Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Jaki MT jako pierwszy? - proszę o przeniesienie do wlaściwego działu.

  1. #1
    Chustonoszka Awatar hypnozis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Wesoła
    Posty
    63

    Domyślnie Jaki MT jako pierwszy? - proszę o przeniesienie do wlaściwego działu.

    Jeśli piszę nie w tym dziale, proszę o przeniesienie.
    Jaki kupić pierwszy MT dla dziecka, które już siedzi?
    Chodzi mi o klasyczny MT bez klamer itp. tylko wiązany. O ile chusty już rozeznaje, o tyle zielona jestem i nie wiem od czego zacząć Czym się kierować przy wyborze?
    Jak jest z MT szytym na miarę - co ile trzeba szyć nowy? Czy są MT uniwersalne? (gdzieś czytałam o dwurozmiarowych, ale nie wiem, co to znaczy?)
    Czy MT Lenny Lamb nadawałby się czy jest za szeroki?
    Z góry dziękuję za wszelka pomoc
    BTW. chętnie odkupię jak już się rozeznam co i jak, przeniosę się w poszukiwaniach na wątek sprzedażowy
    Ostatnio edytowane przez hypnozis ; 16-07-2011 o 02:40

  2. #2
    Chustonoszka Awatar hypnozis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Wesoła
    Posty
    63

    Domyślnie

    Szybciej robię niż myślę i oto efekt proszę o przeniesienie do właściwego działu. Już wiem, gdzie powinnam się usytuować z tymi pytaniami.

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    tak naprawdę każdy miecio dobrze do Was dobrany jest fajny Nie ma pierwszego jak i tego jedynego Najważniejsze to dobrze dobrac panel reszta to wg mnie już tylko udogodnienia.
    Ważne żebyś zmierzyła sobie odległośc od kolanka do kolanka i wyjdzie Ci szerokośc panela na dole.
    Pasy naramienne i biodrowy dobrze jak są wypełnione bo odbierają noszonego ciężaru; kapturek się przydaje do osłony przed wiatrem, słońcem i do podtrzymania główki śpiącego dziecka, itd itd
    Z szytymi na miarę mietkami jest o tyle fajnie że całkowicie podpasowany pod Was i pod Wasze potrzeby. Są mamy szyjące, które doskonale, szybko i tanio uszyją
    Można uszyc czy kupic dwurozmiarowy miecio i on zdecydowanie starcza na dłużej.
    Osobiście nie powiem Ci co ile trzeba wymieniac bo u mnie to uzależnienie więc ja bardzo często ale są dzieci że wystarczą im 2 mt w ciągu całego noszenia; wszystko też zależy od tego kiedy tak naprawdę skończycie się nosic
    Mt LL są fajne na początek i teraz na lato, używany możesz ustrzelic w korzystnej cenie

    Jednak jakbyś chciała to mam fajny namiar na szyjącą mt

    W razie dalszych pytań, pisz



    W mt ważny jest tak naprawdę dobrze dobrany panel Życzę udanego noszenia
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  4. #4
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,229

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    tak naprawdę każdy miecio dobrze do Was dobrany jest fajny Nie ma pierwszego jak i tego jedynego Najważniejsze to dobrze dobrac panel reszta to wg mnie już tylko udogodnienia.
    Ważne żebyś zmierzyła sobie odległośc od kolanka do kolanka i wyjdzie Ci szerokośc panela na dole.
    Pasy naramienne i biodrowy dobrze jak są wypełnione bo odbierają noszonego ciężaru; kapturek się przydaje do osłony przed wiatrem, słońcem i do podtrzymania główki śpiącego dziecka, itd itd
    Z szytymi na miarę mietkami jest o tyle fajnie że całkowicie podpasowany pod Was i pod Wasze potrzeby. Są mamy szyjące, które doskonale, szybko i tanio uszyją
    Można uszyc czy kupic dwurozmiarowy miecio i on zdecydowanie starcza na dłużej.
    Osobiście nie powiem Ci co ile trzeba wymieniac bo u mnie to uzależnienie więc ja bardzo często ale są dzieci że wystarczą im 2 mt w ciągu całego noszenia; wszystko też zależy od tego kiedy tak naprawdę skończycie się nosic
    Mt LL są fajne na początek i teraz na lato, używany możesz ustrzelic w korzystnej cenie

    Jednak jakbyś chciała to mam fajny namiar na szyjącą mt

    W razie dalszych pytań, pisz



    W mt ważny jest tak naprawdę dobrze dobrany panel Życzę udanego noszenia
    podzielisz się namiarem? może być na pw

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •