Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 42

Wątek: Lulajbaby, kieszonki (chinki)

  1. #21
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Używam 'Lulajbaby' bambusowych. Jestem mega zadowolona. Minusy: Długo schnie i niestety pupka jest ogromna, ale moja dzidzia najbardziej lubi je ze wszystkich, nie wiem dlaczego. Jak trzeba zmienić pieluszkę, to podnosi dupkę i czeka na pieluszke, a jak włożę jej bambusową 'lulajbaby' to się cieszy na głos ( ma 4 miesiące). Z dwoma bambusowymi wkładami spokojnie całą noc można przespać, chociaż moja dzidzia lubi sobie siknąć dość sporo. Poza tym są estetyczne, kolorowe, pierze się je bardzo wygodnie, nie używam papierków antykupkowych, ale plamy z kupek schodzą bardzo fajnie z tych pieluszek. Ogólnie oceniam na 4+. Jedne z moich ulubionych. W razie bardziej szczegółowych pytań: baniorek@wp.pl

  2. #22
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    mam 3 sztuki:
    PUL+polar
    minkee+polar
    minkee+bambus

    wszystkie nam ciekną przy nóżkach (ale nam wszystkie kieszonki ciekną)
    bambusowa długo schnie

    ogólnie pieluchy nieźle się układają, wkłady bambusowe umiarkowanie chłonne, dość "wiotkie" przez co lubią się przesuwać w kieszonce, natomiast mikrofibra chłonna, szybko schnie i w odpowiednim rozmiarze (nie za długa, nie za szeroka)

  3. #23
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    O własnie dumam nad jakimiś chinkami w miejsce moich starych, jak długo ten bambus schnie? Bo miałam wielorazowe i migiem było...
    Czyli lepiek brać polar i wkład mikrofibrowy?
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  4. #24
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    Ja mam kilka rodzajów chinek i niestety te z lulajbaby najmniej lubię, mają gruby polarek, robią dużą pupę nie są tak fajnie wyprofilowane w pupie wolę babyland

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  5. #25
    Chustofanka Awatar Dorotaa
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Kato
    Posty
    394

    Domyślnie

    Ja mam i lulajbaby i babyland i zdecydowanie wolę te pierwsze. Są węższe w kroku, nie ciakną w ogóle i mają ładniejsze wzorki Bambusowe faktycznie długo schną, ale są bardzo chłonne.

  6. #26
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheana Zobacz posta
    O własnie dumam nad jakimiś chinkami w miejsce moich starych, jak długo ten bambus schnie? Bo miałam wielorazowe i migiem było...
    Czyli lepiek brać polar i wkład mikrofibrowy?
    podczas słonecznej pody kieszonka wyłożona polarem schła nam max 2h, a bambusowa - cały dzień :/

  7. #27
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Aaaa to luz Myślałam że jakoś strasznie długo, jeden dzien na bambus to ok. Miałam takie co im 2 dni nie do końca starczały
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  8. #28
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheana Zobacz posta
    Aaaa to luz Myślałam że jakoś strasznie długo, jeden dzien na bambus to ok. Miałam takie co im 2 dni nie do końca starczały
    też takie mam
    ale u ta warstwa bambusa jest cienka, więc nie jest źle
    za to chłonność ma dużo lepszą niż te z polarkiem

  9. #29
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Macie może zdjęcia jak te pieluszki wyglądają od środka? bo jestem nimi zainteresowana, a na stronie nie mają realnych zdjęć. Z góry bardzo dziękuję!!

  10. #30
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    okolice Częstochowy
    Posty
    28

    Domyślnie

    Mam 12 tych pieluszek, ale wolę pulowe z polarkiem. Mam minki z polarkiem i minki z bambusem wkładki różne. Jak dam radę to wstawię fotki.
    Lubię je i mój synek też

  11. #31
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magi38 Zobacz posta
    Mam 12 tych pieluszek, ale wolę pulowe z polarkiem. Mam minki z polarkiem i minki z bambusem wkładki różne. Jak dam radę to wstawię fotki.
    Lubię je i mój synek też
    Super by było

  12. #32
    Chustonówka Awatar ata00
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    19

    Domyślnie

    mam 3 pieluszki lulajbaby (minki z bambusem). ogolnie sa oki, chlonne, ale dlugo schna ( w tak sobie cieply dzien 2 dni potrzebuja), troszke wieksza pupka jest niz w pul´owej pieluszce. w zasadzie mam 3 pieluszki i kazda jest troszke inna krojem. wklejam kilka fotek (jako modelka Elenka 6,5kg, prawie 6 miesiecy)

    - ta pieluszka jest mniejsza niz 2 pozostale.
    http://moje.glitery.pl/obrazki/210/1...ata00-9385.jpg
    http://moje.glitery.pl/obrazki/210/1...ata00-3773.jpg
    http://moje.glitery.pl/obrazki/210/1...-ata00-141.jpg
    http://moje.glitery.pl/obrazki/210/1...ata00-9989.jpg - bambusik miesisty.
    http://moje.glitery.pl/obrazki/210/1...ata00-8512.jpg
    Ostatnio edytowane przez ata00 ; 30-07-2013 o 08:49

  13. #33
    Chustomanka Awatar onka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    543

    Domyślnie

    Jak dla mnie pieluszki są ok. Mam 3 minki z polarem, wszystkie jednakowe. Podobne do innych chinek. Pupa zgrabnie wygląda. Jedynie co mnie irytuje, to wszystkie 3 mają jakieś trefne napy. Ciężko się je zapina. Póki dziecię mi nie ucieka to nie problem, zobaczymy jak będzie później

  14. #34
    Chustonówka Awatar gilese
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    31

    Domyślnie

    Ja mam też trzy takie pieluszki, wszystkie minki, dwie z bambusem, jedna z polarkiem, jak włożę jakieś porządne wkłady to są ok, nie przeciekają, w miarę szybko schną, napy też są ok. Ale jakoś najmniej lubię te pieluszki, mam je na rezerwę i zakładam tylko jak braknie mi czegoś innego co lubię bardziej Mąż natomiast lubi je bardzo za wzór (mam pasiaste biało-czerwone) i ze stosu pieluchowego wybiera najczęściej te

  15. #35
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    21

    Domyślnie

    A czy któraś z Was prała je w 60 stopniach? I jeśli tak to jakie efekty? Pul cały?

  16. #36
    Chustomanka Awatar onka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    543

    Domyślnie

    Ja wszystkie pieluchy piorę w 60 st. i nic się nie dzieje. Jedynie jedna babyland mi się rozwarstwiła, ale ona już chyba wiekowa bo inna się trzyma dobrze. Lulajbaby wciąż wyglądają jak nowe po 4 miesiącach prania co drugi dzień.

  17. #37
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    21

    Domyślnie

    Dzięki za odp. a ich wkłady bambusowe? Jak z chłonnością i jakością?

  18. #38
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    51

    Domyślnie

    Posiadam te pieluszki z minki + bambus. Super chłonne i niezawodne. Mój must-have nocny z wkładami bambusowymi. Mam wersje z jednym rzędem nap i moje ulubione dwurzędowe (większe są od jednorzędowych). Myślę.że przy mniejszym maluchy lepiej wybrać wersję z jednym rzędem nap, będą lepiej leżeć. Jedyny minus schną długo ale ... zalet jest więcej
    cena, jakość oraz chłonność i brak przeciekania. Planuje kupić ich jeszcze kilka ale niestety nie w tym miesiącu hihi gdyż zakupy pieluszkowe wciągające a kasy brak

  19. #39
    Chustonoszka Awatar malwalato
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    krakow
    Posty
    76

    Domyślnie

    Według mnie tez są ok. mam 2 minky jedną pulową i wkłady bambusowe. Piore w 60 stopniach i nic sie jak do tej pory nie wydarzyło. W tych minke polar jest fajniejszy niz w pulowej. bardziej miękki. Wkłady bambusowe jesli chodzi o chłonnosc to porównywalne do innych w tej cenie. Na duzy plusI bardzo fajna obsługa sklepu.

  20. #40
    Chustofanka Awatar elinn
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    podwarszawska prowincja
    Posty
    386

    Domyślnie

    Dziewczyny, czy te pieluszki są z przeszyciami przy nóżkach?
    Chuścioszek czerwiec 2013 Chuścioszka - kwiecień 2015 i mały Ktoś - lipiec 2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •