Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17192021222324252627
Pokaż wyniki od 521 do 536 z 536

Wątek: Nowe no cottony 14.06. Lutea czerwień fot # 217

  1. #521
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    spytaj demonę
    w mordę,rozwaliło mi kwiaty idę ratować badyle
    Mam akurat ograniczone możliwości kontaktu
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  2. #522
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    w mordę,rozwaliło mi kwiaty idę ratować badyle
    O! To jest prawdziwy PROBLEM!

    A nie jakieśtam bzdurne chusty...


    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  3. #523
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Natalia Zobacz posta
    Najprawdopodobniej większość osób nie rozumie, że prowadzenie takiej produkcji i sprzedaży jest skomplikowane. Wszystko wydaje się łatwe. Gdyby choć połowa forumek była u nas na tygodniowych praktykach, to pewnie takie wątki wyglądałyby zupełnie inaczej. Zapraszam zresztą.
    Natalio, przykro czytać tę całą dyskusję, ale niestety wina leży po Waszej stronie.

    Z całej tej dyskusji wyłania się obraz Natibaby jak firmy nieprofesjonalnej, jakiejś takiej garażowej, która nie potrafi sobie poradzić z sukcesem, który na nią spadł. A nie da się ukryć, że chusty.info mają tu dużą zasługę w propagowaniu Twojej marki, to dzięki nam dostałaś parę lat temu nagrodę Dziecka, co moim zdaniem było krokiem milowym do aktualnego sukcesu. Bo to nie tylko jakość, ale przede wszystkim dobry PR i nasza przychylność grały tu decydującą rolę. Wypinanie się teraz na te same forumki, bo świat leży u stóp, jest bardzo niefajne. Choć nie jest zabronione - Wasza decyzja.

    Skarżenie się, jak to Wam ciężko z tym sukcesem jest totalnie nieprofesjonalne, wręcz groteskowe. Po prostu nie mieści mi się w głowie, że narzekasz, że musicie odpisywać na maile, nie możecie poradzić sobie z wysyłkami, itd. Jesteście firmą zorientowaną na cały świat - może pora zmienić standardy i zatrudnić kilka dodatkowych osób, żeby pani Marta nie mdlała ze zmęczenia i stresu? To nie wina klientów - to wina kierownictwa firmy, że nie potrafi zareagować na trudną sytuację, którą zresztą firma sama zainicjowała.

    Klient ma prawo publicznie wyrażać się niepochlebnie o firmie, jeśli został źle potraktowany. Dziwię się, że nie rozumiecie, jak to funkcjonuje - jak domino. Jeden niezadowolony klient pociągnie za sobą następnych. Dlatego tak ważny jest szacunek do każdego pojedynczego klienta. A nie podejście w stylu - nie podoba się to won!
    Na markę pracuje się cały czas, bez przerwy, żadnego klienta nie zostawia się z poczuciem, że został oszukany, zlekceważony. Nie obrażaj wszystkich forumek-Polek, bo jedna czy dwie nie wytrzymały i użyły słowa "wkurw" w swoich mailach. To się zawsze zdarza i będzie się zdarzać - bo ludzie są różni i różnie reagują. Twoim błędem jest obwinianie o to całego polskiego forum.

    Ja wiem, że strategia rzucania pojedynczych chust na rynek jest skuteczna, natychmiast wyprzedajesz cały nakład, bo klient kupuje w afekcie - zero ryzyka. Jeśli taką strategię wybraliście, to zachowajcie chociaż minimum szacunku do ludzi tutaj, bo po Twoich wypowiedziach tego szacunku nie widać.

    PS. jestem niezaangażowana emocjonalnie, bo nie poluję na limity

  4. #524
    Chustofanka Awatar satey
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    368

    Domyślnie

    Kamuszyca naprawdę dobrze ujęłaś ten problem

    Pozostaje mieć nadzieję, że każdy wyciągnie wnioski.

    Poza tematem: Kamuszyca gratuluję talentu

  5. #525
    Chustofanka Awatar elenapogodna
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    w centrum Europy
    Posty
    340

    Domyślnie

    też tu podczytuję. bez translatora
    po pierwsze - dziewczyny, jesteście super, jestem dumna że mam też trochę wspólnego z tym forum.
    po drugie - też uważam za nieprofesjonalne takie zachowanie - ciągłe narzekanie na trudności produkcji, odpowiedzi na maile. Jeszce wypowiedzi typu: nie spodziewaliśmy się takiego sukcesu tej chusty... I to po tym, jak się piszę - śledzę też inne forum. No to tam już tyle było napisano, że trzeba przestać się dziwić! Współczuje z powodu trudności jako człowiek, współczuję Marcie że zemdlała. Ale jako klientkę nie powinno mnie to obchodzić. Nie powinnam o tym nawet wiedzieć. Zemdlała Marta - powinna przyjść inna pracownica. To jest sprawa kierownictwa firmy, nie klientów. Dla tego dobrze rozumiem dziewczyny wkurzone na brak odpowiedzi oraz uwagi ze strony Nati.
    Moje kochane dziewczynki - Marta (18.09.2006) i Agłaja (06.08.2010)

  6. #526
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Kamila

  7. #527
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Natalia Zobacz posta
    Najprawdopodobniej większość osób nie rozumie, że prowadzenie takiej produkcji i sprzedaży jest skomplikowane. Wszystko wydaje się łatwe. Gdyby choć połowa forumek była u nas na tygodniowych praktykach, to pewnie takie wątki wyglądałyby zupełnie inaczej. Zapraszam zresztą.
    natalio, zycie nie jest proste.
    moja praca tez wydaje sie prosta a nie jest.
    dla mnie to tlumaczenie jest troche dziwaczne.
    co nie zmienia faktu ze ja nie rozumiem calej afery
    byly chusty i sie skoonczyly.
    przeciez piszecie gdzieniegdzie ze to nie sa takie super chusty, tylko ze sie rozlaza itd.
    to ni lepiej kupic cos ze stalej oferty innych firm?
    jak zaczynalam nosic firmy byly dwie. i na allegro byly prywatne aukcje i kolejki do hopediza.
    jakby mi ktos wtedy wykupil chuste to faktycznie nie mialabym czego innego kupic
    a teraz...? chust i wybor jest ogrommny..
    Ostatnio edytowane przez grimma ; 17-06-2011 o 13:45
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  8. #528
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Może rzeczywiście pół tusina chustomam-praktykantek pomogłoby rozwiązać kryzys w Nati?...

    Chcieć to móc!
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  9. #529
    Chustomanka Awatar roni21
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    968

    Domyślnie

    kamuszyca, cudnie to ujelas
    zgadzam sie z kazdym slowem
    to mowilam ja- rozchwiana emocjonalnie uczestniczka forum
    zenada nad zenady
    -Niektórzy ludzie są podli ,bo kłamią!- krzyknął Lubiński
    -A inni są jeszcze bardziej podli ,bo mówią prawdę- odparł doktor.

  10. #530

  11. #531
    Chusteryczka Awatar czuszka
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    1,638

    Domyślnie

    ale jaki problem zatrudnic pare osob do pakowania i wysylki a sily fachowe skierowac do obslugi klientow.nie trzeba wtedy opozniac wystawiania kolejnych nowosci,obsluga maili tez jest lepsza. A rozwoj firmy to powod do radosci,nie zalow.

  12. #532
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Praga Północ podwórka
    Posty
    1,776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    ja tylko spytam wszem i wobec po przejrzeniu paru stron-nie macie większych problemów?godziny przed kompem na jednej stronie internetowej,denerwowanie się wirtualem,jakąś chustą,przenoszenie emocji w real pełen dzieci,męża,rodziny?nie jarzę,tyle czasu marnować siedząc po prostu i gapiąc się w ekran.mamy urwanie chmury,problem to jest,że mi grad właśnie łamie słoneczniki
    lubie to.

    i jeszcze jedno- mogliby Was teraz opisac w Polityce....Matki od chust.
    rzygam.
    Ostatnio edytowane przez stasiu-lova ; 17-06-2011 o 13:57 Powód: poprawiłam ortografa:) to z emocji:)

  13. #533
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    spytaj demonę
    Już zapomniałam, ale mam ochote sobie przypomniec

  14. #534

  15. #535
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    Wątek zostaje zamknięty! Proszę o niezakładanie kolejnych.
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  16. #536
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    Chciałabym przypomnieć WSZYSTKIM o tym, że forum nie jest miejscem do rozstrzygania konfliktów biznesowych a także konfliktów między klientami a sprzedawcami.
    Dopuszczalne jest opisanie sytuacji ale PO WYCZERPANIU możliwości osiągnięcia porozumienia w kontakcie bezpośrednim (maile, telefony etc) i PO SKONTAKTOWANIU się z moderacją forum.

    Niestety widzimy od jakiegoś czasu kilku użytkowników, którzy nadmiernie dążą do publicznego eskalowania konfliktów.
    Będziemy to tępić i nie ma na to zgody na tym forum!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •