Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 59 z 59

Wątek: Chusta a... toaleta publiczna.

  1. #41
    Chustonówka Awatar Kefka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Krakowie
    Posty
    46

    Domyślnie

    Ja właśnie wczoraj strasznie żałowałam, że bez chusty jestem bo z wózkiem to koszmar w ubikacji... gdyby nie starsza córka, która została z synkiem na zewnątrz to chyba bym miała mega problem...

  2. #42
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    131

    Domyślnie

    Wchodze z maluchem w chuscie,malo tego jak nie znam wc tzn.sym z ojcem w wc meskim w danym miejscu wczesniej nie byl i nie wie jak tam jest pod wzg.czystosci to wchodze ze starszakiem do damskiego i maluchem w chuscie,wiec nie dosc,ze dziwadla wchodza to jeszcze zboczency jacys

  3. #43
    Chustomanka Awatar jadorota
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Wielkopolska
    Posty
    567

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hkama Zobacz posta
    Wchodze z maluchem w chuscie,malo tego jak nie znam wc tzn.sym z ojcem w wc meskim w danym miejscu wczesniej nie byl i nie wie jak tam jest pod wzg.czystosci to wchodze ze starszakiem do damskiego i maluchem w chuscie,wiec nie dosc,ze dziwadla wchodza to jeszcze zboczency jacys
    Moi starsi to już sobie do męskiego radzą. Został mi trzeci malutki Synek znaczy się. Chyba już trochę mniej się będę przejmować, jak będę musiała skorzystać.
    Dorota i trzech muszkieterów '03, '05, '11


  4. #44
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jadorota Zobacz posta
    Moi starsi to już sobie do męskiego radzą. Został mi trzeci malutki Synek znaczy się. Chyba już trochę mniej się będę przejmować, jak będę musiała skorzystać.
    Tylko u Ciebie wchodza w duecie,choc pewnie gdyby zobaczyli zasikanego bezdomnego z golym siusiakiem itp.to pewnie pomimo duetu i tak by blyskawicznie wyszli.Tak jak piszesz przy kolejnym dziecku czlowiek jakos mniej przejmuje sie pierdolami,ale jakos publiczne szalety lepiej kontrolowac przed wpuszczeniem do nich samego dziecka.

  5. #45
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    150

    Domyślnie

    Jak juz musze isc do publicznego kibelka to korzystam z mloda. Wcale by mi sie nie chcialo odwiazywac i zawiazywac ponownie
    Jula 27.08.2007
    Tuśka 31.08.2010

  6. #46
    Chustomanka Awatar basiaT
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Szczecin/Świnoujście
    Posty
    854

    Domyślnie

    W chuście - uważam to za zdecydowaną wyższość nad wózkiem.
    Jeśli zdarza mi się być wózkiem na spacerze - pakuję się do toalety dla niepełnosprawnych (może to nadużycie ale trudno - nie zostawię dziecka w wózku, samego wózka też raczej nie bo musiałabym sporo z niego wyjąć)
    Przyjaciele są rodziną, którą sami sobie wybieramy.


    "Z
    abawki w stylu retro"
    "Na końcu tęczy"


  7. #47
    Chustomanka Awatar jadorota
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Wielkopolska
    Posty
    567

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hkama Zobacz posta
    Tylko u Ciebie wchodza w duecie,choc pewnie gdyby zobaczyli zasikanego bezdomnego z golym siusiakiem itp.to pewnie pomimo duetu i tak by blyskawicznie wyszli.Tak jak piszesz przy kolejnym dziecku czlowiek jakos mniej przejmuje sie pierdolami,ale jakos publiczne szalety lepiej kontrolowac przed wpuszczeniem do nich samego dziecka.
    Kurcze ale oni najczęściej korzystają w kinie lub ikei i to raz na ruski rok bo my ze wsi
    Dorota i trzech muszkieterów '03, '05, '11


  8. #48
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Warszawa- Białołęka
    Posty
    267

    Domyślnie

    Ja wlasnie jade sama z maluchem pociagiem ic. mam i wozek,i walize, fotelik do auta i mase innych klamotow.zastanawialam sie jak tu wytrzymac 6godz bez wc ale przeciez mam chuste! juz kiedys bylam w domu z maluchem spiacym w kieszonce ale jednak toalety pociagowe to extreme.mam nadzieje ze jakos to przezyjemy...

  9. #49
    Chustomanka Awatar kerstin200
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Poznań/Islandia
    Posty
    655

    Domyślnie

    korzystałam z dzidziusiem. bo 1. nie chciałam go budzić i 2. bo wydawało mi się to bardziej higieniczne, niz odmotywanie oraz 3. jeśli jesteś sama, to co z dzieckiem? MZ to kolejny plus chusty - niezależność w tego typu kłopotliwych miejscach!

  10. #50
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,947

    Domyślnie

    po co odwiązywać, gdy wystarczy uważać na ogony...

    a mój brat jak chodzi z Kasią na spacer (on chodzi z wózkiem) to gdy musiał skorzystać z toalety specjalnie wybiera lokal z dużymi kabinami i wjeżdża z wózkiem...
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  11. #51
    Chustomanka Awatar Georgina
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,174

    Domyślnie

    My się nie odwiązujemy, korzystamy z toalet publicznych razem, jak zajdzie taka potrzeba, choć zdecydowanie wolę siusiać z małą na łonie natury.
    Uważam tylko, aby nie obsikać sobie nóg i ogonów
    Nie próbowałam wchodzić jednak to WC typu TOI TOI, jakoś ciasno się w nich wydaje, mniejsze pole manewru.

  12. #52
    Chustonoszka Awatar Matusiomama
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    91

    Domyślnie

    dziś po raz pierwszy miałam okazję skorzystać z toalety publicznej z małym w chuście
    bardzo sobie chwalę

  13. #53
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    54

    Domyślnie

    debiutuję w chustowaniu ale juz zdążyłam zaliczyc kiblek w urzędzie skarbowym - malego mialam w kieszonce i w sumie bylam zdziwiona ze tak zgrabnie i bezbroblemowo sie to załatwia







  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez princessara Zobacz posta
    Ja wlasnie jade sama z maluchem pociagiem ic. mam i wozek,i walize, fotelik do auta i mase innych klamotow.zastanawialam sie jak tu wytrzymac 6godz bez wc ale przeciez mam chuste! juz kiedys bylam w domu z maluchem spiacym w kieszonce ale jednak toalety pociagowe to extreme.mam nadzieje ze jakos to przezyjemy...
    w pociągowej to bym się bała, że się przewrócę...

    Cytat Zamieszczone przez Georgina Zobacz posta
    My się nie odwiązujemy, korzystamy z toalet publicznych razem, jak zajdzie taka potrzeba, choć zdecydowanie wolę siusiać z małą na łonie natury.
    Uważam tylko, aby nie obsikać sobie nóg i ogonów
    Nie próbowałam wchodzić jednak to WC typu TOI TOI, jakoś ciasno się w nich wydaje, mniejsze pole manewru.
    a z toitoi już w chuście korzystałam. Nie wspominam tego miło, ale toitoie w ogóle miłe nie są. Daliśmy radę.

  15. #55
    Chustonoszka Awatar hagyma
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mirtucha Zobacz posta
    I ja i ja sikam radośnie z dzieciami moimi,tak uwielbiam to,jeszcze asystę starszej do tego!!
    OT Znam przypadek, gdzie w asyście starszej znajoma synka urodziła. Ale w toalecie własnej, nie publicznej

  16. #56
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Truscaveczka Zobacz posta
    Bardzo lubię tę książkę:

    I to mój głos w tej dyskusji
    OT: Ooo! To może być dobre. Mamy w domu "Pan raczy żartować, panie Feynman!"

  17. #57
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Nie widzę nic złego w korzystaniu z toalety z zamotanym dziecięciem, trzeba tylko pamiętać, żeby przy spuszczaniu wody opuszczać deskę - dla wspólnego dobra . Niestety, wielu ludzi o tym zapomina.

  18. #58
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Sikałam raz w toalecie publicznej z Mała z przodu i zastanwiałam się czy zaraz sobie chusty nie oleje.

  19. #59
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    My zazwyczaj idziemy razem zachustowani do toalety uprzywilejowanej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •