Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32

Wątek: Poznań (Piątkowo) potrzebuję pomocy

  1. #1
    Chustonoszka Awatar elalank
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    99

    Domyślnie Poznań (Piątkowo) potrzebuję pomocy

    Czy któraś z chustowych mam z Poznania lub okolic mogłaby rzucić okiem na nasze wiązanie? Ładnie proszę Boję się, że nieświadomie mogę zrobić krzywdę złym zamotaniem. (córka ma 5,5 tyg).

  2. #2
    Chustofanka Awatar morla1
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    264

    Domyślnie

    Ja niestety nie pomogę bo sama się uczę i tak jak Ty się bałam...ale wolałam jednak zaprosić doradcę chustowego...teraz jestem spokojniejsza...Ola nauczyła mnie takich "kruczków", których nie dostrzegałam oglądając filmiki... jestem spokojniejsza dzięki temu bo wiem, że mam dobre podstawy.
    Pozdrawiam

  3. #3
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    mnie pewnie nie posłuchasz , ale tylko poprę zdanie powyżej, że warto się umówić z Olą (nick olka u nas) albo wybrać się na któreś spotkanie dziewczyn noszących w Poznaniu (zwykle w środy, napisz do olki albo do mamaslon, kiedy będzie najbliższe, aktualnie są najczęściej w plenerze Fajnie jest

    sama rzadko na tych spotkaniach bywam, więc pewnie się na mnie nie natkniesz a poza tym naprawdę nie jestem taka zła i sorry za wiadomy post
    2 + 7 (2005-2018)

  4. #4
    Chusteryczka Awatar cynthia
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1,676

    Domyślnie

    napisałam pw
    Poznań w chuście zaprasza!!!

  5. #5
    Chustonoszka Awatar elalank
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    99

    Domyślnie

    Karusek, w sumie to rozumiem co miałaś na myśli więc się nie gniewam. Na początku było mi nieswojo po tym poście, ale na trzeźwo spojrzałam na sytuację i uświadomiłam sobie jak to mogło wyglądać z Twojej perspektywy więc sytuacja wyjaśniona.

    Dzięki za informację
    fajnie, że są takie spotkania. Muszę się zorientować co i jak
    Ostatnio edytowane przez elalank ; 28-07-2011 o 12:15

  6. #6
    Chustonoszka Awatar elalank
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    99

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cynthia Zobacz posta
    napisałam pw
    dziękuję, już Ci odpisałam bardzo się cieszę

  7. #7
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    no i cieszę się, że nie uciekłaś przez mnie z forum
    miałam sunseta, dwa razy
    Zadowolona z zakupu?
    2 + 7 (2005-2018)

  8. #8
    Chustonoszka Awatar elalank
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    99

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    no i cieszę się, że nie uciekłaś przez mnie z forum
    miałam sunseta, dwa razy
    Zadowolona z zakupu?
    a wiesz, że miałam taki zamiar
    A widzisz, to teraz wiem jak się nazywa moja chusta bo kupiłam używaną i dziewczyna nie napisała jak się nazywa.
    Jestem zadowolona, jestem. Nie mam co prawda porównania z innymi chustami jeśli chodzi o jakość. Bo wizualnie jest piękna

    A dlaczego 2 razy? Chusty się zużywają? (przepraszam, może to głupie pytanie), drą czy cóś?
    Ostatnio edytowane przez elalank ; 28-07-2011 o 14:27

  9. #9
    Chustomanka Awatar olka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Plewiska/k.Poznania
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Oj, strasznie mi miło, że dziewczyny mnie tak zachwalają
    A co ilości chust i częstotliwości ich wymiany, to chusty są baaaaaaardzo długowieczne, tylko nasze gusta i pragnienia szybko się zmieniają Przez kilka tygodni kochasz susnset, a potem zobaczysz coś, w czym się zakochasz, sprzedajesz sunset, kupujesz to coś innego, a potem znów jednak tęsknisz do sunseta, ....
    Uważaj, forum wciąga, raz już raz wejdziesz, to nie ma powrotu do normalności
    Zuzu (styczeń 2010), Kalina (wrzesień 2012)
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci, Instruktor masażu Shantala. Bliskość na starcie - ja w sieci
    W Poznaniu też nosimy


  10. #10
    Chustonoszka Awatar elalank
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    99

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olka Zobacz posta
    Oj, strasznie mi miło, że dziewczyny mnie tak zachwalają
    A co ilości chust i częstotliwości ich wymiany, to chusty są baaaaaaardzo długowieczne, tylko nasze gusta i pragnienia szybko się zmieniają Przez kilka tygodni kochasz susnset, a potem zobaczysz coś, w czym się zakochasz, sprzedajesz sunset, kupujesz to coś innego, a potem znów jednak tęsknisz do sunseta, ....
    Uważaj, forum wciąga, raz już raz wejdziesz, to nie ma powrotu do normalności
    aaaa, o to chodzi No to zobaczymy kiedy zacznę wyprzedawać rzeczy z domu, żeby zakupić nową chustę bo już kilka na forum widziałam, które wpadły mi w oko

    To od razu zapytam o te środowe spotkania o których Karusek pisała. Czy one są dla wszystkich zainteresowanych? Czy są odpłatne? Gdzie się odbywają?
    One są takie towarzyskie z połączeniem nauki chustowiązania? czy czysto warsztatowe? itd

  11. #11
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elalank Zobacz posta
    aaaa, o to chodzi No to zobaczymy kiedy zacznę wyprzedawać rzeczy z domu, żeby zakupić nową chustę bo już kilka na forum widziałam, które wpadły mi w oko

    To od razu zapytam o te środowe spotkania o których Karusek pisała. Czy one są dla wszystkich zainteresowanych? Czy są odpłatne? Gdzie się odbywają?
    One są takie towarzyskie z połączeniem nauki chustowiązania? czy czysto warsztatowe? itd
    olka dobrze napisała nt sunseta inki storczowe miałam 4 i mam nadzieję, że tej, którą mam teraz już nie sprzedam (bo i tak zaraz zacznę szukać następnej Choróbsko trwa
    a spotkania są dla chętnych, nie warsztatowe, tylko towarzyskie, ale przy okazji można coś pokazać albo poprawić, jeśli jest taka potrzeba Ale to tak przy okazji
    Warsztaty też zresztą są organizowane, wtedy to już tak porządniej, więcej czasu, żeby się nauczyć dobrze wiązać (ale to już skrobnij do olki albo aniflody albo truscaffki, bo to one organizują)
    może jednak do zobaczenia ?
    2 + 7 (2005-2018)

  12. #12
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    witam nowa chusto fankę
    chusty wciągają mocno, ta do tego, ta do tego...a już najgorzej jak się na coś zachoruje
    słynne hasło: biorę i
    W środę z olką i innymi dziewczynami zapraszamy na takie luzackie spotkania "wtajemniczonych" mam...są ploty, jest BLW i inne cuda oraz oczywiście chusty, takie siakie owakie...jest co macać !
    (aktualnie ja się wakacjuję więc proszę pytać olki co i jak)
    Na warsztaty chustowe zapraszamy co miesiąc, trzeba się szybko zapisywać jak tylko inf. pojawi się na stronie
    http://www.chusty.net/a/
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  13. #13
    Chustomanka Awatar olka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Plewiska/k.Poznania
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elalank Zobacz posta
    To od razu zapytam o te środowe spotkania o których Karusek pisała. Czy one są dla wszystkich zainteresowanych? Czy są odpłatne? Gdzie się odbywają?
    One są takie towarzyskie z połączeniem nauki chustowiązania? czy czysto warsztatowe? itd
    Zapraszamy serdecznie
    To takie luźne, nieformalne spotkania mam, które nie chcą siedzieć same z dziećmi w domu, mają ochotę i czas spotkać się z innymi mamami. Przeważnie rzeczywiście widzimy się w środy. Jak jest pogoda, to w parku: Sołacz, Cytadela, Malta, ... Jak niepogoda, to w mieszkaniu którejś z nas, albo gdzieś w kawiarence. Są chustomamy i "zwykłe" mamy Gadamy sobie, odpoczywamy od domów, nasze dzieci bawią się ze sobą, albo patrzą na siebie (zależy jaki wiek i stopień rozwoju). Obecnie urlop u mnie też, więc spotkanko zawieszone, ale jak będzie następne, to damy Ci znać! Może zatem skoro jest szersze zainteresowanie, to ogłosimy się w podforum Poznań.
    Do zobaczenia zatem
    PS. Że jeszcze tak poprawię mamaslon (wybacz Gosiu :*): te comiesięczne,stowarzyszeniowe spotkania chustowe to nie warsztaty, tylko spotkania informacyjno-ćwiczebne, to nie taki warsztat na 100%, ale można się na nim oczywiście czegoś tam nauczyć
    Zuzu (styczeń 2010), Kalina (wrzesień 2012)
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci, Instruktor masażu Shantala. Bliskość na starcie - ja w sieci
    W Poznaniu też nosimy


  14. #14
    Chustofanka Awatar Nezumi
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    290

    Domyślnie

    Ja również witam
    Jak wpadniesz tak jak ja, to gwarantuję, ze tak jak sie obawiasz- zaczniesz wyprzedawać dom
    a co do kupowania tych samych chust- to ja przez trzy miesiące usiłowałam sprzedać nową, bo stwierdziłam,że nie mój kolor. I jak w koncu sprzedałam (a chyba cały czas miałam nadzieję,ze nikt nie kupi) to strasznie mi sie zaczęła podobac i kolor jakby mój jednak i chce ją Ale moze jeszcze do mnie wróci
    Do zobaczenia na najbliższym środowym spotkaniu.
    Edit: To mój najdłuższy post

  15. #15
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anyszka Zobacz posta
    a co do kupowania tych samych chust- to ja przez trzy miesiące usiłowałam sprzedać nową, bo stwierdziłam,że nie mój kolor. I jak w koncu sprzedałam (a chyba cały czas miałam nadzieję,ze nikt nie kupi) to strasznie mi sie zaczęła podobac i kolor jakby mój jednak i chce ją Ale moze jeszcze do mnie wróci
    he he he, jeszcze poczekasz Ładnie nosi i jaka leciutka chyba że mnie przypili
    2 + 7 (2005-2018)

  16. #16
    Chustofanka Awatar Nezumi
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    he he he, jeszcze poczekasz Ładnie nosi i jaka leciutka chyba że mnie przypili
    Hmmmm. Może dla dziewuszki mi się skapnie

  17. #17
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olka Zobacz posta
    PS. Że jeszcze tak poprawię mamaslon (wybacz Gosiu :*): te comiesięczne,stowarzyszeniowe spotkania chustowe to nie warsztaty, tylko spotkania informacyjno-ćwiczebne, to nie taki warsztat na 100%, ale można się na nim oczywiście czegoś tam nauczyć
    oops sorrka olka...dzięki za poprawke !

    aaa...hihih...anyszka, ale jaja!i jak dobrze już sobie planujesz
    calkiem O.F. mi sie zrobił ten wpis
    Ostatnio edytowane przez mamaslon ; 29-07-2011 o 20:36
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  18. #18
    Chustofanka Awatar Nezumi
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaslon Zobacz posta
    aaa...hihih...anyszka, ale jaja!i jak dobrze już sobie planujesz
    calkiem O.F. mi sie zrobił ten wpis
    A planuję tylko. Jak by mi 100% dawali,ze dziewczynka, to pewnie już byśmy robili hehe
    Przepraszam,ze nie na temat post

  19. #19
    Chustonoszka Awatar elalank
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    99

    Domyślnie

    Dziękuję dziewczyny za miłe przyjęcie

    Super, że są takie spotkania. Bardzo chętnie bym przyszła i wyrwała się z domu

    A gdzie będziecie pisać o spotkaniu, kiedy i gdzie jest organizowane?
    Bo ja jeszcze gubię się w forum i nie chciałabym przegapić.

    I faktycznie z tym pasowanie chusty o racja, ostatnio kręciłam nosem jak musiałam założyć moją czerwoną do różowej bluzki
    Ostatnio edytowane przez elalank ; 30-07-2011 o 14:03

  20. #20
    Chustonoszka Awatar elalank
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    99

    Domyślnie

    Mam takie pytanie nie w temacie, bo chciałam z koleżanką wybrać się do kawiarenki Gauganek, ale ona tam dziś pojechała na rekonesans i wstyd się przyznać, ale nie znalazła

    Byłyście tam może? Gdzie się znajduje dokładnie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •