Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: kieszonka do oceny - nowa :)

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    9

    Domyślnie kieszonka do oceny - nowa :)

    witam po raz pierwszy choc zapewne nie ostatni,przygode zaczynalismy od elastyka teraz motamy sie w tkana nati i jak to na poczatku same pytania czy na pewno wszystko ok. prosba o ocene, mam wrazenie ze choc staram sie dociagac to nadal mam luzy przy karczku dlatego wpycham waleczek - teraz juz nie taki duzy
    jakies uwagi bardziej doswiadczonych mam, bede bardzo wdzieczna!

    ponizej fotki o ile umiem je wstawic




  2. #2
    Chustoholiczka Awatar Basinda
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    5,469

    Domyślnie

    Witaj.
    Wałeczek kompletnie nie potrzebny i niczego nie ułatwia. Przy wkładaniu dziecka mniej chusty wyciągaj do góry. zostaw tyle by sięgała dziecku do uszu a całą resztę chusty równo rozłóż na plecach dziecka i resztę wsadź pod pupę zawijając do środka między swoje ciało a dziecka.
    Niektóre instrukcje błędnie podają by chustę dzielić pół na pół czyli środek na plecach i połowa do góry połowa w dół i wtedy zostaje za dużo przy szyi i trudno to dociągnąć.
    I pilnuj by dzieciaczek rączki miał przed sobą a nie po bokach.
    Basia mama 5 małych Trolli
    Doradca Noszenia ClauWi, Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala



  3. #3
    Chusteryczka Awatar mayetschka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Olsztyn
    Posty
    2,199

    Domyślnie

    witaj jak na moje oko to jest bardzo dobra kieszonka.
    luz przy szyi być mysi (żeby spokojnie kciukiem dało sie przeciągnąć pod spodem), jesli luzy sa większe, to chwyć tylko za górną część poły przy twojej szyi, odwiedź rękę w górę po skosie i łatwo przeciagniesz chustę.
    Nie wiem czy to wina zdjęcia, ale dbaj o symetrię nózek. Tak samo napinaj poły kiedy układasz je wzdłóż dziecka (na zdjęciu jakby jedna nóżna wyżej była)
    Dla komfortu noszenia ściagnij chustę z mięśni szyi na ramiona - odczujesz różnicę w komforcie i odciążeniu.
    Jesli w Twoim mieście organizowane są spotkania KK - wybierz się a takie wątpliwości na pewno rozwiejesz.

    Doradca noszenia- kurs średniozaawansowany Die Trageschule® Drezden

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •