Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopień dajesz tej chuście?

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    0 0%
  • 3

    0 0%
  • 4

    1 14.29%
  • 5

    6 85.71%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Kółkowy Girasol

  1. #1
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,994

    Domyślnie Kółkowy Girasol

    Zapraszam posiadaczki szytych przeze mnie i wcześniej Olę kółkowych Girasoli do wpisywania opinii o tych chustach

    I dodaję ankietę.

  2. #2

    Domyślnie Re: Kółkowy Girasol

    Jeśli muszę napisać obiektywnie, to nie wiem co napisać.

    Trochę brak mi dystansu bo kocham ja na tyle, na ile można kochać rzecz.

    kwestią gustu jest to czy komuś podoba się girasol (akurat koktajl ogrodowy),
    kwestią gustu jest jakie kto lubi ramię ( ja mam a la maya wrap),
    kwestią gustu jest długość ogona ( mam długaśny ogon).
    To akurat można sobie dobrać indywidualnie.

    Wiedziałam, że będzie różnica między noszeniem w lnianej kółkowej a skośnokrzyżowej, nie spodziewałam się jednak , że aż tak wielka. Ujmuje sporo kilogramów. Nosiłam podczas zwykłego krzątania się, nosiłam też na spacerze ( ok. 5 km), w zwykłą wiosenną pogodę i w upał. Za każdym razem sprawdziła się chusta wyśmienicie. W gorący dzień było mi w chuście chłodniej niż bez, bo nie zasapywałam się nosząc go na " gołych" rękach. Młody nie był spocony.
    Dociąga się bardzo dobrze,nic się nie luzuje. Nic mnie nie uwierało ani nie bolało.

    chustę szyła myrra



  3. #3

    Domyślnie Re: Kółkowy Girasol

    ja tez mam koktail i jest przesliczny
    uszyta oczywiscie idealnie-to wszyscy wiedza
    ramie wg wlasnego wyboru sbp - rewelacja
    cieniutka a nosi (11 kg niezwykle zywej wagi...) poszlam na zakupy w naprawde cieply dzien i nie spocilismy sie
    dociaga sie bez problemu
    no i w porownaniu z moim kolkowym leosiem zajmuje w torebce tak 3 razy mniej miejsca
    zdjecia moze kiedys
    i jak zwykle kontakt z myrra to czysta przyjemnosc!

  4. #4
    Chustofanka Awatar Adso
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    poznan
    Posty
    230

    Domyślnie

    To i ja dołączam do posiadaczek kółkowego Girasola... tęczowego
    Chusta świetnie uszyta przez Myrrę-ramię i długość ogona wg mojego wyboru (nie lubię długich..), nawet kolor kółek!
    Chusta jest bardzo cienka, ale świetnie nosi moje ponad roczne już dziecię No i na lato super, bo przewiewna..
    Kolorki przeurocze, a brałam w ciemno,bo nie widziałam wcześniej na żywo.
    Wymieniłyśmy z Myrrą sporo maili,zanim doszło to szycie do skutku.. cierpliwa i wyrozumiała kobitka z niej Wielkie dzięki raz jeszcze i serdecznie polecam!
    Mamy go już dość długo, ale dopiero teraz zebrałam się na skrobnięcie kilku pochwalnych słów.. Dołączam też fotki wakacyjne
    Testowano w terenie:

    W innych sytuacjach też się sprawdziła:
    Ostatnio edytowane przez Adso ; 04-09-2009 o 13:30

  5. #5
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Dzięki uprzejmości lemonki mogłam ponosić trochę w opuncji, szytej przez myrrę - z ramieniem płaskim. Chusta była cudna, nosiła jak marzenie, ramię było świetne, Lena już nie takie piórko, jej ciężar czułam porządnie dopiero po dłuuuugim czasie. Ta lemonkowa kółkowa jest pierwszą, która tak bardzo mi podpasowała - nie dość, że ramię odpowiednie, nie dość, że Girasole noszą po prostu cudnie i są miłe w dotyku i piękne, to jeszcze w końcu miałam na sobie odpowiednią (czyli krótką) długość szmaty na kółkach
    Przy następnym chuścioszku (w przypływie gotówki) planuję nabyć taką chustę właśnie

  6. #6

    Domyślnie

    Jestem bardzo zadowolona z girasola kółkowego uszytego przez myrrę Dostałam go jeszcze przed wakacjami i super się nosił, no i córeczce było w nim wygodnie Kolory bajeczne - ani chwili nie żałowałam zakupu
    W ogóle Myrra to super kobieta, wszystko, tzn. cała transakcja przebiegła szybko i bardzo sprawnie. Jeśli ktoś by się wahał to polecam z całego serca

  7. #7

    Domyślnie

    Zapomniałam o fotce




  8. #8
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Zaliczyliśmy chrzest w wypożyczonej ecru..
    Fotek nie mam!!zapomnieliśmy aparatu

    Wizualnie chusta elegancka i efektowna, daleka od taniego blichtru wszystkich pozostałych obecnych cudów-becików w kościele.

    Po małych problemach z założeniem wynikających z nieumiejętności- bomba.Chusta sama się układa, dzieć spokojny zadowolony, nic nie opadało, nic się nie wrzynało ..ramię w sam raz.
    Chusta, jak na kółkową, której fanem nie byłam, wzbudziła moje duże zainteresowanie i zdecydowanie zmieniłam zdanie nt kółkowych.

    Ostatnio edytowane przez Pondo ; 16-11-2009 o 22:39 Powód: jednak ktoś mi zrobił zdjęcie
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  9. #9
    Chustomanka Awatar jadorota
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Wielkopolska
    Posty
    567

    Domyślnie

    Chusta po prostu cudowna. Mięciutka, pięknie dociąga się a kółka w moim ulubionym kolorze. Odszyta profesjonalnie. Od kiedy ją dostałam mam ją zawsze ze sobą
    Wielkie podziękowania dla Myrra
    Dorota i trzech muszkieterów '03, '05, '11


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •