instrukcja_skladania.php
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  3. #3
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,998

    Domyślnie

    O tu na obrazkach stoi i jeszcze link do filmiku jest : http://pl.bambinomio.com/pl/zestawy-...cja-uytkowania
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  4. #4
    Chustonówka Awatar fan
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Kościerzyna
    Posty
    15

    Domyślnie

    A ja myślałam, że jakieś złe prefoldy zakupiłam. To jak wy składacie, jak nie macie dużych prefoldów ani maluszków? Czy takie prefoldy to tylko już na wkład do kieszonki się nadają? I może poprosiłabym namiar na coś większego, co by się dało złożyć jednak ze snappi

  5. #5
    Chustofanka Awatar ciocia_wiedzma
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Karczew
    Posty
    218

    Domyślnie

    Ja miałam bambinomio do 5 kg, syna 3 kg i za cholerę się nie dało tego tak złożyć i założyć na tyłek. Faktycznie musiałabym mieć większe. Dlatego u nas były w prostokąt i dlatego nie polubiłam prefoldów. Ale na upały u nas ostatni tetra i wełniak. Coś czuję że tetra za chwile będzie za mało chłonna i się trzeba będzie z prefoldami przeprosić

  6. #6
    Chustonówka Awatar fan
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Kościerzyna
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ciocia_wiedzma Zobacz posta
    Ja miałam bambinomio do 5 kg, syna 3 kg i za cholerę się nie dało tego tak złożyć i założyć na tyłek. Faktycznie musiałabym mieć większe. Dlatego u nas były w prostokąt i dlatego nie polubiłam prefoldów. Ale na upały u nas ostatni tetra i wełniak. Coś czuję że tetra za chwile będzie za mało chłonna i się trzeba będzie z prefoldami przeprosić
    No właśnie... tak samo z Kikko roz. Infant się rozczarowałam... Niby na 2 miesięczne dziecko, a moje raczej szczuplak i się nie zmieścił. Najlepsze wg mnie są prefoldy Pupeko Bambusowa Miękkość, tu faktycznie rozmiar S dopinamy. Z takich pasujących to jeszcze klepsydry Pupus dają radę, a tak to nie znalazłam nic godnego uwagi - jeszcze

  7. #7
    Chusteryczka Awatar olazola
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,754

    Domyślnie

    My stosujemy prefoldy kikko z zoltym obszyciem Maly przekroczyl 4 lg i jeszcze sa dobre, ale zeby byly takie mega chlonne to nie powiem, u mnie porownywalnie do tetry, tyle tylko ze na pleckach bardziej plasko wychodzi, ale i tak najbardziej lubimy tetra w samolot i otulacz welniany

    Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
    Alicja 12.10.08 : Martyna 01.03.11 : Oleg 28.06.14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •