Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 171

Wątek: tetrę odkryłam

  1. #81
    Chustomanka Awatar mamaUlki
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Dzierżążno
    Posty
    1,331

    Domyślnie

    dzięki

  2. #82
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,816

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaUlki Zobacz posta
    podnoszę i o chłonność Anyczko pytam bo się nad kupnem zastanawiam.
    Ja też jestem zadowolona. W porównaniu z bambusową kikko bawełniana niebielona jest też dużo twardsza, mniej delikatna, ale mnie taka chropowatość bawełny odpowiada.

  3. #83
    Chustonówka Awatar Luniell
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    38

    Domyślnie

    Ja teraz używam tetry lux ze "smyka" i na to otulacz close parent i jest git. Otarcia i odparzenia robią sie czasem o dziwo gdy włoże orginalne wkłady CP do otulacza. Na spanie w dzień grube prefoldy http://ekomaluch.pl/pieluchy-wielowa...,p2125,l1.html a noc wklady bambusowe do cp. Dziecię ma 10 miesięcy i wszystko daje rade nie przecieka. Co do chłonności, to jaka by nie był to tak zmiana przypada co 1,5h albo zaraz po siku. Grubsze sprawy załatwiamy do nocnika. Jak był mniejszy to fakt wszystko do wymiany ale ja wkładałam wkładki "sucha pielucha" na falbankę z tyłu i było po problemie.



  4. #84
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    dziewczyny jak sie nazywal ten sprzedawca na allegro ktory sprzedawał ta fajna tetre?
    na "g" chyba sie zaczynalo.
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  5. #85
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    Galiano chyba. Albo bardzo podobnie

  6. #86
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    194

    Domyślnie

    I ja też jestem wielbicielką tetry! od samego początku (to już siedem lat z okładem , choć wtedy z różnymi kombinacjami ceratek; nie było taki wygodnie jak z otulaczami, ale obeszło się bez odparzeń - w przeciwieństwie do jednorazówek).
    teraz tetra na otulacz (super sprawa, kupy nie lecą w nogawki ). i na kieszonki; no chyba że mi na "suchej pupie" zależy, to wtedy do środka.

  7. #87
    Chustonoszka Awatar Matusiomama
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    91

    Domyślnie

    no i ja się w tetrze zakochałam (dzięki Olban)
    otulacz wełniany lub bambino mio jak na razie i najczęściej tetra zwinięta w zwykły pasek - nieźle nam to wychodzi

    OT: tylko jesień i zima i w domu niby ciepło, ale jednak już nie to co lato...i jak ja jeszcze dziecko wysadzam na nocniczek to ubiór domowy mnie frapuje....kupione getry niby mające na 3-latka też być dobre jakoś dziwnie obciskają mu uda....
    Ostatnio edytowane przez Matusiomama ; 18-10-2011 o 12:37

  8. #88
    Chustofanka Awatar Mamjola
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    320

    Domyślnie

    tak jak czytam wasze opinie, to musze sie zgodzic,ze cos w tej tetrze jesta niesamowity plus to na pewno to,ze bardzo szybko schnie! my od poczatk uzywalismy zwyklej tetry,tylko ze od jakiegos czasu synus przesikuje jedna tetre i zakladam 2-tylko,ze on ma dopiero 10mscy,wazy 11kg-przyznaje,ze bardzo dorodny sie urodzil tylko jak to jest z 2latkami-czy u nich starcza jedna tetre?nie chce mi sie w to wierzyc! i tak mysle, czy to znaczy,ze za niedlugo bede musiala 3 zakladac?pomozcie, milosniczki tetry dodam,ze uzywalam bambusowej kikko i roznicy nie widzialam-noo na pewno jest przyjemniejsza w dotyku
    Ostatnio edytowane przez Mamjola ; 20-10-2011 o 13:35


  9. #89
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    647

    Domyślnie

    Można dodawać do tetry cienkie wkładki bambusowe lub konopne aby zwiększyć chłonność
    Zakładanie 2,3 i więcej tetrówek może minąć się z celem bo pupa będzie ogromniasta i dziecku będzie trudno chodzić

  10. #90
    Chustofanka Awatar Mamjola
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    320

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bianka2009 Zobacz posta
    Można dodawać do tetry cienkie wkładki bambusowe lub konopne aby zwiększyć chłonność
    Zakładanie 2,3 i więcej tetrówek może minąć się z celem bo pupa będzie ogromniasta i dziecku będzie trudno chodzić
    to jest jakas mysl-a jakie wkladki konopne-bambusowe polecasz?


  11. #91
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    647

    Domyślnie

    konopne babykicks do bambusowej tetry

  12. #92
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    647

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bianka2009 Zobacz posta
    konopne babykicks do bambusowej tetry
    edit:
    nawet nocki wytrzymuje taki zestaw

    zwykłej tetry nie tykam bo przesikana jest do podłogi a przecieków i mokrych ubranek ja nie znosić bardzo...

  13. #93
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    13

    Domyślnie

    Pomóżcie mi coś wybrać. Powoli przygotowywuję się do pieluchowania wielo i właśnie kompletuję wyprawkę. Teraz szukam dobrej terty, ale nie wiem co wybrać dla niemowlaczka. Mam już dużo otulaczy. Nie wiem jaką tetrę kupić, na allegro widziałam tą tetrę LUX podwójnie tkaną i chyba ja kupię (ile szt proponujecie?) ale nie wiem co na nocki, na wyjścia? Myślałam nad tą bambusową Kikko, ale czy to nie za mało? Zaproponujcie jakiś zestaw do tetrowania na początek

  14. #94
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    647

    Domyślnie

    Najlepiej chyba kupić różne i przetestować, każdemu co innego pasuje i doradzać jest trudno.

  15. #95
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    13

    Domyślnie

    A czy tetra 80x80 nie będzie za duża dla niemowlaka?

  16. #96
    Chustofanka Awatar Sihaya
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akira Zobacz posta
    A czy tetra 80x80 nie będzie za duża dla niemowlaka?
    wszystko zależy od tego, jak będziesz ją składać- latawiec powinien być ok

  17. #97
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,816

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sihaya Zobacz posta
    wszystko zależy od tego, jak będziesz ją składać- latawiec powinien być ok
    Dokładnie. W prostokąt byłaby za duża na pewno. Ja bym jednak dla noworodka kupiła nie lux, tylko cieńszą, np. muśliny. Ale pewnie i lux da rade.

  18. #98
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    13

    Domyślnie

    Tylko, że muśliny są znacznie droższe od tej LUX którą znalazłam. W latawca to znaczy tak, że się zapina snappi?

  19. #99

  20. #100
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    13

    Domyślnie

    Ok, dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •