Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jaka roznica?

  1. #1
    Chustonoszka Awatar Brilho
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    90

    Smile Jaka roznica?

    Witajcie

    Jestem nowa na forum, mam pytanko.
    Jaka jest roznica miedzy Jimem, a powiedzmy Gekonami czy falami? Czy zakardowe chusty sa ciensze? Czy mozna powiedziec,ze ktorys z Didkow jest bardziej na lato,zime? Czy zalezy od wiazania?

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie

    Każda chusta Didka jest inna i nie da się w jednym zdaniu ich opisać. Nawet inny kolor danego wzoru będzie miał inne właściwości. Lepiej powiedz czego szukasz, a będzie łatwiej Ci podpowiedzieć
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


  3. #3
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    nie wiem czy ci to pomoze...
    Ja poszłam za tym co mi sie podoba... najpierw zdecydowałąm ze didymos - to już było trudne
    a potem szukałam tego co chwyci za serce... i trafiły mnie motylki rossana ijestem zachwycona tylko uważaj bo jak sie idzie za głosem serca to w przypadku chust łatwo o uzależnienie teraz czekam na girasola

  4. #4
    Chustonoszka Awatar Brilho
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    90

    Domyślnie

    W tej chwili nosze w elastycznej Mam Wrap, chcialabym ponosic tez w tkanej, mam jedna tkana Bebine, ale jakos mi nie lezy.Wiem co mi sie podoba ale nie wiem jakie jest w dotyku i na jaka pore roku. Mozesz napisac czym sie roznia poszczegolne chusty?

    Jim,Gekony,fale,Lisa,rybki,Aare,ptaki czerwone,wisnie
    Podobaja mi sie tez sowy, ale to raczej chyba nie do zdobycia.

    No i jeszcze ze Storchenwiege Leo bialo-czarny.
    Ostatnio edytowane przez Brilho ; 11-07-2011 o 23:11

  5. #5
    Chustonoszka Awatar Brilho
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    90

    Domyślnie

    No wiem, chyba juz wpadlam niestety.

  6. #6
    sylwik
    Guest

    Domyślnie

    Jim i Aare to pasiaki. Szybko bedą miękkie, są średnio gruby. Uniwersalne dość ale Jim ciemny jak na lato za to piękny. Gekony... To zależy od koloru. Fioletowe i turkusowe są grube. Dla maluszka na lato nie koniecznie. Ale za to noszą bosko. Ja w fioletowych nosilam moja czterolatke okazjonalnie a w wielu ( cienkich) chustach jej niewygodnie. Czerwone gekony są ciensze, inne tez. Leo tez bedzie miękki szybko.
    Patki .... to zalezy czy welniane (moga gryzc, mnie nie gryza ale na gola skore czujelekki dyskomfort) czy jedwabne (jedwab na lato idealny podobno tylko drogie). I przy welnie i jedwabiu trzeba uwazac z praniem, ale ludzie sobie radza.
    Wisnie to tez jedwab, ale nie sa takie szlachetne w dotyku jak ptaki. Sa tansze od ptakow troche.
    Rybki... tez zalezy od koloru....
    Reasumujac wszystkie beda ok. Fajnie jakbys mogla sprawdzic u kogos czy wolisz chusty bardziej sliskie (jedwabne ptaki i generalnie jedwabie) czy szorstkie (welniane ptaki). Ja sliskich nie lubie dociagac bo mi uciekaja, ale mialam kiedys zare i ona byla za szorstka (tempa) i tez bylo trudno.
    Tylko najgrubszych na lato dla malucha ja bym nie polecala.
    Ostatnio edytowane przez sylwik ; 12-07-2011 o 08:09

  7. #7
    Chustonoszka Awatar Brilho
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    90

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz, jesli ktos jeszcze moze cos doradzic to chetnie poczytam.

  8. #8
    Chustonoszka Awatar Brilho
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    90

    Domyślnie

    No to zamowilam Jim'a. Ciekawa jestem wrazen, mam nadzieje,ze nie pozaluje

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •