Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Wątek: świat pieluch??

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie świat pieluch??

    co to za sklep? przeglądałam wątek o polecanych sklepach i tam go nie znalazłam. Ceny jakies podejrzane...? Ok? Czy nie ok?

    http://swiatpieluch.pl/naughty-baby-c-1_18_2.html

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar qmpeela
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    UK
    Posty
    5,044

    Domyślnie

    Jak dla mnie to w tym sklepie tylko Naughty Baby są i chińczyki. Te pierwsze nie są jakieś super, są dość małe i mają ciasne gumki, a chińczyków wszędzie pełno, nie są najgorsze
    Lena '07Nina '10 Blanka '12 Gabriel '16 Matilda ‘18
    A. 06.14 (*)

    https://m.facebook.com/thetwoowls/ -dzieciecy handmejd
    Mój świat fotografii - fejsbukowy fanpejdż, zapraszam!

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    No właśnie, chińczyki. Już kilkakrotnie słyszłam to określenie. Co to za pieluchy? Jakieś podrabiane? Są charakterystyczne, czy jak? I cena o nich decyduje?

  4. #4
    Chustomanka Awatar Mania
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Czerwionka-Leszczyny, Ornontowice
    Posty
    1,288

    Domyślnie

    wydaje mi się, że ceny ok, bo to są te pieluszki chińskie, sprzedawane tez tutaj na forum i one właśnie w takich cenach są w sklepach. Ale doświadczenia z tym sklepem nie mam, nigdy nic nie kupowała, dzis pierwszy raz weszłam i pieluszki poznałam, bo takich używamy.
    Mama Stasia (15.04.2006), Róży (25.03.2009) i Helenki (15.10.2011)

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    Dzięki Mania i qmpeela, no ja właśnie przed chwila tez ten sklep znalazłam

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar qmpeela
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    UK
    Posty
    5,044

    Domyślnie

    Lamia te pieluszki są szyte w chinach, wszystkie na taki sam wzór. Czy są gorsze od markowych, to zależy od użytkownika. Natomiast widzę w sklepie też Bambino mio i IV więc nie tylko chińskie pieluchy sprzedają. Może dopiero zaczynają działalność.
    Lena '07Nina '10 Blanka '12 Gabriel '16 Matilda ‘18
    A. 06.14 (*)

    https://m.facebook.com/thetwoowls/ -dzieciecy handmejd
    Mój świat fotografii - fejsbukowy fanpejdż, zapraszam!

  7. #7
    Chustomanka Awatar Mania
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Czerwionka-Leszczyny, Ornontowice
    Posty
    1,288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lamia Zobacz posta
    No właśnie, chińczyki. Już kilkakrotnie słyszłam to określenie. Co to za pieluchy? Jakieś podrabiane? Są charakterystyczne, czy jak? I cena o nich decyduje?
    ja jestem z tych pieluszek bardzo zadowolono. Bez przecieków, jedne z moich ulubionych (minkee szczególnie))
    Wydaje mi się, że taka cena bo to pieluszki NO NAME a nie markowe, np. jakiejś znanej firmy z Australi czy z Anglii - no ale pewna nie jestem Może ktoś wie dlaczego takie tanie...
    Mama Stasia (15.04.2006), Róży (25.03.2009) i Helenki (15.10.2011)

  8. #8
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    Acha, rozumiem. A jak z materiałami w tych chińskich? Mają takie ok, z certyfikatami itp.?

  9. #9
    Chustofanka Awatar mamapatryka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    274

    Domyślnie

    ja u nich kupowałam,to jest sklep tego użytkownika z all http://allegro.pl/pieluszki-wieloraz...738870122.html


  10. #10
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    Bo wiecie, ja jak słyszę "chińskie" to mi się z podrubami i tandetą kojarzą, dlatego pytam.

  11. #11
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Naughty Baby są kiepskie a chińczyki całkiem dobre. Idalii nawet na noc zakładam i zero wycieków

  12. #12
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,214

    Domyślnie

    ja mam jedną papoose i jestem z niej bardzo zadowolona

  13. #13
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    Sorki, że tak drąże, ale wiemy coś o tych materiałach i atestach o nich?? Wierzę Wam, że jestescie zadowolone i nie czepiam się. Tylko wiecie, ja się tak tej chińszczyzny boję... jakoś

  14. #14
    Chustomanka Awatar czuppi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Gdynia, obecnie Gdańsk
    Posty
    1,118

    Domyślnie

    Dużo markowych pieluszek jest szytych w Chinach np. Itti Bitti, Issy Bear. Naughty Baby miałam i nie polecam.Tak jak pisały dziewczyny gumki się strasznie wpijają. A tzw.chińczyki są fajne Mam je prawie od początku i cały czas dobre i zgrabnie leżą.
    Ostatnio edytowane przez czuppi ; 06-08-2011 o 22:56
    Miłosz-11.05.2010

  15. #15
    Chusteryczka Awatar Kilerek_81
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,130

    Domyślnie

    ja też jestem z chińczyków zadowolona. Tylko, że te kupowane na ebayu kosztuję o połowę mniej niż w linkowanym sklepie.


  16. #16
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    No tak, wiem, że połowa rzeczy jest robiona w Chinach, nawet markowych. Tu mnie zaniepokoiło, ze one właśnie marki nie mają i nie rozumiałam dlaczego się na naie mówi "chińczyki", kilka razy tu na forum to znalazłam.
    Dzięki dziewczyny za podzielenie się wiedzą

  17. #17
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    183

    Domyślnie

    Ja właśnie chwilę temu miałam podobny dylemat. Kupiłam w końcu u Wielorazowo Chińczyki z bambusem - superaśne są Minkee jest przemilutkie. Bambusowa frotka bardzo delikatna, wkłady też ok. Ja sobie do nich pocięłam polarek na "wkłady sucha pielucha " i tak smigamy Bałam się kupić całe polarowe w środku, więc dla mnie to było super rozwiązanie. Schną pewnie trochę dłużej, niż te z (mikro)polarem. Ale nie ma tragedii.
    Używamy na zmianę z Flipem i to nasz zestaw najlepsiejszo-najwygodniejszy Pierzemy w 60 st.

    Aaaaa, na e-bayu szukałam takich Minkee z bambusem w środku i nei znalazłam tylko (mikro)polarkowe lub gładki pul z bambusem chyba ewentualnie widziałam. Ale nie chcialo mi się czekać miesiąc.

  18. #18
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja już 3 razy kupowałam w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona, wysyłka bardzo szybka, miałam kilak pytań i kontakt telefoniczny też super.
    Pieluszki minkee zarówno te z bambusem jak i mikropolarkiem naprawdę rewelacyjnej jakości i moja niunia przesypia w nich całą noc bez problemu. Kupiłam też w tym sklepie trochę tzw. markowych pieluszek jak Itti Bitti, ale szczerze mówiąc bardziej jestem zadowolona z tych tańszych, bo mi nie przeciekają...
    Z tego co się dowiedziałam jest to bezpośredni importer pieluszek i dlatego pieluszki są w takich super cenach

  19. #19
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    Asiunia dzięki za odpowiedź, a powiedz mi jeszcze - córcia Ci przesypia noc w tych pieluszkach z jednym wkładem, czy musisz zmieniać?

  20. #20
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    Do 6 miesięcy córcia przesypiała w pieluszce z 1 wkładką, jak malutka miała pół roczku zaczęłam wkładać dwa wkłady jednocześnie i jest ok.
    W nocy nie zmieniałam wkładek, ani pieluszek, tylko jak dostawała pierwsze ząbki to często robiła kupki nawet w nocy i wówczas musiałam sprawdzać czy wszystko ok

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •