Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26

Wątek: ♥ Recenzja nosidełka TODDLER ::: MADAME GOOGOO ®

  1. #1

    Smile ♥ Recenzja nosidełka TODDLER ::: MADAME GOOGOO ®

    Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście napisaly jakich jesteście gabarytów (mniej więcej). Te informacje powolą mi na lepszą analizę i wprowadzenie ewentualnych ulepszeń, a także na skuteczniejsze doradztwo podczas zamówień.

    Nosidełka moje mają do wyboru: 3 długości i 3 szerokości pasa biodrowego, a także 3 długości pasów ramiennych. Tak więc mam świadomość, że podczas testowania 1 nosidełka może się zdarzyć, że pasy w nim będą za długie lub za krótkie dla kształtów danej osoby.

    Wasze opinie są dla mnie bardzo istotne
    Ostatnio edytowane przez kociakocia ; 11-01-2012 o 01:36
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Sania
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Tychy/Katowice
    Posty
    1,726

    Domyślnie

    Dla mnie chyba było szyte pierwsze ergo Madame Googoo, więc z przyjemnością wpisuje się jako pierwsza
    Jest to kolejne nosidło w moich rękach - pierwsze szyte specjalnie dla nas. Przed tem miałam do czynienia zarówno z kilkoma MT, jak też hybrydami i ergo.
    Nosidło było testowane w warunkach ekstremalnych - chodziliśmy w upale w górach.

    1. Kontakt ze producentką super! Aga jest oazą cierpliwości i wyrozumiałości - wybrzydzałam w kolorach i wzorach materiałów, a ona ciągle dawała mi nowe propozycje. Poza tym zależało mi na turystycznym ergo - takim bardziej w góry niż w miasto, więc dodatkowo dostałam gumeczki podtrzymujące mały kocyk / kurtkę przeciwdeszczową na pasie pod panelem oraz nakładaną na pas sasztkę oraz trzymadełko na bidon.
    2. Wybór materiałów przeogromny - każdy znajdzie coś dla siebie.
    3. Wysyłka błyskawiczna.

    Ale do rzeczy - czyli nosidła:

    Materiały bardzo przyjazne - mięciutkie, przyciągające oko, łatwo podają się dociąganiu.

    Panel: świetny. Nie wiem jak Aga to zrobiła, ale podałam jej tylko wymiar Maćka "na długość", a tu wszystko pasowało jak ulał - dzieć świetnie otulony, podparte całe plecka, pupka fajnie wpadnęta, materiał od kolanka do kolanka. Pod kolankami wypełnienia, tak że nic się nie wżyna.
    Do panela na stałe wszyty kapturek - dla mnie świetne rozwiązanie, bo w innych nosidłach jeśli nie był przyszyty, to się odpinał albo gubił...
    Do kapturka przyszyte są najlepsze z jakimi miałam do czynienia sznureczki - z zatrzaskami, super długie, co sprawia, że nie trzeba mieć małpich rąk, kiedy chce się go naciągnąć na śpiącego malucha. Ta długość jest regulowana za pomocą zatrzasków, więc dla każdego coś miłego.

    Pasy naramienne: na początku miałam obawy, że pasy naramienne są za mało wypełnione, ale okazały się w sam raz - nawet 2,5 marszu z 13 kg dzieckiem na plecach w górach nic mi się nie wpijało. Fajnie, że mają małe klamerki, dzięki czemu można je też nosić na krzyż (chociaż ja tej opcji nie lubię). Pasek piersiowy z regulacją. Wszystko się fajnie dopasowuje i dociąga, również z dzieckiem na plecach.

    Pas biodrowy: dobrze wypełniony, szerokość i długość części wypełnionej ok, ale dla mnie mogła by być też dłuższa. Nie przeszkadza to w czasie chodzenia w mieście (a nawet mogłoby przeszkadzać), ale w górach znacznie poprawiłoby to komfort marszu. Nie jest to minus, tylko sugestia, żeby Adze pisać, do czego będzie służyć nosidełko
    Klamra trzyma dobrze - jedynie brakowało mi takiej szlufki za nią, żeby pas przytrzymać. Wydaje mi się, że przez jej Brak pas się leciutko luzował i co jakiś czas dociągałam. Nie wiem czy by to wyszło przy bardziej spokojnych testach.

    Podsumowując: jestem bardzo zadowolona. Szycie ergo na miarę to jest to - wreszcie mam panel, który podtrzymuje dokładnie całego malca, nie muszę niczego kombinować ani specjalnie dopasowywać. Uszyty jest tak, że pierwszy raz nie bałam się wrzucać Maćka na plecy całkiem sama - bez osoby, która by mi powiedziała, czy mały jest dobrze ułożony. W przypadku MGG jakoś tak samo się wszystko dobrze układało. Ta łatwość jest dla mnie szczególnie ważna, bo jesteśmy na etapie ciągłego wchodzenia i schodzenia z rączek
    Samo nosidło robi kolosalne wrażenie na osobach postronnych. Na szlaku nie było osoby, która by się za nami nie popatrzyła

    Bardzo polecam!




    Doradczyni Noszenia ClauWi®

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję za każdy szczegól i otwartość!!

    Odnośnie pasów górnych i biodrowego mam kilka niecnych planów ... tymczasem uciekam do krojenia i szycia xxx
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  4. #4
    Chusteryczka Awatar kasia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    karkonosze:)
    Posty
    2,059

    Domyślnie

    miałam niezwykłą przyjemność testowania nosidła od MADAME GOOGOO. i od razu napiszę, że wizualnie to najpiękniejsze nosidło, jakie mi się przez łapy przewinęło. materiał iście dziewczęcy, niesamowicie barwny, żywy - to, co lubię najbardziej i co bardzo spodobało się młodej wykonanie na szóstkę, uwielbiam, kiedy w nosidłach widać dbałość o każdy szczegół a tu widać to na pierwszy rzut oka.

    komfort noszenia: mocne pięć! świetny pas biodrowy, łatwe w regulacji pasy naramienne. jedyny minus i dlatego brak szóstki - brak pasa piersiowego ja go po prostu muszę mieć, bo mi się pasy naramienne rozjeżdżają na ramionach

    nosiłam małą o wadze 16 kilo w ubraniu świetnie i wygodnie sobie siedziała, panel jeszcze ciutkę zbyt wysoki, ale szerokość wyborna. nóżki w idealnej żabce małą domagała się noszenia właśnie w tym nosidle, żadnym innym

    jeśli jeszcze kiedyś przyjdzie mi zamówić nosidło, czego absolutnie nie wykluczam, z przyjemnością skuszę się na metkę MADAME GOOGOO

    ps. moje wymiary to 170 cm, r. 38. wydawało mi się, że mam szerokie ramiona, ale okazały sie ciut za wąskie do tego modelu

  5. #5

    Domyślnie

    Kasiu, dziękuję, trochę mnie zmartwiłaś, ponieważ pas piersiowy był w komplecie z nosidełkiem!

    Bardzo zatem proszę tą mamę, która nie wysłała pasa razem z nosidełkiem o pilny ze mną kontakt!

    Proszę także dać znać, na jakim etapie wcześniejszym pas był/lub go nie było. Dziękuję!
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  6. #6
    Chustofanka Awatar dorotea
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    277

    Domyślnie

    Testowałam ja: 1m67 cm, 65 kg, oraz Adaś, 2,5 roku, ok. 14-15 kg, 85-90 cm. Warunki testowania zdecydowanie utrudniał brak pasa piersiowego i zima za oknem, przy czym ja mam dwie lewe ręce, jeśli chodzi o motanie, a dziecko bardzo nie chciało się nosić w domu; w związku z czym moje wrażenia są niepełne i nie do końca czuję się usatysfakcjonowana.
    Wykonanie na pewno porządne, estetyka i kolorystyka takowoż.
    Pas biodrowy porządny, spory, ale wygodny. Ramiona raczej szerokie i także wygodne; miałam wrażenie, że zabrakło mi natomiast paska do ich dociągnięcia. Być może, gdyby był pas piersiowy, ciężar inaczej by się rozkładał i ramiona by mi nie nie odchodziły.
    Jak przyznałam się wyżej, nie idzie mi za bardzo samodzielne wiązanie chust/nosideł i tym razem także potrzebowałam pomocy przy naciągnięciu panela; jak już się udało, Adaś ładnie w niego się zapadł.
    Łatwo się dociąga wszelkie paski. W moim beznadziejnym przypadku równie łatwo się je poluzowywało: z dwa razy zdarzyło mi się machnąć ręką i trafić w klamrę przy drugim pasie naramiennym, przez co się obluzowywały i musiałam ponownie je dociągać. Pewnie jest jakiś sposób, żeby tego uniknąć - coś gdzieś przełożyć, zaczepić?
    Generalnie, żałuję, że trafiłam akurat na mróz i nie mogłam wybrać się na długi spacer, przez co i recenzja niekompletna. Ale i tak dziękuję za przyjemność testowania

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję. Nowy pas doślę do kolejnej osoby
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  8. #8

    Domyślnie

    dziewczyny testujace wrzuccie prosze Wasze opinie bo czekam i pewnie nie tylko ja z niecierpliwoscia.
    Synek 28.05.2003
    Córunia 09.05.2010
    http://cudanakijuicudawianki.blogspot.com/ jak spędzam wolny czas

  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuję bursztynka za przypomnienie
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kociakocia Zobacz posta
    Dziękuję bursztynka za przypomnienie
    cala przyjemnosc po mojej stronie.Jestem po prostu ciekawa a tu raptem kilka dziewczyn dopiero skrobnelo cosik.
    Synek 28.05.2003
    Córunia 09.05.2010
    http://cudanakijuicudawianki.blogspot.com/ jak spędzam wolny czas

  11. #11

    Domyślnie

    Przywołuję Was moje drogie do porządku
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  12. #12

    Domyślnie

    halo! może którąś znajdzie czas zeby napisać recenzję. z testów
    Synek 28.05.2003
    Córunia 09.05.2010
    http://cudanakijuicudawianki.blogspot.com/ jak spędzam wolny czas

  13. #13
    Chustomanka Awatar Pasiata
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków/ Bochnia
    Posty
    766

    Domyślnie

    Testowałam ja: 168cm, 54(?)kg i Tosia 100cm, 14(?)kg, prawie 3,5 roku - waga nam się zapodziała przy przeprowadzce

    Nosidło przyniosło przeogromną radość mojej Tosi - nareszcie jakieś nosidło dla niej i to jeszcze w sowy! Doznanie jedyne w swoim rodzaju - wbiegający na plecy 3,5 latek! Mało brakowało a musiałabym przywłaszczyć sobie nosidło - na szczęście udało mi się wynegocjować, że w chustach też ją mogę nosić.

    Do rzeczy:
    Nosidło ślicznie odszyte, ładne wzornictwo. Mam uwagę do kształtu panelu - odstaje przy szyi (zastanawiam się jednak, czy to nie jest po prostu uroda nosideł - kwestia konstrukcji...). Pasy dobrze uszyte - dla mnie za długie naramienne, co powodowało, że dziecko jest podwieszone na kolanach, pas biodrowy "jedzie" z przodu do góry i w efekcie cały ciężar wisi na ramionach - zaznaczam, że to nie jest obiektywna wada tylko moje subiektywne odczucie wynikające z tego, że jestem raczej drobną osobą!
    Klamra na pasie biodrowym lubi się poluzowywać - nie w trakcie noszenia, ale jak się zakłada albo zdejmuje (ja lubię, jak mam możliwość ustawienie sobie długości bez konieczności sprawdzania, czy długość jest ok...
    Pozostaje jeszcze kwestia fałdek na panelu - nie bardzo wiem, jak to opisać i też nie bardzo jeszcze wiem, skąd to się bierze... Chodzi mi o to, że z boku panel nie jest napięty na całej długości tylko w pewnym miejscu robi się fałdka (dzisiaj zauważyłam, że w Manduce dzieje się to samo, ale tylko w momencie kiedy mój Młody ma ręce na wierzchu- jak mu wsadzę do środka, to panel się ładnie napina...).

    Mam nadzieję, że moje uwagi pomogą w doprowadzeniu nosidełek do perfekcji, bo moim zdaniem naprawdę niewiele im brakuje!

    Kontakt z Agą szybki i świetny

    Dzięki za możliwość przetestowania!
    Ostatnio edytowane przez Pasiata ; 13-03-2012 o 13:03 Powód: Usunęłam uwagę dotyczącą pasa piersiowego - wynikała z mojej niewiedzy ;)
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi® - konsultacje, warsztaty, pogadanki www.pasiata.pl
    Tosia 20.10.2008, Wojcieszek 30.03.2011

  14. #14

    Domyślnie

    Dziękuję i muszę od razu sprostować jedną istotną rzecz, bo często jest mylona: napka na naramienniku i na pasie piersiowym sluży wyłącznie temu, żeby pasa nie zgubić podczas gdy nosi się pasy zapięte na krzyż, lub gdy zdejmie się nosidełko.
    Tak więc napek nie służy do przypięcia pasa podczas noszenia
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  15. #15
    Chustomanka Awatar Pasiata
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków/ Bochnia
    Posty
    766

    Domyślnie

    To zaraz wyedytuję recenzję
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi® - konsultacje, warsztaty, pogadanki www.pasiata.pl
    Tosia 20.10.2008, Wojcieszek 30.03.2011

  16. #16

    Domyślnie

    Dziękuję
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  17. #17
    Chusteryczka Awatar rosass
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Góry izerskie
    Posty
    1,687

    Domyślnie

    Przepraszam, przepraszam przepraszam

    Mialam okazję testowac Jedne z pierwszych nosideł/mt Madame GOOGOO i teraz to!
    Jestem pod wrażeniem ewolucji, precyzji i zmian.
    Mialam rowniez okazje testować wiele zagranicznych nosidel Hand made, i musze przyznac że nosidlo Todler bylo jednym z najwygodniejszych i najlepiej uszytych w jakich mialam okazje nosić.

    Pas biodrowy, pozostaje na swoim miejscu nawet po dluższym noszeniu, jest dopasowany i miekki , nie powoduje dyskomfortu.
    Pasy naramienne maja idealną szerokosc , w kazdym razie do moich ramion.
    Jakosć i wzornictwo materialow
    idealny dobór
    Wykończenia i przeszycia, w kazdym calu widac starannosć i precyzję.

    Moja 3 latka, tez na jego widok zrobila wielkie oczy i od razu kazala się nosić.

    Z Jej relacji:
    Wygodnie, nic nie ugniata, nie uciska, mieciutko.
    Mamo chcę jeszcze, a potem zasnęła
    GAJENKA-23.12.08
    Certyfikowany Doradca noszenia ClauWi®

  18. #18

    Domyślnie

    Ojej.. ciepło mi i tak dobrze na sercu i tak ono przyśpieszylo po przeczytaniu recenzji

    Dziękuję i przesyłam same dobrocie, Aga
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  19. #19

    Domyślnie

    to teraz ja

    167 cm/53 kg i 3 letnia Julka ok. 15 kg!

    Wizualnie sliczne!, wykończenie rewelacja! Jestem naprawde pod wrazeniem!

    Duzy plus za kapturek na stałe, bardzo wygodny pas biodrowy!

    Nie jestem fanka regulacji szelek ktora dociagac mozna z dwoch stron - według mnie niepotrzebna komplikacja
    Mam wrazenie, ze ten model był dla osób troche szerszych w ramionach - ale zjezdzanie szelek to moj stały problem w nosidłach (jak na razie tylko w 1 nie zjezdzaja)

    Generalnie nosidło na 5!!! Bardzo polecam!
    www.fotodzieciaki.blogspot.com - fotografia ciążowa, fotografia rodzinna, fotografia...
    www.fotodzieciaki.com

    DOULA





    "Dziecko małe, lekkie, mniej go jest. Musimy się pochylić, zniżyć ku niemu." J. Korczak "Prawo dziecka do szacunku"

  20. #20

    Domyślnie

    Dziękuję, mam w ofercie klamry jedno i dwu stronnie dociagane
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •