Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 42

Wątek: Lulajbaby, kieszonki (chinki)

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie Lulajbaby, kieszonki (chinki)

    jak w temacie. Szukałm w szukaju, ale trzy razy nic mi nie wyrzucił.... Zna ktoś te pieluszki? Jakie są? Chodzi mi o te:
    http://lulajbaby.com/
    właśnie przed chwil je znalazłam w necie
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 10-02-2015 o 22:23

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    1,561

    Domyślnie

    chińskie

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    Dzi eki za info

  4. #4
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Włocławek
    Posty
    5,572

    Domyślnie

    ale ktoś używał?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jedyna Zobacz posta
    ale ktoś używał?
    one mi wyglądają na Babyland, kupowałam na allegro. Jeżeli to te same, to są ok. Tylko od pupy polarek-nie mikropolarek czy welurek. Bardzo zgrabne, fajnie wyglądają. Na all chyba jeszcze taniej.


  6. #6
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Włocławek
    Posty
    5,572

    Domyślnie

    eee, to chyba inne, też widzialam na all - cena kusi

  7. #7
    Chustomanka Awatar jadorota
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Wielkopolska
    Posty
    567

    Domyślnie

    Jedyna, a nie lepiej formowanki i wełniak? Ja z Twoim wełniakiem jeszcze walczę. Skubaniec nie chce się dać sfilcować. Gotowałam go pewnie godzinę i nic. Zalanolinowałam i nadal nic. Co mam im zrobić???

    No i sorki za OT
    Dorota i trzech muszkieterów '03, '05, '11


  8. #8
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Włocławek
    Posty
    5,572

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jadorota Zobacz posta
    Jedyna, a nie lepiej formowanki i wełniak? Ja z Twoim wełniakiem jeszcze walczę. Skubaniec nie chce się dać sfilcować. Gotowałam go pewnie godzinę i nic. Zalanolinowałam i nadal nic. Co mam im zrobić???

    No i sorki za OT
    aaaa, ja tylko lanolinowałam nie filcowałam, może ta merino nie da się "wystraszyć"?

    Mnie w sumie całkiem nieźle trzymał bez lanolinowania ale fakt, często zmieniałam

  9. #9
    Chustomanka Awatar jadorota
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Wielkopolska
    Posty
    567

    Domyślnie

    No może, ale wilgoć puszczał przed próbą filcowania i tak... A może chciałabyś bumgeniusa, bo po urlopie będę spieniężać
    Dorota i trzech muszkieterów '03, '05, '11


  10. #10
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Włocławek
    Posty
    5,572

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jadorota Zobacz posta
    No może, ale wilgoć puszczał przed próbą filcowania i tak... A może chciałabyś bumgeniusa, bo po urlopie będę spieniężać
    aaaa, jak mnie cena nie zabije to - daj znać

  11. #11
    Chustomanka Awatar jadorota
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Wielkopolska
    Posty
    567

    Domyślnie

    Mam chińską żyrafkę i już puszcza wilgoć, a bumki są nie do zdarcia. Prześlę Ci PW, bo to nie bazarek
    Dorota i trzech muszkieterów '03, '05, '11


  12. #12
    Chustofanka Awatar borussia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    okolice Bydgoszczy
    Posty
    296

    Domyślnie

    wg mnie to chinki, tylko zamówili sobie z doszytą własną metką lulajbaby
    Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już chyba przesadziłam
    ____________________

    Pierwsza 12.2003
    Druga 09.2010

  13. #13
    Chusteryczka Awatar schiselle
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    2,245

    Domyślnie

    babyland...kupowałam na ebay'u i te same foto mieli
    Jo 2011 Al 2017 ​Ga 2019

  14. #14

    Question no właśnie :) czy ktoś używał pieluch z lulajbaby

    Cytat Zamieszczone przez Jedyna Zobacz posta
    ale ktoś używał?
    no właśnie czy ktoś używał pieluch z lulajbaby i może coś powiedzieć o ich sprawowaniu się, przemakaniu itp.
    Ja kupiłam kilka z lulajbaby typu minky i wyglądają bardzo fajnie, są milutkie w dotyku, czekam na młodocianego użytkownika, więc nie mogę jeszcze nic powiedzieć o ich sprawowaniu, dlatego o to pytam.
    Co prawda pytam trochę "po ptokach", bo już kupiłam, a więc kasa wydana, ale może nie będą złe ?? ktoś coś wie na ich temat ?

    A że są chińskie to na 100%, bo o to pytałam sprzedającego.

  15. #15
    Chustomanka Awatar ania
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Częstochowa okolice
    Posty
    750

    Domyślnie

    My używamy i jestem bardzo zadowolona.
    Mięciutkie, po praniu nic nie tracą na wyglądzie i miękkości. Nie przemakają. Wkładki fajne, puchate i chłonne. IMO zgrabniej leżą na Lilkowej pupce od innych chinek. Warte były swojej ceny
    mama Julci (06.05.2005) i Lilki (06.12.2009)
    wymianki: http://chusty.info/forum/showthread....h-doda%C5%82am
    na forum bywam troszkę rzadziej, więc proszę o cierpliwość jeśli nie odpisuję od razu

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania Zobacz posta
    My używamy i jestem bardzo zadowolona.
    Mięciutkie, po praniu nic nie tracą na wyglądzie i miękkości. Nie przemakają. Wkładki fajne, puchate i chłonne. IMO zgrabniej leżą na Lilkowej pupce od innych chinek. Warte były swojej ceny
    o! to dziękuję za opinię. Wygląda na to, że nie będą to źle zainwestowane pieniądze Kupiłam też kilka innych pieluch na test (maleme, bobolider, babyetta, i jeszcze jedne bambusowe na allegro) i zobaczymy jak się będą sprawowały tylko właśnie na tą chwilę nie mam doświadczeń, jeszcze .... już za miesiąc będę mogła coś więcej napisać na temat każdej z tych pieluch. Mam jeszcze zamiar kupić jedną na test z Nappime.

  17. #17
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania Zobacz posta
    My używamy i jestem bardzo zadowolona.
    Mięciutkie, po praniu nic nie tracą na wyglądzie i miękkości. Nie przemakają. Wkładki fajne, puchate i chłonne. IMO zgrabniej leżą na Lilkowej pupce od innych chinek. Warte były swojej ceny
    ania, a zamawiałaś je w tym sklepie, czy gdzieś indziej? GochaGocha, a jak kontakt ze sklepem i obsługa, wszystko ok?

  18. #18

    Domyślnie

    Ja zamawiałam przez sklep lulajbaby.com i jeśli chodzi o obsługę to naprawdę rewelacja. Zadawałam przed zakupem miliony pytań i zawsze otrzymywałam rzeczową odpowiedź i to bardzo szybko i do tego bardzo miło (mimo ilości moich pytań ). Przesyłka szybka, więc ja o kontakcie ze sklepem mogę powiedzieć tylko same dobre rzeczy. Dodatkowo jak pytałam o akcesoria (specyfiki do prania itp), których sklep akurat nie miał w ofercie to jak tylko pojawiało się to w ofercie sklepu, natychmiast dostawałam maila z informacją.

  19. #19
    Chustomanka Awatar ania
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Częstochowa okolice
    Posty
    750

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lamia Zobacz posta
    ania, a zamawiałaś je w tym sklepie, czy gdzieś indziej? GochaGocha, a jak kontakt ze sklepem i obsługa, wszystko ok?
    na allegro upolowałam w licytacji i nawet udało mi się troszkę taniej kupić niż "kup teraz"
    a odbierałam osobiście i Pani przemiła, zna się na rzeczy, bo wnuczki na wielo chowane
    mama Julci (06.05.2005) i Lilki (06.12.2009)
    wymianki: http://chusty.info/forum/showthread....h-doda%C5%82am
    na forum bywam troszkę rzadziej, więc proszę o cierpliwość jeśli nie odpisuję od razu

  20. #20
    Chustofanka Awatar ignasiamama
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Warszawa Wola
    Posty
    192

    Domyślnie

    Kupiłam jedną na próbę dla synka. Jest zgrabniutka choć musiałam ciut ściągnąć gumki przy nóżkach, ale za tę cenę jest to super pielucha. Ostatnio mąż włożył ją małemu na noc z wkładkami dwiema (mikrofibra i bambus) i wytrzymała 10 godzin bez przecieku!!! Czego chcieć więcej za 20 zeta??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •