Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40

Wątek: Najazd wisiadeł w Łazienkach

  1. #21
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Czeladź/Sosnowiec
    Posty
    925

    Domyślnie

    to samo w Rewalu nad morzem..
    widziałam tam trzy chusty, a wisiadeł z 15? zwłaszcza na plaży


  2. #22
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,546

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pauladuch Zobacz posta
    To przykre ale nie uszczęśliwisz ludzi na siłę. Byłam na wczasach w takiej Białogórze i wisiadła nie widziałam ani jednego za to troje mam i jednego tatusia z maluszkami w chustach
    Pozdrawiam
    o kiedy tam byłaś? może cię widziałam?
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://subkonta.jim.org/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  3. #23
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,546

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Igulaa Zobacz posta
    Bo Białogóra to takie cudne miejsce jest, dużo dzieci, chust i goldenów - jedziemy w połowie sierpnia
    Pozdrawiam
    hm..tez chyba będę jeszcze ( jak zabiorę się z rodzicami) może Cie gdzieś wypatrzę
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://subkonta.jim.org/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  4. #24
    ChustoTata
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    15

    Domyślnie

    Raz z żona widzieliśmy na spacerku jak rodzice szli i córeczka u tatusia w jakimś czymś wisiała. Oczywiście przodem do świata. Zwisała jak z trzepaka. Aż mi się jej szkoda zrobiło. A nasz Kuba? Przytulony do taty albo do mamy smacznie śpi. Nie wisi w kolanach. Ciepło i przytulnie a do tego bezpiecznie.

  5. #25
    Chustomanka Awatar magdalena
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Mokotów
    Posty
    977

    Domyślnie

    Ech, te wisiadła.
    Okropna moda nastała, szczególnie w Łazienkach, szczególnie u tatusiów Zawsze gdy tam jestem, to spotkam jakieś zawieszone maleństwo. Buuu

  6. #26
    Chustofanka Awatar Mirtucha
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    245

    Domyślnie

    Mnie wisiadła załamują i prześladują ,ostatnio widziałam jakieś 3 miesięczne niemowlę w wisiadle u tatusia oczywiście,oczywiście przodem do świata i do tego na boku!!Tatuś dwoma rękami dzielnie podtrzymywał bo się tak gibało na boki,MASAKRA!!!
    Zu 2006,Ba 2010,O 2012,Ru 2014

  7. #27
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,533

    Domyślnie

    Oj, tutaj tez bjorny kroluja. Chusty nie widzialam na nikim innym oprocz mnie, serio. Ja oczywiscie zawsze edukuje, jak chodzilam na spotkanie mam i niemowlakow w szpitalu (taka grupa pogaduchowa z poloznymi) to zawsze na zainteresowanie odpowiadalam szerzej, niz byc moze oczekiwano podkreslajac pozycje dziecka w chuscie i odpowiednie ulozenie. Polozne mile zainteresowane, reszta w sumie tez, ale nie na tyle, zeby sprobowac.
    Widzialam w jednym sklepie, takim posh, manduce i zdaje sie kolkowa. No i takie jakby plecaczko-kieszonki na przod. Wiecej nic a nic.
    Aha i tutaj do bjornow wkladaja juz nawet takie dwutygodniowe bejbiski
    I nagminne jest montowanie fotelikow na stelaz wozkowy zamiast gondoli, bo przeciez dziecko "male" to sie zmiesci.
    No coz....

  8. #28
    Chustomanka Awatar kista1
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,491

    Domyślnie

    Ja widziałam ostatnio mamę z dzieciem śpiącym w wisiadle, masakra dziecko było całe pokrzywione, wygięte w S a matka zgarbiona trzymała dziecko pod pupą. Aż mi się płakać zachciało

  9. #29
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    361

    Domyślnie

    my mamy na osiedlu malzenstwo, ktore nie ma wozka tylko wisiadlo i taka malutka, moze z 3 miesieczna dziewczynka wisi przodem do swiata, ech...ale zebyscie wiedzialy jak oni nosa zadzieraja, jak mnie widza z wozkiem (ANia nie zawsze ma ochote isc w chuscie)...
    Ania (30.01.2011)

  10. #30
    Chustoholiczka Awatar Dorocie
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    było Warszawa, teraz Żyrardów
    Posty
    3,848

    Domyślnie

    całą Warszawę wisiadła opanowały, w końcu Rodzicielstwo Bliskości robi się popularne
    Różyczka'10 Anielka'13 (*) Jaś'15

  11. #31
    Chustonoszka Awatar mymmeli
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa - Śródmieście
    Posty
    67

    Domyślnie

    Ja dziś w Parku Ujazdowskim widziałam straszne dziwadło - wisiadło z chusty

    Babka miała na sobie coś zawiązane na podobieństwo 2x (nigdzie nie dojrzałam węzła, wyglądało jakby elastyk zszyć końcami ). W to wsadzony dzieć przodem do świata, bo jakżeby inaczej. O dziwo nawet nie wyglądał na bardzo niezadowolonego, tylko te nóżki tak się smętnie dyndały...
    Alicja 27.02.2011

  12. #32
    Chustofanka Awatar maryjey
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Suwałki
    Posty
    316

    Domyślnie

    Może to było coś takiego
    http://allegro.pl/chusta-bez-wiazani...748692370.html
    Gdzieś na forum o tym było.


  13. #33

    Domyślnie

    tak sobie myślę, że wiecie, to jest złe, ok, ale z drugiej strony - może ci ojcowie bardzo chcą być blisko z dziećmi, a chusty wydają im się niemęskie, trudne? a wisiadło łatwe i reklamowane przez zdjęcia tatusiów.
    mamy więc w efekcie pogłębioną bliskość taty z dzieckiem...
    przecież same wiecie, że wielu ojców chuściochów za nic nie da się w chustę zamotać.

  14. #34
    Chustofanka Awatar milou
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    153

    Domyślnie

    A moze oni wyczytali na stronie bb, ze to jest okej, i ze wiszenie za genitalia to nic takiego?? Zreszta, zobaczcie same:
    http://www.scandinavianbaby.pl/BabyB...ks-pol-54.html

  15. #35
    Chustonoszka Awatar mymmeli
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa - Śródmieście
    Posty
    67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maryjey Zobacz posta
    Może to było coś takiego
    http://allegro.pl/chusta-bez-wiazani...748692370.html
    Gdzieś na forum o tym było.
    O, bardzo możliwe. Na pewno coś w ten deseń.

    A co do kwestii ojców z nosidełkami - sama doskonale rozumiem pragnienie czegoś prostszego niż chusta. Lubię nosić, ale nie przepadam za motaniem (a ja mam czas, żeby ćwiczyć wiązania, przeciętny tatuś - dużo mniej) i nie mogę się doczekać chwili, kiedy będziemy mogli się nosić w ergonomiku. Wniosek: szkoda, że nie są bardziej rozreklamowane.
    Alicja 27.02.2011

  16. #36

    Domyślnie

    BB mają doskonałą prasę, nawet Dziecko je promuje, Zawitkowski nie potępił... A chusty się trzeba nauczyć. Rozumiem, że żaden rodzic zakładając wisiadło nie chcę krzywdzić dziecka, dwa razy sprawdzi, poczyta - no ale poczyta ich źródła. Ergo są mniej rozreklamowane, nie mają takiej promocji. Chusty już bardziej. Można by popracowac nad promocją ergo właśnie - bo chusta vs wisiadło wygląda gorzej niż ergo vs wisiadło. Ergo jest łatwe w użyciu jak wisiadło, więc odpada argument stosowany przy chustach, że to trudne.

  17. #37
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    361

    Domyślnie

    a mi sie wydaje, ze wisiadla sa po prostu ostatnio modne i tyle..."jestesmy nowoczesnymi rodzicami"...tylko moze na poczatek warto troche poczytac...
    Ania (30.01.2011)

  18. #38

    Domyślnie

    No to i ja przyłaczę się do dyskusji. Też widzę coraz częściej maluchy w nosidłach wisiadłach, a mój MT lu ERGO wciąż budzą duże zainteresowanie. Jednak skoro wisiadła są tak szkodliwe to skąd mają atesty? No i przyznam się że nie spotkałam się jezcze z dzieckiem u którego stwierdzono by skutki uboczne noszenia w wisiadle... Może demonizujemy. Ale ja na wszelki wypadek korzystam tylko z chust lub Ergonomika...

  19. #39
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kasiak Zobacz posta
    Ja się nie mogłam nadziwić ilości wisiadeł w Nowym Targu. Chyba jeszcze nigdy nie spotkałam w takim nagromadzeniu przez jeden dzień. A już mi serce krwawiło, jak dziecko na oko 4-6m-cy w wisadle przodem do świata, a na dodatek wisiadło jakoś tak luzem przymocowane, że dziecko wychylało się do przodu tak niebezpiecznie, że wydawało się, że zaraz wypadnie.
    Ale jedynie ze współczuciem popatrzyłam, nie miałabym odwagi zaczepić.
    Kasiu, kiedy byłaś w NT?? Wisiadeł tu multum niestety

  20. #40
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Wroclove
    Posty
    23

    Domyślnie

    ja widziałam tatusia z córką na plecach, w nosidełku ze stelażem. dziewczynka cały czas zjeżdżała na lewy bok, wyglądała jakby była zupełnie nieprzymocowana, żal mi było, mogłam powiedzieć, że dziecko krzywo i lata w nosidle, teraz żałuje. a na moją chustę negatywne komentarze bywają rzadko, najczęściej ale dziecko się musi męczyć. ostatnio jedna pani strasznie mnie chciała przekonać, że dziecku źle, że będzie miało krzywe nogi itp. więc jej powiedziałam a jak się transportowało dziecko w Polsce gdy nie było wózków, ona na to- no tak w chuście i dlatego starsze panie mają krzywe nogi, ja jej na to, że to może być inna przyczyna, a zresztą Afrykanie też chustowi i jakie mają pięknie nogi. Na to ta pani przyjęła nową strategię ataku, ale w wózku dziecko może się poruszać, przewrócić na boczek, ja : też mam wózek i dziecko mi się w nim nie przeraca na boczki, zresztą ma dopiero 4 mce i nawet nie siedzi, na to ta pani dalej mnie męczy, no ale w chuście dziecko nie może nawet głowki obrócić hehe. i tak mnie kobieta męczyła, a mogła bo stałyśmy w długiej kolejce. pani była ok 55lat, ale najlepsze było zakończenie. słysząc tą rozmowę zleciały się inne kobiety, też w jej wieku i zaczęły mnie bronić

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •