Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: chusta wełniana Tetro

  1. #21
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Przeczytałam, ale nie dość mi opinii, ktoś jeszcze się skusił?

  2. #22

    Domyślnie

    Podpinam się! Może ktoś ma chociaż porównanie z materiałem z otulacza?

  3. #23
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,913

    Domyślnie

    Ja miałam przyjemność nosić w tetro, pieluchować i kocykować Uwielbiam tę wełnę! Jedyna wada, to to, że filcuje się i trzeba bardzo uważać szczególnie przy otulaczach (ja nie miałam cierpliwości...).

    Wełna z chusty jest taka sama jak ta w kocyku i otulaczu (tyle że w otulaczu jest podwójna warstwa), ale wydaje mi się odrobinkę grubsza, na prawdę odrobinę, może to kwestia tego, że w chuście jest splot skośnokrzyżowy.

    Dociąga się ją super. Trochę sprawia wrażenie za grubej, ale węzeł wychodzi zgrabny i dość łatwo się wszystko ogarnia

    Jeśli chodzi o pranie, to kuzynka chyba prała, ale jakoś nie wczytałam różnicy. Ja kocyk piorę regularnie i nie mechaci się (30st na programie do wełny i ze sporym wsadem, żeby się nie telepało w pralce, niby powinno się ręcznie, ale ja boję się sfilcowania przy ręcznym - nie chodzi o temperaturę, tylko tarcie, przy ręcznym moje otulacze wyglądają mizernie).

    Tu jest wątek z recenzjami: http://chusty.info/forum/showthread.php?t=60079 są też zdjęcia
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  4. #24
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Dzięki!

  5. #25
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,913

    Domyślnie

    Dziewczyny czy tetro jeszcze istnieje? A chusty chusta.pl? Mieli b fajne instrukcje wiązania, szukam szukam i nie widze

    F 09 A 11 Ja 14 Jó 15
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •