Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31

Wątek: Jak suszycie pieluchy

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morla1 Zobacz posta
    Ja moją mam w kuchni, kosztem stolika przy którym i tak nikt nie jadał...a teraz wiedząc jakie to cudo, postawiłabym ją nawet na korytarzu!!!!Przecież suszarka do ubrań tez zabiera masę miejsca, a brak widoku suszących się gaci - zwłaszcza jak przychodzą goście - bezcenne!!!!!No i w końcu mogę zrobić pod rząd 5 pralek i nie martwić się, gdzie to wszystko rozwiesić do suszenia.
    Morla ale jednak suszarkę z gaciami można złożyć jak Ci goście przyjdą na 2 godziny można przenieść do innego pokoju, na balkon czy schować za szafę
    ja marzę o suszarce ale musiałabym zrobić remont łazienki-reakcja męża na ten pomysł-bezcenna (łazienka ma ok 5 lat). Więc u mnie tylko opcja pralko suszarki i chyba od roku myślę czy warto inwestować czy nie.


  2. #22
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    zima susze to co sie da na kaloryferze czy na suszarce postawiona obok niego.ale oprocz kaloryfera w lazience rzadko kiedy kaloryfery sa wlaczone bo mam bardzo cieple miszkanie a my nie lubimy goraca.
    mam tez to szczescie ze mam linki w lazience wiec duzo prania sie mi miesci.
    remont łazienki nas w koncu nie ominie choc z tym zlekamy ile sie da ale napewno jak bede robic go w koncu zainstaluje suszarke kondensacyjna.bo ju mnie wkorzaja porozwieszane wszedzie szmaty.
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  3. #23
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,787

    Domyślnie

    suszarkę można postawić na pralce, więc powierzchni podłogi tyle samo się zajmuje... (oczywiście wiem, że czasem tak nie da rady)
    Jak nie ma możliwości oddzielnej suszarki to może i pralko-suszarka nie byłaby taka zła, jeśli miałaby suszyć tylko wkłady do pieluch (wady tego rozwiązania były już chyba w innym wątku na temat suszarek, więc nie będę powtarzać)?
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  4. #24
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    No i już się nie dziwię, że wczoraj miałyście taki problem. W Lublinie od dzisiaj też mamy jesień

    Edit: właśnie suszę na suszarce w pokoju i schnąć nie chcą...

  5. #25
    Chustomanka Awatar marlei
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Poole, UK
    Posty
    1,469

    Domyślnie

    Wywieszam pieluszki na suszarce stojacej Najlepiej na zewnatrz!!! Tak najbardziej lubie, ale ze angielska pogoda zadko na to pozwala to tu sie sprawdza suszarka
    Nie mam pojecia jak sobie dawalam rade bez niej, ale pojawila sie u nas zaraz po przybyciu malego na swiecie wiec juz troche ja mamy Morla1 - u nas tez kosztem stolika w kuchni

    A co do miekkosci - to nawet jak najpiekniejsze slonce swieci - wszystkie malego rzeczy laduja w suszarce - chocby na funkcji Freshen up
    Iwona - mama Hugo (29 wrzesien 2010)
    Doula
    Doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®

  6. #26
    Chustomanka Awatar lasica
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Weston-s-Mare / Rabka-Zdrój
    Posty
    549

    Domyślnie

    Na kaloryferze nie susze bo przy naszej wodzie to po takim suszeniu pieluchy sa twarde jak deska... Jak jest pogoda lub chociaz wiaterek to w ogrodzie, jesli nie to na werandzie pod dachem, przynajmniej ładnie wiatrem pachną. Suszyłam u mojej mamy w suszarce przez tydzien i chyba nigdy nie były tak miekkie
    Edyta, Mama Zosi w Niebie 09.08. ['] oraz Kacperka 16.06.10. i Mateuszka 07.09.12.

  7. #27
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,865

    Domyślnie

    A suszycie bambusy w suszarce?

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    suszarkę można postawić na pralce, więc powierzchni podłogi tyle samo się zajmuje... (oczywiście wiem, że czasem tak nie da rady)
    no właśnie wszyscy 'odkrywczo' mi doradzają postawienie jedno na drugim a ja już dawno bym tak zrobiła gdybym nad pralką nie miała pieca !!

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    Jak nie ma możliwości oddzielnej suszarki to może i pralko-suszarka nie byłaby taka zła, jeśli miałaby suszyć tylko wkłady do pieluch (wady tego rozwiązania były już chyba w innym wątku na temat suszarek, więc nie będę powtarzać)?
    tylko do pieluch to się nie opyla


  9. #29
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,787

    Domyślnie

    nie opyla się do wysuszenia dżinsów raz na pół roku (chociaż my akurat jak mieliśmy pralko-susz., to kupioną jakąś wyprzedażową czy coś, więc nie była droższa od samej pralki). Chyba że piszesz o kosztach suszenia.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  10. #30

    Domyślnie

    Bardziej chodzi mi o koszty suszenia, niż zakupu ustrojstwa. Obecną pralkę mamy blisko 10 lat, liczę że następna też by tyle wytrwała więc koszt się zamortyzuje. Ale jeżeli suszarka w pralko-suszarce jest kiepska do normalnego suszenia NIE-PIELUCH, to szkoda kasy i tak.


  11. #31
    Chustomanka Awatar marlei
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Poole, UK
    Posty
    1,469

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lilka_l Zobacz posta
    A suszycie bambusy w suszarce?

    Suszymy bo sa super mieciutkie
    Iwona - mama Hugo (29 wrzesien 2010)
    Doula
    Doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •