Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 70

Wątek: Hibiskus Rose Seide

  1. #41
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bydzia Zobacz posta
    nie widać
    a jesli motanie było "na wariata" czy tam "demonstracyjne" to powinnaś to napisać aby jakaś chustonówka się nie zainspirowała
    nie musi byc widac nie mam misji ani zadania uczenia chustonowek.

    ale skoro juz tak bardzo widze chce tu pare osob wnikac...tak to bywa czasem z 12-kilogramowa dwulatka, ktora nie dosc ze ma potezny katar, to jeszcze przyslowiowe muchy w nosie. po dwoch minutach od zawiazania (jak najbardziej prawidlowego i godnego, by inspirowac chustownowki) skuteczne wygibasy polaczone z "NIE CHCE!!!" prowadza do stanu, w ktorym wyjsciowa pozycja zabki z chusta efektywnie i efektownie podtrzymujaca dziecko "od dolku podkolanowego do drugiego" i z wpadnieta dupka staje sie wspomnieniem.

    i zadna chusta nie jest w stanie temu zapobiec, ani zadne wiazanie, chyba ze mocno przyduszajace dziecko. nie macie tak czasami? no to zazdroszcze wspolpracujacych w kazdych okolicznosciach dzieci.

    a jesli tak bardzo to boli, to prosze o wysuniecie postulatu do moderacji, by utworzylo komisje weryfikujaca kazde wysylane zdjecie, czy aby na pewno jest godne, by sie tu pojawic chcialabym wowczas ujrzec te wszystkie wylatujace z galerii...

    ok, to ja juz tematu nie bede ciagnac, chcialam tylko pokazac paru osobom chuste.

  2. #42
    Chustomanka Awatar roni21
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    968

    Domyślnie

    ja sie zastanawiam czy potrafisz tak poprostu przyjac cos do wiadomosci i sarkastycznie nie komentowac? Twoje wywody sa doprawdy slodkie
    -Niektórzy ludzie są podli ,bo kłamią!- krzyknął Lubiński
    -A inni są jeszcze bardziej podli ,bo mówią prawdę- odparł doktor.

  3. #43
    Chustoholiczka Awatar Aksamitka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    5,356

    Domyślnie

    Nie rozumiem po co temat wiązania zrobił się dla niektórych tak bulwersujący-to nie ten dział.
    Znowu jakieś przytyki osobiste.
    Chusta pięknie pokazana i o to chodzi w tym dziale czy nie tak?
    Green dzięki Tobie chustę zobaczyłam i choć też nie planuję kupić to się cieszę.
    Mój sześciolatek też kolana w dół opuszcza (bo nogi długie) ale że bardzo cieszy się,kiedy może siedzieć w chuście jak braciszek, to wiązanie nieważne w tym przypadku (ile można dźwigać sześciolatka).
    Czemu Green ma (z pokorą) przyjmować wszystkie uwagi,a inni nie mogą tego też nie rozumiem.

  4. #44
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    chusta taka sobie. wiązania nie skomentuję, bo córka Twoja (śliczna!) nie wyglada jakby się wierciła i chciała wyjść z chusty.
    K. 2009M. 2012

  5. #45
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    Jako osoba postronna i nie bioraca nigdy udzialu w sprzeczkach... Laski wyluzujcie.widzialam na tym forum duzo gorsze wiazania ktorych nikt nie komentowal.ja rozumiem ze green jest bee ( tak niestety sie was odbiera),ale dajcie spokuj co? Specjalnie prowokujecie. To tyle co chcialam nie w temacie a w temacie chusta smieszna jak na didka

  6. #46
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    no smieszna dosc ta chusta- wzorek sie niektorym na NM kojarzy z meskimi organami -tzn ten wystajacy pręcik kwiatowy

    ja za rozem specjalnie nie przepadam, ale lubie ten z Indio Rożanego, wiec sie skusilam, a ze mam Lutęę, wiec do pary dla niej hibiskus. zeby mi posciel pasowala do zaslonki

  7. #47
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Jako miłośnika jedwabi ciekawi mnie ta chusta
    Chętnie obejrzę zdjęcia w plecaczku, bo w 2x wzór się gubi. Mogłabyś?

  8. #48
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    no niestety, moje dziecko nieplecaczkowe.
    ostatni plecak zdarzyl nam sie jakies pol roku temu, od tej pory dramat, histeria, krew pot i lzy, rowniez w ergo. za to moge na bioderku a la Becca

  9. #49
    bydzia
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Jako miłośnika jedwabi ciekawi mnie ta chusta
    Chętnie obejrzę zdjęcia w plecaczku, bo w 2x wzór się gubi. Mogłabyś?
    jakbym Cię nie znała, pomyślałabym żeś złośliwa )

  10. #50
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Może być bioderko

  11. #51
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    moze mi sie zechce
    uscislij jeszcze moze czy strona lewa czy prawa cie interesuje, oraz moje bioderko lewe czy prawe, a moze i profil dziecka. nie chcialabym sie jakiegos niedopatrzenia dopuscic

    a moze jeszcze slipknota na tej chuscie zaprezentowac?...moge dorzucic jako gratis.
    Ostatnio edytowane przez green_naranja ; 22-07-2011 o 15:39

  12. #52
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,913

    Domyślnie

    yyyyyy jestem w szoku
    dziewczyna pokazuje chuste a Wy sie czepiacie wiazania na dwulatce...

    niektorzy chyba musza sie czegos przyczepic

  13. #53
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez green_naranja Zobacz posta
    prosze o wysuniecie postulatu do moderacji, by utworzylo komisje weryfikujaca kazde wysylane zdjecie, czy aby na pewno jest godne, by sie tu pojawic chcialabym wowczas ujrzec te wszystkie wylatujace z galerii...



    green_naranja zostala podrecznym chlopcem (czy tez dziewczynka) do bicia) czy co?

  14. #54
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Czeladź/Sosnowiec
    Posty
    925

    Domyślnie

    na tych fotach green nawet mi się podoba, bo na tym podlinkowanym przez demonę - tragedia.. ale to chyba magia zdjęć green.
    ale różu nie cierpię.

    a co do komentowania wiązania..
    gorsze wiązania tu były pokazywane w tym dziale i nikt się nie przyczepił. zejdźcie z tej dziewczyny, bo przy każdej możliwej okazji ktoś jakąś złośliwością sypnie.

    green, masz piękną córkę!


  15. #55
    Chustomanka Awatar Aniika
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    702

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aurora Zobacz posta
    Zdjęcia chusty tak, ze zdjęciami wiązania już bym uważała.


    Napisalam, ze zdjecia piekne, ale wiazania nie komentowalam, bo i po co? widzialam tutaj gorsze...
    Nie wiem jak mozna sie zainspirowac tym jednym zdjeciem w sensie prawidlowego noszenia dziecka? Zwlaszcza, ze chustonowka zaczyna nosic niemowlaka, a nie dwulatka...

  16. #56
    bydzia
    Guest

    Domyślnie

    no okropna jestem
    przecież pięknie zawiązała

    pewnie jakby aurorze napisała "no rzeczywiście nie wyszło" to bym nie drążyła
    ale przecież odwracanie kota ogonem generalnie wkurzajcie jest
    mi napisała jeszcze cudniej - ale milczałam aby nie podbijać - ale taki mur obrońców top trza wyjaśnić o co chodzi:
    "mi osobiście byłoby wstyd takie wiązanie na forum wrzucić - ale to ja - każdy ma inaczej"

    a jak dzieciak nie chce siedzieć w chuście to się go nie zmusza !!!

    buuuuuuuuuuuuuuuzi

  17. #57
    Chusteryczka Awatar kanka9
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Gdańsk/Tczew/Szczecin
    Posty
    2,174

    Domyślnie

    Nie wiem o co Wam poszło dziwczyny, ale jedno wiem nigdy już nie wstawie zdjęcia z moim motaniem bo widze że "powinno mi być wstyd" za to .
    A chusta : kolor super , wzór hmmm dziwny ogólnie chyba bardziej na plus niż minus


  18. #58
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    nie martw sie kanka, to tylko ja nie umiem wiazac, kolekcjonuje brzydkie chusty dla zabawy, mam krzywy nos, szpotawą stope oraz latającą miotlę w kącie.

    na szczescie nie porusza mnie to, bo rozumiem, ze rozni ludzie w rozny sposob rozladowuja napiecia i poprawiaja sobie nastroj. w zasadzie to nawet im wspolczuje.

    natomiast chusta owszem jest nietypowa, szczegolnie jak na didka, no ale to nie standard ani nawet nie LE, wiec ujdzie.

    a wiaze sie naprawde fajnie, pouzywalam dzis ponownie na tyle, na ile mi mloda pozwolila, i jestem coraz bardziej zadowolona.

  19. #59
    Chustoholiczka Awatar aliona
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    mieszkam w Łodzi, gdzie nawet bieganie psom szkodzi
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    ładna ta chusta, oj ładna.
    może nawet lepiej, że te kwiaciska wielkie bo w motaniu giną i przez to wzór staje się abstrakcyjny.
    złotowłosa i trzy misie
    <3 <3 <3

  20. #60
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,913

    Domyślnie

    a w ogole to jak mozna ja bylo kupic?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •