Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: pomóżcie!! zielona na temat chust..

  1. #1
    Chustomanka Awatar mamaUlki
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Dzierżążno
    Posty
    1,331

    Question pomóżcie!! zielona na temat chust..

    Witam Całkowicie nie znam się na chustach, jestem zielona w tym temacie.. ale chciałabym kupić i spróbować. Moja mała ma 1,5 roku 11kg, mam ograniczony budżet i oglądałam na allegro takie tanie, ale czy się nadadzą? Myślę o chuście tkanej, żeby na przyszłość się nauczyć na drugiego maluszka Napiszcie co u Was się sprawdza i co byście mi doradziły na próbę.

  2. #2
    Chusteryczka Awatar kasia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    karkonosze:)
    Posty
    2,059

    Domyślnie

    kup sobie porządną, firmową chustę, nie podróbki z allegro. 11 kilo na plecach tudzież z przodu to poważne obciążenie i chusta ma Ci pomóc w dźwiganiu. popatrz na używane natibaby - pasiaki, albo rapalu bebelulu - u nas są na chustobazarku chyba ze dwie teraz, jednobarwne - genialnie noszą straszaki i klocuszki

    masz link http://chusty.info/forum/showthread.php?t=60082

    powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez kasia ; 14-07-2011 o 12:41

  3. #3
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    A ja nie wiem, czy półtoraroczniak da sie wsadzić do chusty, może lepsze będzie nosidło? Warto najpierw sprawdzić (pytam, bo próbowałam zapakować synka koleżanki do chusty, miał własnie około półtora roku i był problem)

  4. #4
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,189

    Domyślnie

    wybierz się na spotkanie kangurów, to najlepiej doradzą i sprawdzisz czy to dobre dla Was.
    Czy to jest to Dzierżążno niedaleko Kartuz i Trójmiasta? Jezeli tak to w trójmieście są takie spotkania, sama byłam io bardzo sobie chwalę, mam nadzieję, że jeszcze kiedys uda mi się wybrać
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  5. #5
    Chustomanka Awatar mamaUlki
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Dzierżążno
    Posty
    1,331

    Domyślnie

    Tak to to Dzierżążno Zobaczymy może uda nam się wyskoczyć na takie spotkanie. Nawet fajnie by było, bo nie mam gdzie zobaczyć jak to w praktyce wygląda.

  6. #6
    Chustofanka Awatar AsiaWr
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    412

    Domyślnie

    Duże dziecko jak chcesz je nosić na razie tylko w jednej rzeczy, to proponowalabym nosidlo. A chusty nauczysz sie i tak, na małym dziecku wg mnie łatwiej, bo leciutkie i nie wierci sie

  7. #7
    Chustomanka Awatar mamaUlki
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Dzierżążno
    Posty
    1,331

    Domyślnie

    Chyba rzeczywiście zacznę od nosidła. A jakie polecacie? Mała ma 83 cm i 11 kg.

  8. #8
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    A wolisz wiązać czy zakładać jak plecak?

  9. #9
    Chustomanka Awatar mamaUlki
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Dzierżążno
    Posty
    1,331

    Domyślnie

    W sumie jest mi na razie obojętnie.. wiązanie pewnie trudniejsze, ale mogłabym spróbować nie mam żadnego doświadczenia. A co polecasz?

  10. #10
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Ja mam Tuli - dla półtoraroczniaka było fajne, ale dla większego dziecka wolałam nosidło szyte na miarę. Takie sobie właśnie zamówiłam u jednej z dziewczyn na forum i jestem bardzo zadowolona - nosidło jest na wymiar, wszystko dopasowane do nas
    Na początek zajrzyj może na bazarek chustowy, tam powinien być jakiś przegląd nosideł, zawsze to trochę rozjaśni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •