Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Chcieliśmy się przywitać:)

  1. #1
    Chustonoszka Awatar hypnozis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Wesoła
    Posty
    63

    Domyślnie Chcieliśmy się przywitać:)

    witam serdecznie wszystkie chustomamy Mam na imię Magda, a w mojej chuście spoczywa cudowne dziecię imieniem Wojtuś
    Jeszcze miesiąc temu na myśl o chustach pukałam się w czoło i mówiłam, że to nie dla mnie, bo to takie skomplikowane. Aż któregoś wieczoru zaczęłam czytać na ten temat i pomyślałam: "czemu nie?" Od tamtej pory regularnie czytam
    Wasze ( a teraz już nasze ) forum Mamy za sobą pierwsze warsztaty i posiadam dwie chusty - tkaną i elastyczną. Z tą drugą idzie nam dużo lepiej, ale z pierwszą wytrwale trenujemy Choć zarzekam się, że one mi wystarczą, bo przecież spełniają swoją rolę i nie będę kupować kolejnych szmatek, to jak oglądam Wasze wzdycham i wzdycham i czuję, że nie wytrwam Motanie jest super!! I ta bliskość!! I naprawdę nie wiem, komu sprawia to większą frajdę - dzieciaczkowi, mnie czy... mężowi
    Acha i jeszcze jedno, jak kiedyś spotkacie nas na ulicy, proszę poprawiajcie nas śmiało, dociągajcie, krytykujcie, chwalcie
    Zdjęcia wkrótce
    Zamotane pozdrowienia

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Mika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Wa-wa Jelonki
    Posty
    1,968

    Domyślnie

    witaj ciesz się noszeniem, motanie .... bo czas szybko mija (no chyba że kolejny chuścioch)
    tak czy siak rozgość się i wzdychaj , nabywaj kolejne piekne szmatki ku czci

  3. #3
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie


    korzystaj To naprawdę szybko mija...
    2 + 7 (2005-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •