Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 174

Wątek: eko jednorazowki

  1. #121
    yena
    Guest

    Domyślnie

    Ja uzywam Naty i pupa ladniejsza niz po wielo, choc moj na szczescie malo wrazliwy i nawet wielo przezyje

    A z tych Naty jestem bardzo zadowolona, mieciutkie, prawie bezzapachowe, rzepy calkiem w porzadku i nie przeciekaja, ale uzywamy zawsze o rozmiar wiekszych, bo sa dosc male. Cenowo wychodzi niewiele drozej niz pampersy. Gdyby jeszcze zelu nie mialy, to bylyby idealne.

  2. #122

    Domyślnie

    dziewczyny w Intermarche są ich eko-jednorazówki. cena wybitna bo wychodzi ok. 1 zł sztuka.
    http://intermarche.pl/nasze-marki/marka/m/bio-eco/
    czasem gdy trzeba używamy i zadowolona jestem bardzo (choć nie tak bardzo jak z wielo
    nie śmierdzą, są miękkie i fajnie zrobione

  3. #123
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    mój watek podpinam,zaraz poproszę moderacje o połaczenie....
    http://www.chusty.info/forum/showthr...ccoattittude-i

  4. #124
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    moderacja jeszcze nie śpi
    połączyłam!
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  5. #125
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zuzayana Zobacz posta
    dziewczyny w Intermarche są ich eko-jednorazówki. cena wybitna bo wychodzi ok. 1 zł sztuka.
    http://intermarche.pl/nasze-marki/marka/m/bio-eco/
    czasem gdy trzeba używamy i zadowolona jestem bardzo (choć nie tak bardzo jak z wielo
    nie śmierdzą, są miękkie i fajnie zrobione

    Tez uzywamy. Fajne, miekkie.
    Jedyny minus- bardziej czuc wilgoc.



    wyslane z telefonu
    miśki dwa i mały ktoś

  6. #126
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    musze je zobaczyć,bo...ogolnie wyraz eko w tytule...to może być sciema.....im więcej oglądam,,to zauważam, jak zgrabnie manipulije się ta ekologicznościa, a to na przykład okazuje się, ze eko jest...opakowanie pieluszek....poza tym, wczoraj z ciekawisci rozcięłam bambonature i muumi i....jest żel absorbujący!!!a w informacjach tak zgrabnie napisane,ze człowiek ma wrazenie,ze tylko celuloza w środku.....

  7. #127

    Domyślnie

    w 100% ekologicznych jednorazówek nie znajdziemy... te, o których napisałam są w 50% z surowców odnawialnych, pochodzenia naturalnego. nie mają lateksu i barwników. w składzie poliaktyd pochodzenia roślinnego i włókna miazgi drzewnej. co jeszcze? nie napisali. ale chyba wszystkie jednorazówki mają żel absorbujący. bo inaczej co chłonełoby tak skutecznie?

  8. #128
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Dziewczyny jak to jest z rozmiarówką bambo nature? Miałam jedna paczkę jak Jozio był noworodkiem i pamietam, że były za duze. Musze kupić jakies jednorazówki pod namiot i miotam sie w temacie. Znam tylko bambo nature ale nie wiem czy wybrac 3-6 czy 5-10...nie pytajcie tylko ile Jozio wazy bo nie mam bladego pojecia Do lekarza nie chodzimy Pulpecik z niego ale w pasie chudzina Teraz ma 5 miesiecy
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  9. #129
    Chustonoszka
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Wilydż w północnej Pl
    Posty
    96

    Domyślnie

    A mi się rozmiarówka Bambo Nature wydawała OK, w przeciwieństwie do innych pieluch producenta ABENA sprzedawanych w takich zbiorczych, foliowych opakowaniach (choć wizualnie wyglądały tak samo to były zdecydowanie za małe, ale moja córka raczej ponadprzeciętna wagowo od urodzenia). Za to z tymi Bambo nature mam inny "problem"- ta nowa edycja, która teraz wszędzie jest sprzedawana- chyba nigdy koło "eko" nie leżała: śmierdzą jak zwykłe jednorazówki, zbędne IMO nadruki, itp. Wcześniej, zdaje się, w środku była celuloza i choć grubsze to wydawały się bardziej przyjazne skórze.
    Kamila, mama Kai (maj 2013)

  10. #130
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    właśnie ,pamiętam przy stefi kilka lat temu bambo pachniały trawa a teraz smierdza....najbardziej miękkie sa mumii,ale...w srodku tez zel jest. nie zauważyłam zelu w kikko,ale z kolei sa sztywniejsze i mi się rzepy odlepiają...najlepiej przylegają mumii. w bambo ciągły przelew n plecach.

    rozmiarówka bamboo jak w pampersach,czyli trzymają. no i na plus-cena....

  11. #131
    Chustofanka Awatar migotka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    403

    Domyślnie

    tu jest artykuł o pieluszkach eco:
    http://ekodzieciak.pl/Eko-jednorazowki-mozliwe,039
    a ja używałam tych:
    http://dziecko.bioieko.pl/beaming-ba...ni-2-6-kg.html
    ale dla moich średniaków (3,5 kg) były za duże mimo że niby od 2 kg....i strasznie sztywne ale podobno takie mają być jak są eco
    a są też wkładki jednorazowe (jak podpaski przyklejane do otulacza) Flip i GroVia może coś takiego?
    Ostatnio edytowane przez migotka ; 09-07-2014 o 11:07 Powód: dopisek

  12. #132
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    ech.....cofam moje peany na temat muumi. rozmiar 3-6 ok, ale teraz przyszedł 4-9 i SMIERDZI BARDZO, bambus przy tym pachnie!!!!!!!!!POza tym sztywne bardzo, jaby zrobione były z paieru do pieczenia..takie miałam wrazenie....buuuuu......

  13. #133
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zuzayana Zobacz posta
    dziewczyny w Intermarche są ich eko-jednorazówki. cena wybitna bo wychodzi ok. 1 zł sztuka.
    http://intermarche.pl/nasze-marki/marka/m/bio-eco/
    czasem gdy trzeba używamy i zadowolona jestem bardzo (choć nie tak bardzo jak z wielo
    nie śmierdzą, są miękkie i fajnie zrobione

    pojawiły się i u nas na wsi
    kupiłam, otworzyłam paczke ,powąchałam...nie śmierdzi, milutkie w dotyku, warstwa od pupy miła, ale jakby rozwarstwiona od całej pieluszki. jeszcze nie uzywalismy...
    cena....ech....właśnie, ponad 1 zł za sztuke wychodzi....no i tu pojawia się jak zwykle moje egzystencjalen pytanie:why????dlaczego trzeba płacic więcej za coś co jest przyjaźniejsze dla ziemi????

  14. #134
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    My używaliśmy na samym początku Naty 1 - (opakowanie dostałam od koleżanki, która ich nie użyła, a dostała od swojej koleżanki, która po użyciu pierwszej miała przecieki i wiecej nie chciała ich używać). Byłam bardzo sceptyczna, bo przy 1 synku, ciekł nam prawie każdy pampers czy huggies. A tu miła niespodzianka, bo mój drugi malec ani razu ich nie przesikał. Plus, że nie cuchną jak pampki - totalnie bezwonne. Polecam. Mieliśmy tylko to jedno opakowanie, zużyliśmy w 1 mcu na zmianę z wielo.
    Toopy & Binoo

  15. #135
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    znalazłam sklep gdzie za rejestracje wysyłają próbkę pieluszek muumi: http://www.ekopieluszkimuumi.pl/pl/i...-Z-PROMOCJI/25

  16. #136
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaheira Zobacz posta
    znalazłam sklep gdzie za rejestracje wysyłają próbkę pieluszek muumi: http://www.ekopieluszkimuumi.pl/pl/i...-Z-PROMOCJI/25
    kupowłam z tego sklepu.

  17. #137
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Ja ostatnio używam eko wkładów do otulacza flip. Super, bo tam jest minimalna ilośc tych kulek. Nam, taki wkład wystarcza na całą noc.

  18. #138

    Domyślnie

    a czy ktos z Was uzywal pieluszek Natty Babycare? dzieki

  19. #139
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dreamcatcher2 Zobacz posta
    a czy ktos z Was uzywal pieluszek Natty Babycare? dzieki
    Wyżej masz posta Gai odnośnie tych pieluszek

    Super, widzę, że się znowu nacięłam... Zaufałam wczoraj muminkowym pyszczkom i kupiłam dużą pakę 4-rek za niemałe pieniądze... Małż mnie utłucze. Do tej pory wypomina mi ośmiopak Beaming Baby dla noworodka, który kurzy się w kącie. Pieluszki były potwornie sztywne, drewno dosłownie i szorstkie od strony tyłeczka. Przepraszam za malownicze opisy, ale mleczna kupka przelewała się od burty do burty i ani myślała jakoś w to wsiąknąć. Nie miałam serca męczyć nimi Kamy. Zaliczyłyśmy też jedno opakowanie Bambo Nature, miałam je w szpitalu. Z tego co pamiętam były dość miękkie, chłonności nie ocenię, bo zaliczyły tylko smółkę.

  20. #140
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PostBlue Zobacz posta
    Wyżej masz posta Gai odnośnie tych pieluszek

    Super, widzę, że się znowu nacięłam... Zaufałam wczoraj muminkowym pyszczkom i kupiłam dużą pakę 4-rek za niemałe pieniądze... Małż mnie utłucze. Do tej pory wypomina mi ośmiopak Beaming Baby dla noworodka, który kurzy się w kącie. Pieluszki były potwornie sztywne, drewno dosłownie i szorstkie od strony tyłeczka. Przepraszam za malownicze opisy, ale mleczna kupka przelewała się od burty do burty i ani myślała jakoś w to wsiąknąć. Nie miałam serca męczyć nimi Kamy. Zaliczyłyśmy też jedno opakowanie Bambo Nature, miałam je w szpitalu. Z tego co pamiętam były dość miękkie, chłonności nie ocenię, bo zaliczyły tylko smółkę.
    ja używam na nocki Beaming Baby i jestem z nich bardzo zadowolona. Sztywność BB likwiduje się w następujący sposób (podzielę się a co ): wyciągasz pieluchę z opakowania i wykręcasz ją jakbyś chciała wykręcić ręcznik (wystarczy raz porządnie), potem otwierasz na całą długość i energicznie pociągasz. Pielucha traci sztywność i zyskuje na chłonności. U nas po takim zabiegu polubiliśmy Beaming Baby

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •