Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: MT od Myrry

  1. #1
    Chusteryczka Awatar skybear
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    nad polskim morzem
    Posty
    1,878

    Domyślnie MT od Myrry

    Od soboty jestem szczęśliwą posiadaczką przepięknego mejtajka Delfin od Myrry.
    Krótki opis: MT jest wykonany z mięciutkiego sztruksu,uszyty z niezwykłą dbałością o szczegóły.
    Pasy są wypełnione przez co są bardzo wygodne.
    Zagłówek w sam raz,ani za miękki ani za sztywny.
    No i te kolory:wysmakowane połączenie czekoladowego brązu z turkusem.Żadne zdjęcie nie oddaje jego prawdziwych kolorów.
    wspaniale się w nim nosi dziecko,,dowodem niech będzie fakt,ze przy moich wczesniejszych problemach z usypianiem córki w chuście,MT spisał sie na medal.Spała w nim 40 minut bez poprawiania poza tym mój małżon do tej pory niechętny chustom jest miętkiem zachwycony
    Nie jestem moze obiektywna,bo w zyciu nie miałam innego miętka w ręku,ale ten od Myrry przeszedł moje oczekiwania.Nie tylko wspaniały w noszeniu,ale po prostu miło jest nosić tak piekna rzecz.
    Polecam bardzo zarówno chusty,jak i mejtajki szyte przez Myrrę,ponieważ sa to rzeczy fantastycznej jakosci,samą autorkę tych cudów miałam szczęście poznać osobiście,jest niezwykle miłą i niesamowicie uzdolnioną dziewczyna.w skali od 1 do 5 wystawiam 6 z plusem

    a oto niezbyt udane zdjęcia w akcji (proszę nie zwracać uwagi na bylejakość wiązania, bo to był nasz najpierwsiejszy raz):



    net mi znów zabrali...

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,994

    Domyślnie Re: MT od Myrry


    Dziękuję

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    529

    Domyślnie Re: MT od Myrry

    Dzisiaj przyszedł mój MT szyty przez Myrrę z indio rubinrota

    Super wygodny. Miękkie, wypełniane, bawełniane pasy. Wypełnienia pod nóżkami i głowką. I super kapturek z długimi troczkami, co bardzo ułatwia naciągnięcie go na głowę małego awanturnika Wszystko wykonane bardzo precyzyjnie i z wielką dbałością o szczegóły. Po prostu śliczny.
    Wszyta metka z logo i info o praniu, prasowaniu, itd

    Oczywiście nie można zapomnieć o super kontakcie z Asią i jej cierpliwości w odpowiadaniu na głupie pytania





    Tymek 20.05.2008 i Emilka 30.04.2010



  4. #4
    Chustofanka Awatar olivka
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    282

    Domyślnie Re: MT od Myrry

    I ja stałam się szczęśliwą posiadaczką MT od Myrry Wzór irysów powstał na bazie wzoru do witraża - i szczerze mówiąc, MT wygląda jak małe dzieło sztuki. Jest przepiękny! Dużo piękniejszy, niż to sobie wyobrażałam, projektując go.
    Materiał jest bardzo miły w dotyku, cienki sztruks, jakby trochę elastyczny. MT jest tak niesamowicie dopracowany w każdym szczególe, że aż mi szczęka opadła, jak go zobaczyłam na żywo. Nie posiadam niestety zdjęć w akcji, ale na zdjęciach na blogu Myrry widać, że wszystko, włącznie z saszetką na pasie do chowania odpinanego kapturka, jest perfekcyjnie dopracowane:
    http://galeriaagrafka.blogspot.com/2009 ... irysy.html

    Ja niestety na razie ze względów zdrowotnych mam szlaban na noszenie, nad czym bardzo boleję ale wreszcie mój mąż sam z własnej woli w coś się mota, i chwali sobie bardzo wygodę - nie nosił młodego od grudnia, kiedy przestaliśmy używać elastyka, a tkane chusty twardo nadal bojkotuje. Nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie będę mogła sobie w tym miętusiu ponosić.

    Wielkie podziękowania dla Myrry, która jest naprawdę przesympatyczną i niezwykle cierpliwą osobą! Jestem pod wrażeniem tego, jak bardzo starała się, żeby wszystko było dokładnie takie jak sobie wymarzyłam. Współpraca na 5+

    Jest to mój pierwszy MT, uszyty dokładnie tak jak chciałam, więc jeśli chciałabym w następnym MT cokolwiek zmodyfikować, to tylko to, co sobie zaprojektowałam bez doświadczenia - na przykład teraz już wiem, że w następnym MT zrezygnuję z uszywnianego zagłówka na rzecz samego kapturka, bo kapturek fajniej się sprawdza (na początku w ogóle chciałam tylko zagłówek bez kapturka, na szczęście Myrra przekonała mnie do obu opcji).



    www.kamome.eu - moje pluszaki

  5. #5
    Chustomanka Awatar Ania_MK
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Wroclaw / Milton Keynes
    Posty
    807

    Domyślnie Re: MT od Myrry

    I ja mam MT od myrry Kupione od bushido - czarno-biale indio+aksamit - jest BOSSSSKIE ! super nosi Jule i fajnie ja przykleja do mnie oto kilka fotek:

    MT od myrry:


    Cora Starsza IX.2008, Cora Mlodsza I.2012 i Cora Najmlodsza - III.2016





  6. #6
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie Re: MT od Myrry

    Pieknie wygladacie a MT od MYRRY sa BOMBA

  7. #7
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Konin
    Posty
    7

    Domyślnie Re: MT od Myrry

    Wreszcie tu jestem i mogę wyrazić swoja opinię
    Mam przepiękny Chusto MT od Myrry z Nati Ontario. Jesteśmy z Sarą bardzo zadowolone. Nosimy praktycznie tylko w MT. Polecam wszystkim - Myrra potrafi wyczarować niejedno cudeńko z kawałka materiału. Nasze fotki są na stronie Myrry. Tu wstawiamy jedną:

    Mała Sara rośnie i rośnie czekając na swoje pierwsze urodziny

  8. #8
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,913

    Domyślnie

    Dzisiaj odebrałam z poczty MT z pawiami od Myrry.
    Michał jest jeszcze za mały i nie siedzi ale wrzuciłam go tylko na chwilkę, żeby przymierzyć. Wczesniej nosiłam go w ONO i nie ma porównania. Mt jest cudny, sam sie wiąże i uklada. Nie ma problemu z dokładnym usadzeniem dziecka. Michał swietnie przylegał do mnie (moim zdaniem lepiej niz w ONO i nie wiem czemu ONO jest od kiedy dziecko trzyma glowę). Pasy idealne, szerokie, super wypałnione. Po prostu cud. Juz sie nie moge doczekać kiedy Michał usiądzie i będziemy mogli pochodzic sobie w naszych pawiach

    Dziękuję Myrro!!!

  9. #9
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,813

    Domyślnie

    ja tez mam juz swoj własny MT od myrry, wczesniej pozyczony (dziekuje )
    MT swietnie wykonany pod kazdym wzgledem, swietnie nosi choc na nas troszke jest za maly
    pasy dobrze wypełnione a to wazne przy moim 16kg szczesciu

    Ostatnio edytowane przez qqrq5 ; 01-03-2010 o 16:17
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •