Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: smutno mi

  1. #1

    Domyślnie smutno mi

    Mam chustę. Nosimy się, lubimy się nosić. Kocham moją chustę bo chociaż kupiłam ją w ciąży - pasuje jak ulał do naszej córeczki. Wygląda w niej pięknie.

    Ale marzę o czymś innym. O innej chuście, na zmianę, żeby coś pomacać sobie, żeby mieć coś jeszcze. I, kurka wodna, nie mogę sobie kupić. No nie stać mnie, i już. Jak coś zarobię to zaraz jest milion ważniejszych rzeczy niż nowa szmata. A jak pójdę na etat i będę zarabiała więcej, to już nie będę miała co w chustę wsadzić...
    Na jesieni chcemy kupić nosidło. No ale to jest zakup o wysokim priorytecie. A druga chusta na szarym końcu listy potrzeb.
    Jak patrzę na niektóre stosiki to mnie skręca z zazdrości.

    I mi smutno, bo chciałabym pawie petrol, albo agave, albo dmuchawce, albo hopka light Goa...no mam tych marzeń trochę.
    Zapisuję się na testy, ale test to raptem 3 dni..

    Pocieszcie mnie jakoś...

  2. #2
    Chusteryczka Awatar mamaLiKa
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    sercem na Ursynowie ;)
    Posty
    1,791

    Domyślnie

    a wymiana np.? ja sama mam trzy chusty i w sumie chyba o dwie za dużo, ze względów finansowych również. Też mi się parę rzeczy marzy, ale na razie zostaną w sferze marzeń. Podziwiam i tak, że masz tak silną wolę, że potrafisz powidziec np. nosidło najważniejsze, a moja ew. druga chusta kiedyś tam..
    jak bardzo byś chciała - mogę ci pożyczyć swojego hopka light, wprawdzie nie Goa, a Dheli, ale mogłabyś też sobie ponosic z miesiąc i może Goa ci przejdzie Mamy Kalin, muszą się trzymać razem



  3. #3

    Domyślnie

    wymiana odpada, bo ja swoją jedyną chustę chcę sobie zostawić, schować do worka próżniowego i dać Kalinie w posagu a poza tym jestem z nią emocjonalnie związana i nie chcę się jej pozbywać, jest taka kochana i nasza... (no odbiło babie)

    a delhi, ekhm, dziękuję za propozycję, ale kolory totalnie nie nasze

  4. #4
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,652

    Domyślnie

    Ból rozumiem. Częściowo podobne tęsknoty zaspokoiłam - testowaniem chust.
    Shilo z eMem i Kreską (12.2008)

    http://shilocrafts.blogspot.com/

    Bubaje http://bubaje.blogspot.com/

  5. #5
    Chustofanka Awatar malutk_a
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    kraków
    Posty
    380

    Domyślnie

    skad ja to znam niby mam 2 chusty ale tylko pawie nam nosza a indio lezy bo wsad za ciezki ale doskonale cie rozumiem mnie tez czasem sciska jak widze te chusty a ja wiem, ze nie moge sobie pozwolic bo poprostu nie stac mnie na mt od pathi ciulalam dluzszy czas. jednak jakas fajna druga chusta mi sie marzy eh no wlasnie marzy trza chyba w koncu indio sprzedac

  6. #6

    Domyślnie

    Eh, no u nas to samo... Pierwszą chustę wymieniłam i tęęęęsknięęę
    Mam girasola, ślicznego mietka i piękną kółkową, a marzy mi się jeszcze indio chociaż. I czarna zarka... Mogłabym coś sprzedać i kupić, ale ja z tych, co to jak szmatę dorwą w swoje ręce, to już nie puszczą... Więc swoich już nie oddam raczej A na nowe kasy brak

  7. #7
    Chusteryczka Awatar ostroszyc
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    2,373

    Domyślnie

    Mnie wielką radość sprawiły wymianki czasowe - nacieszyłam się wymarzoną Inką (dziękuję amst!) i indio rubin i jeszcze kilka było, nie potrzebuję mieć tych chust na własność, tylko chciałam dotknąć, ponosić, zobaczyć co w nich jest takiego super. Polecam!
    Mały B: 2009
    Mała T: 2012

  8. #8
    Chusteryczka Awatar macierzanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostroszyc Zobacz posta
    Mnie wielką radość sprawiły wymianki czasowe - nie potrzebuję mieć tych chust na własność, tylko chciałam dotknąć, ponosić, zobaczyć co w nich jest takiego super. Polecam!
    Ja też polecam. Czasem wymarzone chusty, okazują się być zwykłymi szmatami, które wcale nam nie leżą



  9. #9
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie

    A co to za chusta?
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


  10. #10

    Domyślnie

    moja? Hopek Paris. Do naszej smagłej czarnulki pasuje jak korale do Cyganki

  11. #11
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    ja bym się tym tak bardzo nie martwiła dziś może na "wszystko" nie masz ale może jutro los się do Ciebie uśmiechnie

    ja w każdym razie miłością do szmat nie pałam ale za to mietki .... no i taniej można upolowac
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowa_aleksandria Zobacz posta
    moja? Hopek Paris. Do naszej smagłej czarnulki pasuje jak korale do Cyganki
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


  13. #13
    Chustonoszka Awatar ramona
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    127

    Domyślnie

    Znam ból bo mnie nie stać nawet na jedna chustę a śnią mi się po nocach.

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostroszyc Zobacz posta
    Mnie wielką radość sprawiły wymianki czasowe - nacieszyłam się wymarzoną Inką (dziękuję amst!) i indio rubin i jeszcze kilka było, nie potrzebuję mieć tych chust na własność, tylko chciałam dotknąć, ponosić, zobaczyć co w nich jest takiego super. Polecam!
    No tak, ale to pod warunkiem, że ma się coś atrakcyjnego na wymianę- mój wątek czasowej wymiany wisiał i wisiał i nikt sie nie skusił. Jeden biedny girasol i mietek od marty jakoś nie przyciągnęły uwagi.

  15. #15
    Chusteryczka Awatar Wika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,694

    Domyślnie

    ok.rok temu tez zaczęłam smutny wątek: mini stosik mi sie marzy i tez wzdychałam do stosów innych forumowiczek.
    Nigdy nie miałam wielkiego stosu, raczej zamieniałam różne chusty-tzn.kupiłam jakaś, potem sprzedałam by mieć inną, najwięcej miałam 3, ale zawsze któraś była na szybki odstrzał, bo kasy trzeba. Polowałam zawsze na jakies okazje, promocje, jesli jakaś jest za droga to niestety odpuszczam. Na szczęście mam "tańszy" gust- nie kręca mnie w ogóle Pawie, Ryby, gekony, różne materiały, więc łatwiej mi coś upolować. Jedynie mam słabośc do girasoli (więc z braku kasy nie mam ich teraz, ale miałam 3-nie w swoim czasie i wiem co to Girasol i poniekąd ciekawość zaspokojona)
    Może jednak popchniesz świat swój sentymentalny Paryż? Przeniesiesz się do Timbuktu, la Paz lub Casablanki?
    lub bliżej ( i taniej) do toskanii, na Sycylię, do Prowansji?
    Życzę Ci tego, bo choc to nieważne z perspektywy świata, to jednak sprawia radość

    Hania (02.10.2008)
    Marta(03.12.2009)
    Ludwik (16 10.2013)


  16. #16
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Też polecam wymianki czasowe. To idealne rozwiązanie
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  17. #17
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,231

    Domyślnie

    Mam podobnie. Mam jedną chustę-pasiaka Nati, a marzy mi się między innymi indio z jedwabiem, a po prostu na ten moment mnie nie stać na kupno. Kompletujemy wyprawkę dla maluszka, są inne potrzeby. Trudno. Kiedyś na pewno kupię coś innego

  18. #18
    Chusteryczka Awatar ostroszyc
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    2,373

    Domyślnie

    Ech... Na indiowo-jedwabną wymianke też nie mam szans, a nawet gdyby to nie mam kogo zamotać są na świecie rzeczy które mnie ominą i czasem jest mi z tego powodu smutno, nawet jeśli są to takie drobiazgi jak jedwabna chusta

  19. #19
    Chustomanka Awatar Celebrianna
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Oleśnica
    Posty
    1,343

    Domyślnie

    Moze ze mna bys sie wymienila czasowo Chcialabym sprobowac Paris Paris A mam troche fajnych szmatek

  20. #20

    Domyślnie

    a co masz? )

    Wiecie co - już mi trochę mniej smutno
    Fajne jest to forum...
    I dziś mąż po pracy przyniósł cudną chuścię, która mi jedna z forumek (mogę powiedzieć która?) zaoferowała na dwutygodniowe macanko, zupełnie bezinteresownie i z dobroci serca.

    Człowiekowi od razu robi się milej i przyjemniej w życiu
    No i oczywiście liczę na jakąś zmianę życiową, bo rączki świerzbią.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •