Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: problem z krążeniem?

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    5

    Domyślnie problem z krążeniem?

    dzis rodzina mi mówi że mój synek w chuście ma sine nóżki chociaż stópki ciepłe. Patrzę w lusterku rzeczywiście kolor lekko inny od rączek..wczesniej wsie tym nóżkom nie przygladałam więc nie wiem czy tak zawsze wygladały...Czy to możliwe że jest problem z krążeniem? noszę w 2x wydaje mi się że dobrze wiążę. Synek ma 4,5 m-ca. Co myślicie?

  2. #2
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    5

    Domyślnie

    hej dziewczyny! nikt z was nie miał podobnej sytuacji? proszę poradźcie coś..chyba zrobię zdjęcie jak sie zamotamy i wrzucę do oceny.. może robię jakiś błąd. W żadnej instrukcji jednak nie czytałam że taki problem może wystąpić jesli się niewłaściwie zamota

  3. #3
    Chusteryczka Awatar wrapsodia
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Erlangen Niemcy /czasem Wawa/Jarosław/Klimontów
    Posty
    1,682

    Domyślnie

    To pytanie przeniosłabym do działu Chustowiązanie. Chodzi ci o krążenie w nóżkach dziecka? Może wystąpić, jeśli dziecko jest podwieszone na nóżkach (pupka zbyt wpadnięta, krawędz dolna dociągnieta mocno, a reszta zbyt luźno), albo kiedy krawędzie uciskają podkolankami lub dziecko robi szpagat (materiał nie ma sięgać dosłownie od podkolanka do podkolanka ale blisko nich), nóżki luźno zwisają prostopadle do podnóża. jeśli do nosidła wsadzimy zbyt małe dziecko i siedzi w lekkim szpagacie często nóżki wtedy sinieją.
    Gosia, mama Toli (25/10/2008), dawniej mimezis

    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci



  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    5

    Domyślnie

    dziéki!
    to sié postaram popracowac nad wiazaniami , tak sie zastanawialam czy w dobrym dziale pisze.

  5. #5
    Chusteryczka Awatar ostroszyc
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    2,373

    Domyślnie

    Hej jeśli nóżki nie są zimne to możliwe że wszystko jest ok jak się siedzi np na moście z nogami w powietrzu i nimi nie rusza to też żyły wychodzą

  6. #6
    Chustofanka Awatar tulu
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Warszawa Muranów
    Posty
    153

    Domyślnie

    poobserwuj, czy nóżki sinieją tylko w chuście, czy także np. przy noszeniu na rękach. Niektóre maluchy tak po prostu maja.
    Urszulka 20.12.2010

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •