Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 53 z 53

Wątek: jaka pojemność wiaderka?

  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez letka82 Zobacz posta
    Waniolio! Na all widzialam takie wiadra (inne kolory).
    No właśnie inne kolory mnie nie interesują. Fiolet pasuje idealnie No i nie jest przezroczyste. A co to znaczy "na all"?

    Cytat Zamieszczone przez kamilam Zobacz posta
    Ja mam dwa wiaderka 10l w łazience (początkowo było jedno ale to za mało) zwykłe z supermarketu, żeby prać co 3 dni są za małe piorę co 2 dni.
    Czyli w sumie 20 l. nie starcza na 3 dni?

    Cytat Zamieszczone przez letka82 Zobacz posta
    w takim jak ma bansza trzymam proszek i tak sobie pomyslalam, ze jakbym rozkladala kieszonki na plasko to moze bym sie zmiescila Na probe dzis zamienilam pojemniki - okragle 10L na smieci a kwadratowe 25L na pieluchy. Zmiescilam sie!
    No do 25 l. to chyba każda z nas by się zmieściła

    Cytat Zamieszczone przez mgosia Zobacz posta
    Ja podpatrzylam u martaj i sama mam pojemnik ikea trofast. Nie podlinkuje teraz bo na telefonie siedze. ten najwiekszy. wiaderka zadne sie nie sprawdzily. Choc ja pranie robie dosc rzadko
    Tylko ten pojemnik taki jakiś szeroki i wielki. U mnie nie wejdzie, no i nie ma uchwytu by przenieść do kuchni, bo u mnie pralka w kuchni jest.

    Chyba zdecyduję się na dwa wiaderka te fioletowo białe Branq 10l. Wolałabym jedno! Jeszcze pokombinuję.

    P.S. Po raz pierwszy użyłam multicytatu

  2. #42
    Chusteryczka Awatar mgosia
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,592

    Domyślnie

    Wielki wielki... u nas pasuje idealnie a z kazdego innego wiadra wylatywalo bokami
    przepraszam z góry za literówki i brak polskich znaków, często piszę z telefonu
    Gosia mama Lili (10 2009 oraz Hani 03 2012)

    mój blog



  3. #43
    Chustoholiczka Awatar letka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    3,660

    Domyślnie

    Wanilio - all to w skrocie allegro

    Poniewaz wrzucam byle jak pieluchy to powiem, ze wcale takie wielkie nie jest...
    Wracam
    Mama od 2011 roku

    https://www.facebook.com/madebymamla

  4. #44
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie

    wiem ze to temat o pojemnosci ale zadam glupie pytanie pieluchy wrzucac prosto do wiadra/ siatki w wiadrze czy worek tez. w worku w sumie moga skisnac...
    ja mam taki smietnik http://agusia24.pl/582-1295-thickbox...giene-plus.jpg i chyba wywale wklady i bede do niego wrzucala

  5. #45
    Chustomanka Awatar onka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    543

    Domyślnie

    Ja wrzucam prosto do wiadra. Dzięki temu wkładając do pralki mogę sprawdzić czy rzepy pozapinane i czy wkłady z kieszonek powyciągane. Szczególnie, że mąż wrzuca pieluchy bez takich zabiegów

  6. #46
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    A mi mój mąż kupił w Netto wiaderko nie wiem ile ma litrów ale mieści cały wsad do pralki (5kg).Jest z pokrywką i mojego synka jakoś nieszczególnie interesuje jego zawartość,czasem zajrzy ale nie wyrzuca nic z niego.
    Ze względu na mało ustawną łazienkę i mało miejsca w niej trzymam je w wannie i na czas mycia wyciągam.
    Piorę co trzy dni jak więcej się zużyje to co dwa a jednorazówkami poisiłkuję się jedynie na spacery i to też nie zawsze na podwórko pod domem ubieram wielo.
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  7. #47

    Domyślnie

    Ja kupiłam ostatnio kosz na śmieci w netto o pojemności 27L za 19zł wystarcza spokojnie na pranie co trzeci dzień

  8. #48
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    My mamy jakiś z carrefoura za 5-6zł. I mieści tak mniej więce jak się w niego poupycha cały wkład do pralki (jakieś 3-5kg, chyba bardzij 3 bo niestety mała jest ).
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  9. #49
    Chustofanka Awatar Megi
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    463

    Domyślnie

    odświeżam nieco wątek, bo nasze 16l wiadro nie daje już rady szukam czegoś od 20l w górę, szczelnego i raczej wyższego niż niskiego i szerokiego... zastanawiam się nad tym (ikea filur) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...339/#/60188339, ma ktoś? jest szczelne? ew. polećcie jakieś inne "duuuuże" rozwiązania.
    Zosia (08.2011), Tadzio (04.2013) i Stefcia (07.2014)

  10. #50
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    My mamy to wiadro. Nie używamy bo młody już prawie bez pieluch. Chcecie ? Mogę na bazarku wystawić.

    Wysłano z telefonu

  11. #51
    Chustofanka Awatar Megi
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    463

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dianek Zobacz posta
    My mamy to wiadro. Nie używamy bo młody już prawie bez pieluch. Chcecie ? Mogę na bazarku wystawić.

    Wysłano z telefonu
    a to zamknięcie szczelne jest ? zastanawiam się czy nie pójść na całość i 42l nie kupić Muszę pomierzyć... a ile byś chciała za 28l ?
    Zosia (08.2011), Tadzio (04.2013) i Stefcia (07.2014)

  12. #52
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    Hm... ja chyba 42 l mam... zamknięcie nie jest super szczelne ale nam nic nie smierdzialo a pieluch tam leżało dużo i nie tak krótko w niedziele będę w domu to zrobię foty i wrzucę na bazarek

    Wysłano z telefonu

  13. #53
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Ja używam tej torby z PULem: http://www.avasappletree.ca/planet-w...g-wet-dry-bag/ Nie wiem ile to litrów, mieści 20-24 pieluszki wg producenta, ale jest duża i zajmuje w łazience mało miejsca. Do tego ładnie wygląda
    Starcza nam na 3 dni. Zresztą po tym czasie pieluszki zaczynają podjeżdżać amoniakiem (raz niefortunnie zostawiłam na 4-5 dni, bo chwilowo poszły w ruch jednorazówki, na szczęście wszystko się doprało), więc piorę co 2, max. 3 dzień.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •