Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Gniezno, koronacja królewska :)

  1. #1
    Chusteryczka Awatar cynthia
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1,676

    Domyślnie Gniezno, koronacja królewska :)

    No więc muszę wam powiedzieć że w Gnieznie spotkałam więcej chustomam na raz niż w Poznaniu!!! taki pozytyw!!!

    a więc czy jesteście tu??
    dwie mamy jedna w ciemno fioletowej chuście z dzieciem w 2X a druga nie wiem w jakiej chuście bo nie zapamiętałam z tego wszystkiego - powiedziałam wam nieśmiało cześć - ale ja nie potrafię zagadywać miałam chuste tylko zarzuconą na siebie bo me dziecie już w większości biega...
    mama w zielonej chuście plecaczku z dziecięciem w białym kapelusiku ale co zwróciło moją uwagę bardziej z pięknym tatuażem na ręce!!! pokazywałyśmy dziewczynom siebie bo Maria była akurat na plecach
    mama z dwójką dzieci - jedno za rękę szło a drugie siedziało (chyba) w girasolu Chichi )
    i w korowodzie szła mama z dzieckiem w jasnej chuście

    jest tu kto??
    Poznań w chuście zaprasza!!!

  2. #2
    Chustomanka Awatar klara
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    666

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cynthia Zobacz posta
    No więc muszę wam powiedzieć że w Gnieznie spotkałam więcej chustomam na raz niż w Poznaniu!!! taki pozytyw!!!

    a więc czy jesteście tu??
    dwie mamy jedna w ciemno fioletowej chuście z dzieciem w 2X a druga nie wiem w jakiej chuście bo nie zapamiętałam z tego wszystkiego - powiedziałam wam nieśmiało cześć - ale ja nie potrafię zagadywać miałam chuste tylko zarzuconą na siebie bo me dziecie już w większości biega...
    mama w zielonej chuście plecaczku z dziecięciem w białym kapelusiku ale co zwróciło moją uwagę bardziej z pięknym tatuażem na ręce!!! pokazywałyśmy dziewczynom siebie bo Maria była akurat na plecach
    mama z dwójką dzieci - jedno za rękę szło a drugie siedziało (chyba) w girasolu Chichi )
    i w korowodzie szła mama z dzieckiem w jasnej chuście

    jest tu kto??
    Jesteśmy W jednym i drugim przypadku (to wytłuszczone), to najprawdopodobniej byłam ja Kiedy miałaś zarzuconą chustę i mijałyśmy się we wejściu na plac, szłyśmy z Dirk, ze swymi rodzinami. Wtedy miałam założoną bluzę. Później, faktycznie widziałyśmy się, kiedy miałaś córę na plecach; wtedy szłam bez bluzy.

  3. #3
    Chustomanka Awatar klara
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    666

    Domyślnie



    O te dwie kobity Tobie chodziło

  4. #4
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    To fioletowe 2x- ja i mój Pio w Grecji od Aurory (- to świetna chusta !).


    Nie odpowiedziałyśmy Ci na powitanie ... Ja taka kumata jestem (!), że jak minęłyśmy się w wejściu, to powiedziałam do Klary; "Oooo, chyba dziewczyna z chustą szła"...

    Ale jak bywasz u gingerr, wlećcie do mnie, mieszkam baaaardzo niedaleko, to naprawię błąd i "paznakomimsia" .

    Swoją drogą, cóż to wynika z braku jednak wyraźnie obranego forumowego znaku ! Nawet się rymło, proszę.

    Trzeba to zarapotrować!

    Klara, dzięki za wklejenie fotki - Pio ma swój oficjalny pierwszy portret jako chuścioch na forum ...

    Intrygują mnie inne niezidentyfikowane chustomamy ... Wydawało mi się, że w naszej mieścinie znam wszystkie... 5 ...


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  5. #5
    Chusteryczka Awatar cynthia
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1,676

    Domyślnie

    tak jest to Was widziałam
    jeszcze mama z girasolem i mama w jasnej chuście z korowodu jesteście tu???

    a co do odwiedzin to bardzo chętnie!!! bo przyznam się bez bicia że nie miałam pojęcia że tak blisko mam do Gniezna!!! i pierwszy raz w życiu byłam u Was!!! zawsze tylko przejazdem czy coś i nie miałam czasu pozwiedzać więc chętnie się z wami umówię na oprowadzenie po waszym mieście i to najlepiej jak najszybciej póki jeszcze młodą na plecy motam bez problemu
    Poznań w chuście zaprasza!!!

  6. #6
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Na te dwie mamy nieujawnione zarzuciłam wędki na dwóch innych wątkach jeszcze, podstępnie przy okazji innych tematów linkując tenże ...

    I studnia, niestety... Chyba ich tu nie ma ...

    Przyjeżdżaj, przyjeżdżaj koniecznie- najlepiej w sierpniu jeszcze, nim do roboty ruszę ...

    W naszym mieście co prawda do zwiedzania to nic, jeno kościoły chyba , ale spotkać się i pospacerować będzie cudownie .

    Mamy swoje stałe trasy, na których już nikogo nie dziwimy, to jedna mama zachustowana więcej i to jeszcze z dredami, będzie bardzo ożywcza dla widzów ...


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  7. #7
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    dirk

  8. #8
    Chustoguru Awatar czukczynska
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dirk5 Zobacz posta
    .



    W naszym mieście co prawda do zwiedzania to nic, jeno kościoły chyba , ale spotkać się i pospacerować będzie cudownie .
    Jak to -tylko kościoły? Katedra -góra i dól.Muzeum Archidiecezjalne.Muzeum Początków Państwa Polskiego (chyba już się remont skończył).
    Wąskotorówka ( mozna nią dojechać do mnie i nad jezioro).

  9. #9
    Chusteryczka Awatar cynthia
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1,676

    Domyślnie

    to ja się postaram jeszcze w sierpniu!!! dam znać jak będe mogła to się zgadamy i mini zlot zrobimy
    Poznań w chuście zaprasza!!!

  10. #10
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    dirk
    Mamru, kochana moja... to się skonfundowałam ... To chyba odnośnie Piotrasa musi być, bo śliczny, nie przeczę...?.. Bo moje dumne tyły średnio zachwycające- włosy nudno, po "nauczycielsku" spięte, portki bez paska stanowczo głupio wyglądają...

    Jedynie Grecja fajnie wygląda .

    Dziękuję Ci za życzliwe spojrzenie !



    Cytat Zamieszczone przez ;1332380
    Jak to -tylko kościoły? Katedra -góra i dól.Muzeum Archidiecezjalne.Muzeum Początków Państwa Polskiego (chyba już się remont skończył).
    Wąskotorówka ( mozna nią dojechać do mnie i nad jezioro).
    Góra Katedry z przytroczonymi chuściątkami ? No, nie wiem, czy cynthia pisze się na ścieżkę zdrowia ...

    Co do Muzeum Początków... i remontu pewna nie jestem , a czy można obskoczyć obydwa za jednym pobytem? Pewnie tak, ale na inne atrakcje czasu nie starczy...

    Jeziora... Jelonka okrążamy codziennie, bo mieszkamy bardzo blisko, zatem to nasza stała trasa .

    A wąskotorówka? Absolutnie kultowa sprawa ! Mój Stary, rodem w Twej miejscowości, nawiedzony fan, raz zafundował mi powitanie lata z ciuchcią w tle- jechaliśmy do Przybrodzina i późną nocą wracaliśmy o Gniezna- super było.

    Ja mam swój własny sentyment do "kolejki", bo regularnie torami maszerowałam do swej podstawówki.

    Swoją drogą, jakbyś jeszcze i Ty wpadła, to byłby już większy nieco "mini-zlot" ...

    My w Gnieźnie mamy takie nasze nieformalne jeszcze spotkania mamowo-chustowe, jest kilka chustonoszek nie zarejestrowanych tu na forum.

    Cytat Zamieszczone przez cynthia Zobacz posta
    to ja się postaram jeszcze w sierpniu!!! dam znać jak będe mogła to się zgadamy i mini zlot zrobimy
    !!! To dawaj cynk, czekamy ! Swoją drogą z postu czukczynskiej chyba wniosek oczywisty, że na jednym razie nie może się zakończyć .

    W każdym razie ja już otrąbiłam Twoje przybycie na miejscowym forum internetowym zaprzyjaźnionym mocno z chustami !

    Ale fajnie .


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  11. #11
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    200

    Domyślnie

    Dziewczyny kochane,
    Umówcie się po 19 sierpnia (piatek), błagam... :-D
    choćby na 20 lub 21

    Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że wyjedziemy na króciutkie wakacje (czytaj: do Babci/Mamusi) i planujemy wrócić własnie 19. A przecież MUUUUUUUSZĘ się z Wami spotkać zanim się rozpakuję (albo mnie rozpakują buuuu)

  12. #12
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dirk5 Zobacz posta
    Mamru, kochana moja... to się skonfundowałam ... To chyba odnośnie Piotrasa musi być, bo śliczny, nie przeczę...?.. Bo moje dumne tyły średnio zachwycające- włosy nudno, po "nauczycielsku" spięte, portki bez paska stanowczo głupio wyglądają...

    Jedynie Grecja fajnie wygląda .

    Dziękuję Ci za życzliwe spojrzenie !
    po prostu to Wasze pierwsze zdjęcie tutaj, i jak je zobaczyłam to właśnie

  13. #13
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    po prostu to Wasze pierwsze zdjęcie tutaj, i jak je zobaczyłam to właśnie
    !

    Ja przy większej ilości czasu niż dziś, muszę ten piękny Wasz watek w galerii nawiedzić ...

    Bo dziś już spadam- Mąż mnie już zapomniał ...







    gingerr, !


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  14. #14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •