Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy 123456789
Pokaż wyniki od 161 do 174 z 174

Wątek: eko jednorazowki

  1. #161
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    my przeszłyśmy z muumi na bambo nature. Zostało tylko pół opakowania pieluchomajtek muumi, które są tak sztywne, że ciężko je w ogóle założyć, nie ważne jak wysoko próbuję podciągnąć w kroku wiszą okrutnie a przy okazji obcierają bioderka. I śmierdzą. Bambo tańsze, niecuchnące i bardziej miękkie. Kupiłam kilka sztuk Natty za okazyjną cenę, szału nie było. Generalnie bambo oceniam jako najbardziej pro-dzieciaczkowe.

  2. #162
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Dziewczyny pomocy.
    Syrena jest uczulona na jednorazowki, a wyjazd sie zbliża i choćby na podróż przydałoby sie przejść na cos co mozna do kosza wyrzucić i nie tachać ze sobą. Jakie polecacie pieluchy dla wrażliwców?


  3. #163
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornflejka Zobacz posta
    Dziewczyny pomocy.
    Syrena jest uczulona na jednorazowki, a wyjazd sie zbliża i choćby na podróż przydałoby sie przejść na cos co mozna do kosza wyrzucić i nie tachać ze sobą. Jakie polecacie pieluchy dla wrażliwców?
    Beaming Baby, są polecane dla dzieci AZS. Są trochę sztywne ale jak wykręcisz je jak ręcznik i później naciągniesz, miękną

  4. #164
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    Beaming Baby, są polecane dla dzieci AZS. Są trochę sztywne ale jak wykręcisz je jak ręcznik i później naciągniesz, miękną
    dzieki NEMO

    Czytałam tu w wątku Twoją instrukcję "znęcania" się nad pieluchami


  5. #165
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornflejka Zobacz posta
    dzieki NEMO

    Czytałam tu w wątku Twoją instrukcję "znęcania" się nad pieluchami
    najśmieszniejsze że działa

  6. #166
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Jeszcze sie waham miedzy beaming baby a bambu natur.
    taki ranking znalazłam


  7. #167
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    Przeczytałam cały temat i wychodzi na to, że nie ma ekologicznych pieluszek czyli nieszkodliwych dla dziecka Bo większość jak nie wszystkie mają ten żel, który jest szkodliwy dla skóry dziecka, dobrze rozumuję?
    Chciałam zakupić jakieś do szpitala, bo potem już planuję wielo, no i nie wiem teraz na jakie się zdecydować
    Eko czy jakieś zwykłe, np. z Lidla, które akurat dla mnie śmierdzą. Które polecacie?
    Ogólnie to chciałam jakieś łatwo dostępne, żebym nie musiała znowu płacić za przesyłkę. Ale czy można gdzieś stacjonarnie dostać tanie pieluszki eko, czy jednak tylko internet?

    edycja:
    jednak po zastanowieniu, ekologiczne mają jednak mniej syfu niż te "normalne"
    Tak się zastanawiam czy nie kupić Bambo Nature, rozmiar mini (3-6kg) byłby ok? Opakowanie starczy (30szt.) na pobyt szpitalny, czy dwa?
    Ostatnio edytowane przez eM. ; 24-02-2017 o 18:57
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  8. #168
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eM. Zobacz posta
    Przeczytałam cały temat i wychodzi na to, że nie ma ekologicznych pieluszek czyli nieszkodliwych dla dziecka Bo większość jak nie wszystkie mają ten żel, który jest szkodliwy dla skóry dziecka, dobrze rozumuję?
    Chciałam zakupić jakieś do szpitala, bo potem już planuję wielo, no i nie wiem teraz na jakie się zdecydować
    Eko czy jakieś zwykłe, np. z Lidla, które akurat dla mnie śmierdzą. Które polecacie?
    Ogólnie to chciałam jakieś łatwo dostępne, żebym nie musiała znowu płacić za przesyłkę. Ale czy można gdzieś stacjonarnie dostać tanie pieluszki eko, czy jednak tylko internet?

    edycja:
    jednak po zastanowieniu, ekologiczne mają jednak mniej syfu niż te "normalne"
    Tak się zastanawiam czy nie kupić Bambo Nature, rozmiar mini (3-6kg) byłby ok? Opakowanie starczy (30szt.) na pobyt szpitalny, czy dwa?
    Kupowałam w rossmannie fajne eko jednorazówki . Nie pamietam teraz nazwy.
    Wydaje mi sie ze do szpitala jedno opakowanie powinno wystarczyć. A jak nie to zawsze może ktoś dokupić.


    Sent from my iPhone using Tapatalk


  9. #169
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornflejka Zobacz posta
    Kupowałam w rossmannie fajne eko jednorazówki . Nie pamietam teraz nazwy.
    pewnie Ci chodzi o Naty. U siebie w Rossmannie nie widziałam, a na stronie widzę info, że niedostępne w sprzedaży :/

    Nie zamówiłam przez neta, muszę teraz coś kupić stacjonarnie, pewnie jakieś nie eko bo innych nie dostanę. Tylko się teraz zastanawiam jakie
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  10. #170
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Jak chcesz kupić zwykle jednorazówki tylko do szpitala to ja bym brała chyba te najtańsze rossmannowskie albo chyba jeszcze biedronkowe są spoko.


    Sent from my iPhone using Tapatalk


  11. #171
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    No właśnie raczej do szpitala, ewentualnie na pierwsze dni/tydzień zanim nie wdrążę się na dobre z wielo Ale raczej planuję wielo od przybycia do domu, a jednorazowe do szpitala.

    Na rossmannowskie ostatnio patrzyłam, ale trochę ich tam było i nie wiedziałam na które się zdecydować
    Dzięki kornflejka za pomoc
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  12. #172
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eM. Zobacz posta
    pewnie Ci chodzi o Naty. U siebie w Rossmannie nie widziałam, a na stronie widzę info, że niedostępne w sprzedaży :/

    Nie zamówiłam przez neta, muszę teraz coś kupić stacjonarnie, pewnie jakieś nie eko bo innych nie dostanę. Tylko się teraz zastanawiam jakie
    One są dostępne tylko w niektórych Rossmanach. Na infolinii powiedzą, do których w Twojej okolicy wysyłają.

  13. #173
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Naty rozm 1 w rossmanie są teraz w promocji 17 zł za paczkę o ile dobrze pamiętam
    córki: M 04.2012, R 11.2013 i B 08.2016 27tc [*]

  14. #174
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2017
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja raz miałam cała paczke niedoróbek... wszystkie były bez rzep na szczescie dostałam w ramach reklamacji dobra paczke i jeszcze druga gratis

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •