Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Horror pouchowy

  1. #21
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Krakow
    Posty
    327

    Domyślnie Re: Horror pouchowy

    Cytat Zamieszczone przez kakot
    nelles: mam pomysł na Twojego poda - niech zostanie podem charytatywno-testowym, tzn puszczasz go w obieg, ale nie na zwykłych zasadach, tylko każdy, kto chce się przez parę dni pomotać, musi wpłacić jakąś kwotę (minimum 10? 20 zł?) na wybrane przez Ciebie albo zbiorowo na forum, jak wolisz, konto. Dziecka, akcji, organizacji, jest duży wybór.
    Kasia pomysł super ale ja jestem tak do niego uprzedzona że nawet na chwilę bym go nikomu nie dała - wiem że to może głupie, nie jestem specjalnie przesądna ale jakoś tak...
    Mateusz 22.12.2004, Szymon 10.09.2006



    www.podaegi.pl

  2. #22
    Chustopróchno Awatar Budzik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    13,478

    Domyślnie Re: Horror pouchowy

    Jeśli te historie są prawdziwe, to rzeczywiście b. smutne i mrożące. Ale może też być tak, że ktoś chce się rakiem wycofać z transakcji (ja z kolei jestem nienormalna, wszędzie węszę spisek, nie mam za grosz zaufania do ludzi) i wymyśla jakąś niewiarygodną historię. Moja siostra np. pracowała kiedyś jako opiekunka do dzieci w pewnej rodziny. Niby zobowiązała się na stałe, ale w trakcie znalazła pracę "od zaraz" i żeby jakoś sie wykręcić z tej opieki z twarzą, wymyśliła sobie historyjkę, że miała wypadek i jest w szpitalu. I w dodatku prosiła mnie, żeby zadzwoniła do matki tych dzieci i przekazała jej wiadomość, że "niestety Ula dziś nie przyjdzie, ponieważ...". Babka też bardzo się przejęła, i zamiast wściec się na nierzetelną i niesłowną opiekunkę, która zostawiła ja na lodzie, jeszcze jej współczuła.

  3. #23
    Chustonoszka Awatar czteryszczęścia
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    100

    Domyślnie Re: Horror pouchowy

    O rany!
    To ja muszę przystopować chyba....
    Bo dzieci bez matki zostaną
    Kasia, mama Szymka (31.08.1998), Zosi (18.05.2003), Mani (29.05.2006) i Franka (21.03.2008)
    Doradca Noszenia ClauWi®, certyfikowany Instruktor Masażu Shantala
    www.kolebkanatury.pl

  4. #24
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    warszawa anin
    Posty
    102

    Domyślnie Re: Horror pouchowy

    czteryszczescia, alez masz piekna fotke w profilu!
    az zaczynam sie zastanawiac czy aby napewno nie chce miec wiecej dzieci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •