Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Co robicie z długimi włosami jak nosicie w chuście?

  1. #21
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    mam podobnie...ech
    nie wiem czy połowa mi sie ostała
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  2. #22

    Domyślnie

    Właśnie dzisiaj przy próbie zamotania w plecaczku tak mi się wczepiła we fryzurę, że musiałam razem z nią na sofie się położyć i przełykając łzy wyplątać jej z rąk włosy... W tym czasie oczywiście uznała, że to super zabawa, bo mama wydaje z siebie przezabawne dżwięki i jak z jednej ręki wyplątywałam, to drugą łapała. Z tym czepcem to chyba niegłupi pomysł.

  3. #23
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Długie włosy??? Jakie długie włosy? Zapomniałam, ze mam długie włosy, bo są wiecznie związane .

    Do chusty, do karmienia, do przewijania, do każdej roboty okołodzieciowej. Bo inaczej pęki włosów są w tych chciwych łapkach.

    Jak znów będę mogła rozpuścić baty, pewnie już będą w nich siwe pasma ...


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  4. #24
    Chusteryczka Awatar Behemot
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    2,763

    Domyślnie

    zwijam w wysoki kok,żeby ich nie zjadał i żeby mu nie przeszkadzały -plecaczkowe formy noszenia.
    Jak nosiłam z przodu-w węzeł jakiś albo kucyk.
    Nikodem-12.01.2009-Skarb mój największy
    Karmiłam piersią 3 lata 3 tygodnie i 2 dni

  5. #25
    Chustofanka Awatar AsiaWr
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    412

    Domyślnie

    Włosy przycielam tuż przed porodem, bo po synku pamietalam, ze przeszkadzają. A to co zostało wiąże w kitke jak dziecko z przodu i w platanine na gumce jak dziecko z tylu. Przeważnie tez przypinam niesforne kosmyki spinkami. A od czasu do czasu małe paluszki wbijaja się w tę konstrukcje i już zupełnie nie wyglądam jak kobieta.

  6. #26
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    7

    Domyślnie

    Zawsze spinam w kitkę lub plątaninocośtam- Młody wyczai każdy moment by pozbawić mnie kolejnej porcji włosa

  7. #27
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    Nic nie robię, wiszą sobie absolutnie olewane przez waćpannę
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  8. #28
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Mam kumpelę - zapamiętałą chustofankę, która ma burzę długich loków na głowie i NIGDY nie widziałam jej w spiętych włosach! Nosiła w plecaczkach bardzo chętnie, a dzieciaczkom zdawało się to w ogóle nie przeszkadzać...

    Jeśli o mnie idzie, to wiązałam włosy - do czasu aż je ścięłam...

  9. #29
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dagmara Zobacz posta
    Nic nie robię, wiszą sobie absolutnie olewane przez waćpannę

    Może jak Młody dojdzie do wieku Twojej, to wreszcie Go też znudzą, choć trochę wątpię. Zawsze związane, stanowią wielką atrakcję nawet dla mej Starszaczki, gdy wreszcie rozpuszczę

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Mam kumpelę - zapamiętałą chustofankę, która ma burzę długich loków na głowie i NIGDY nie widziałam jej w spiętych włosach! Nosiła w plecaczkach bardzo chętnie, a dzieciaczkom zdawało się to w ogóle nie przeszkadzać...
    ... zazdroszczę i burzy loków, i swobody machania nimi.

    Ja mam długie, ale proste baty- ostatnio odkryłam efektowną fryzurę, absolutnie bezpieczną dla matki nie chcącej stracić włosów. Tylko cóż, kiedy nie umiem sama sobie owej fryzury zrobić .


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  10. #30
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dirk5 Zobacz posta
    Może jak Młody dojdzie do wieku Twojej, to wreszcie Go też znudzą, choć trochę wątpię. Zawsze związane, stanowią wielką atrakcję nawet dla mej Starszaczki, gdy wreszcie rozpuszczę



    ... zazdroszczę i burzy loków, i swobody machania nimi.

    Ja mam długie, ale proste baty- ostatnio odkryłam efektowną fryzurę, absolutnie bezpieczną dla matki nie chcącej stracić włosów. Tylko cóż, kiedy nie umiem sama sobie owej fryzury zrobić .
    Fakt, rewelacyjnie to wyglądało - buzia śpiącego dziecka wtulona w burzę włosów .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •