Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 59

Wątek: Chusta a... toaleta publiczna.

  1. #21
    Chustoholiczka Awatar roneczka
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    Morąg
    Posty
    3,032

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Truscaveczka Zobacz posta
    Bardzo lubię tę książkę:

    I to mój głos w tej dyskusji
    tej książki nie można nigdzie dostać

    Pokarm jest w głowie a nie w cyckach

    http://www.avast.com/pl-pl/get/3PZrfmgB

  2. #22

    Domyślnie

    Ja też wchodzę- bo i gdzie miałabym odłożyc dziecko? Zresztą, jak ktoś ma z tym problem, to to jest jego problem, nie mój

  3. #23
    Chusteryczka Awatar Truscaveczka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Podkarpacie
    Posty
    1,891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roneczka Zobacz posta
    tej książki nie można nigdzie dostać
    Ja mam starsze wydanie - pierwszej części też nie ma?
    http://selkar.pl/pan_raczy_zartowac_...p_p_51729.html W selkarze jest wznowienie pierwszego tomu, może i drugi się pojawi
    Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them.
    Dziergam Pichcę Ględzę Tłumaczę

  4. #24
    ChustoTata
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    15

    Domyślnie

    Ja tam nie mam z tym problemu Czasem jednak dobrze być facetem

  5. #25
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez guzik Zobacz posta
    W Ikea są pokoje dla mam z dziećmi, do takiego bym weszła- tam z reguły też są kibelki. Wtedy bez stresu można i samemu skorzystać.
    Potwierdzam, kiedyś z takiego korzystałam i był bardzo ładny, czyściutki i przestronny... choć to pewno zależy od miasta i danego sklepu IKEA

  6. #26
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roneczka Zobacz posta
    tej książki nie można nigdzie dostać
    Można, w antykwariacie, za dwukrotność ceny okładkowej: http://www.livretto.pl/produkty/szcz...co-mysla-inni/

    Jakbyś potrzebowała, mogę pożyczyć. Nie jest aż tak boska jak "Pan raczy żartować", ale tak czy siak to świetna lektura.

  7. #27
    Chusteryczka Awatar grazyna
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,793

    Domyślnie

    Co do pokoju dla rodzica z dzieckiem w IKEA, to w Poznaniu toalety w nim nie ma. Ja nie mam z tym problem i nie rozwiązuję chusty, bo nie wiem co miałabym wtedy zrobić z dzieckiem ?

  8. #28
    Chustonoszka Awatar Luna
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    146

    Domyślnie

    nie rozwiązywałabym chusty i nie rozwiązuję
    Jeśli trzeba, idę do toalety z dzieckiem.

  9. #29
    Chustofanka Awatar zawsze_zielona
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Dania
    Posty
    352

    Domyślnie

    Tez sobie chwale, ze w takiej sytuacji nie zastanawiam sie co z dzieckiem poczac. Ludzie czasem sie patrza, ale co mnie to tak wlasciwie obchodzi?
    Sylwia, mama Celinki


  10. #30
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Lisów
    Posty
    15

    Domyślnie

    Odkąd mam chustę to jestem wreszcie szczęśliwa, dzieć też nie drze się jak mama wychodzi do toalety tak w domu jak i publicznej.
    Mam gdzieś miny, spojrzenia, czy durne uwagi innych. Kiedyś taka nie byłam nauczyłam się z czasem.
    Teraz na lajcie karmię mojego 13 miesięcznego chłopa( który wygląda jak 2 latek) wszędzie i nic sobie nie robię z min i uwag typu że mogłabym butelką karmić jak reszta że niby bardziej yyyyy cywilizowanie.
    Jak byłam w mieście z wózkiem i niestety bez chusty, musiałam wjechać tym kolosem do toalety, zajęłam prawie całą, kobiety się wściekały, a jeszcze lepsze były dźwięki jakie wydawałam razem z synkiem kiedy robił ee, a potem ja, gdy wyszliśmy to wszystkie się głupio uśmiechały i dziwiły że taki mały, potem pytały czy on w ogóle coś zrobił. Ja im ładnie że owszem odkąd skończył 8 miesiąc pięknie robi na nocnik i czasem w powietrzu extremalnie Bezcenne i warte strzelenia fotki były ich miny
    Zęby idą czy co? Nic tylko nosić by się chcieli
    Czasem sił brak

    Wszelkie płatności i korespondencja wieczorami jak nie przysnę przy dzieciach
    Korzystam z telefonu bywając tutaj więc proszę wybaczyć pisownię, czasem durnie poprawia.




  11. #31
    Chustonoszka Awatar mymmeli
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa - Śródmieście
    Posty
    67

    Domyślnie

    Też bez problemu wchodzę z dzieckiem, choć nie przepadam. Głupio mi trochę, ale co niby miałabym zrobić - położyć na podłodze?
    To poza domem, bo w domu raczej odkładam, Ala na razie nie protestuje jak ją na chwilę zostawić samą, a jak zaśnie to do łóżeczka.
    Alicja 27.02.2011

  12. #32
    Chustomanka Awatar jadorota
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Wielkopolska
    Posty
    567

    Domyślnie

    Bezcenne są Wasze doświadczenia i uwagi. Faktycznie, przejmuję się często zupełnie niepotrzebnie opiniami innych ludzi. Noszenie w chuście naraża mnie często na miny innych i nawet komentarze, a bardo tego nie lubię.

    Jeśli chodzi o tę konkretną sytuację, mąż by ze mną i mogłam małego jemu przekazać.. No, ale faktycznie tego nie uczyniłam, tylko się przemogłam

    No i tak sobie myślę, że może chusta "nauczy" mnie trochę jak nie przejmować się głupimi minami.
    Dorota i trzech muszkieterów '03, '05, '11


  13. #33
    Chustoholiczka Awatar guzik
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    5,845

    Domyślnie

    W Łodzi akurat są kibelki, nie wiem, jak w innych miastach. Ja w takiej sytuacji, też bym weszła z małą, a co- niech gadają, jeśli ktoś musi.
    Marysia16.09.2010, (*)2011,Ryś 2.09.2019, Helenka 7.05.2021

  14. #34
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    12

    Domyślnie

    gdyby nie chusta pewnie bym się już kilka razy polała po nogach choć w miejscu publicznym jeszcze nie próbowałam

  15. #35
    Chustomanka Awatar hajda
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Nowy Targ
    Posty
    583

    Domyślnie

    Kibelek to pół biedy. Spróbujcie w kucki, gdzieś na wycieczce krajoznawczej, to jest dopiero zabawa hihiihihihi

  16. #36
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,512

    Domyślnie

    pamiętam jak jako początkująca chusto mama tak się spieszyłam jak byłam z młodym w toalecie ze aż rozerwałam swoje ulubione spodnie, na szczęście pod chustą nie było widać
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  17. #37
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hajda Zobacz posta
    Kibelek to pół biedy. Spróbujcie w kucki, gdzieś na wycieczce krajoznawczej, to jest dopiero zabawa hihiihihihi
    E tam, luz... Grunt to pamiętać o ogonach i da się bez problemu, mam przećwiczone:]
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  18. #38
    Chusteryczka Awatar Agna
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Reda
    Posty
    2,532

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hajda Zobacz posta
    Kibelek to pół biedy. Spróbujcie w kucki, gdzieś na wycieczce krajoznawczej, to jest dopiero zabawa hihiihihihi
    dobre!
    Jeszcze nie miałam okazji, ale skoro normalnie chusta budzi zainteresowanie, to gdyby ktoś podpatrzył TAKĄ sytuację, to chyba w TV by nadali
    www.zufizo.pl

    Zuzia 09.1999. Filip 05.2001. Zosia 04.2011.

  19. #39
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agna Zobacz posta
    dobre!
    Jeszcze nie miałam okazji, ale skoro normalnie chusta budzi zainteresowanie, to gdyby ktoś podpatrzył TAKĄ sytuację, to chyba w TV by nadali

    dokładnie

  20. #40
    Chustonoszka Awatar Malinka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Kujawsko-pomorskie
    Posty
    89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez livada Zobacz posta
    E tam, luz... Grunt to pamiętać o ogonach i da się bez problemu, mam przećwiczone:]

    O tak!!!koniecznie!ja kiedyś zapomniałam....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •