Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 95

Wątek: Nosidło ERGONOMICZNE Eco Womar

  1. #21
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Szkoda ,ze nie zdążyli na krakowskie targi

    Ale, doprawdy ciekawe, bo jak napiszą wszytskie zalety ergonomika , to co , napiszą w ulotce do wisiadła?

    PS.Ładne.
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  2. #22
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie UDAŁO SIĘ !!!!

    Wydębiłam nosidło na testy - lecę otworzyć wątek w testach

    I poprosić administrację o przeniesienie wypowiedzi kto chce testować do niego (http://www.chusty.info/forum/showthr...52#post1248152) - o ile się tak da wybiórczo bo jak nie to ręcznie skopiuję listę. hmmm zakładam, że ta przedtestowa lista obowiązuje
    Ostatnio edytowane przez Cobra ; 08-06-2011 o 23:24

  3. #23
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    ja do testowania! Ja!!! Bardzo jestem ciekawa polskiego produktu o połowę tańszego niż manduca.

  4. #24

    Domyślnie

    i jaaa też prosze
    Synek 28.05.2003
    Córunia 09.05.2010
    http://cudanakijuicudawianki.blogspot.com/ jak spędzam wolny czas

  5. #25
    Chusteryczka Awatar mamafranka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,722

    Domyślnie

    super, czyżbym była pierwsza

    Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny, narysować słońce roześmiane, zbudować domek z klocków. Małe raczki potrafią spleść się nad szyją i otrzeć łzy. W małych rączkach mieści się cała miłość.

  6. #26
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    dziewczyny, przejdzcie na wątek testowy, tam jest lista, tu tylko recenzje

  7. #27
    Chustomanka Awatar mama-igi-tata
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Zduńska Wola
    Posty
    1,483

    Domyślnie

    oj to ja czekam na recenzje, czekam.
    "dom to nie miejsce lecz stan"
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    www.chusty-zdw.blogspot.com
    Klub Kangura Zduńska Wola
    http://slomiana.wordpress.com/
    mama-Martyna igi-Ignacy2009Franciszek2012 tata-Rafał

  8. #28
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Może uda się namówić Dr.Obinkę, jul, Vernea i Luthienne żeby skrobnęły recenzję bo widziały już i póbowały to moje nosidło...

  9. #29
    Chusteryczka Awatar Vernea
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,432

    Domyślnie

    No dobra. To ja piszę o tym drugim egemplarzu Eco2 czyli z pasami regulowanymi podobnie jak w manducy. Mam model jednobarwny w kolorze brązowym (takim jak czekolada mleczna ).
    Materiał milusi, mięciusi i bardzo przyjemny w dotyku. Nie odgniata się, nie obciera. Także wrażenia dotykowe super.
    Chyba się nie brudzi jakoś tragicznie bo zostało eksploatowane intensywnie i śladu jakiegokolwiek syfu nie ma.
    Nawet przy sporym ciepełku nie było nam jakoś upiornie gorąco.
    Pasy naramienne: mięciutkie. Tutaj miałam obawy, czy sprawdzą się przy większym ciężarku. 11,5 kilosów niesie się wygodnie. Prawie 16 kilo też. Przy większym obciążeniu nie sprawdzałam.
    Szerokość pasów jak dla mnie bardzo dobra. Klamerki mi się nigdzie nie wżynają, a to jest dużą bolączką dla mnie przy ergonomikach. Czyli jak dla mnie pasy ok.
    Ponieważ są miękkie to stosunkowo łatwo układają się do ciała.
    Pas biodrowy: Jak dla mnie super. Świetnie wyprofilowany, przemyślany. Nic nie ugniata, nie odgniata. Nie ma kieszonki na pasie, ale i tak mi się takie wynalazki nie przydają, więc szczególnie mi jej nie brakuje. Ogólnie, moim zdaniem, ten pas jest b. fajny chociaż układa się inaczej niż w innych rgonomikach.
    Klamra: hmmm... W miejscu bardzo dobrym bo w brzuch nie ciśnie, ale ten sposób zabezpieczenia jest trochę denerwujący. To do przesuwania samo mi przejeżdża na pozycję odblokowującą. Czy to wada klamry czy tak ma być
    Jedyne, co mi zdecydowanie przy pasie nie odpowiada to cienkość taśmy. Jak dla mnie mogłaby być grubsza bo ta się trochę roluje
    Kieszonka na panelu - chyba niezbyt przydatna bo cokolwiek by tam nie włożyć to w plecki dziecka ciśnie.
    Śliniak: dla mnie bezużyteczny.
    Brak kapturka. Taki strasznie niezbędny to on nie jest, chociaż jak młody mi przykimał na plecach to wyglądał dosyć malowniczo z wygiętą do tyłu głową
    Te zabezpieczenia przy panelu jako zabezpieczenie nieprzydatne. Przydały się do zaczepienia pieluchy tetrowej, żeby młody jej nie wywalił.
    Aha, już wiem co mnie wkurza. Chestbelt mi strasznie po tych pasach jeździ i jak przerzucam młodego na plecy to mi gdzieś zawsze zjedzie. No i trochę ciężko reguluje mi się długość pasów. Jakoś trudne do opanowania

    To z takich plusów i minusów. A tak bardziej subiektywnie. Bardzo dobrze mi się nosi zarówno młodszego jak i starszą. Dzieciom wygodnie, mnie też. Spokojnie 2 godziny mogę chodzić, a nawet i dłużej. Bardzo się polubiliśmy i efekt jest taki, że aktualnie inne leżą i się kurzą.

    Fot ciągle nie ma, ale jest jeszcze jedna uwaga. Ten brązowy kolor jednak łapie zabrudzenia w postaci rozmemłanego ciasteczka Tzn. inne nosidła też łapią, ale od tego dosyć trudno odkleić/odczyścić bez prania

    Foty chyba jutro.
    Ostatnio edytowane przez Vernea ; 29-06-2011 o 22:55 Powód: uzupełnienie
    www.nosimydziecko.pl chusty do noszenia dzieci, nosidełka ergonomiczne
    www.vernandnea.pl rodzinny sklep internetowy
    www.pluszowapileczka.pl internetowy sklep z zabawkami


    Moje cztery Szczęścia: 2008, 2010, 2012, 2017

  10. #30
    Chusteryczka Awatar lati
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    2,559

    Domyślnie


    jak tam recenzje, znajoma zastanawia się nad zakupem warto?
    F 09.07.2010 i A 19.03.2014

  11. #31
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    no właśnie, jakoś cicho na forum ale djdag obiecałą dziś napisać recenzję

  12. #32
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    no dziewczyny, dawajcie dawajcie bo też ciekawa jestem Waszych opinii i fotyyyyyyy
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  13. #33
    Chusteryczka Awatar djdag
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Poznań/Kiekrz
    Posty
    1,716

    Domyślnie

    już piszę recenzję, zdjęć nie mam niestety, moje dziecko już zupełnie nie współpracuje, a z lalką jakoś się nie fociłam.

    Po pierwsze baaardzo dziękuję za możliwość testowania i obejrzenia z bliska nosidła słynnej firmy na W

    Nosidło jest zapakowane w przyjemny wizualnie karton, ogólne wrażenie bardzo przyzwoite, materiał jak najbardziej ok. Nie nosiłam w nim dziecka, próbowałam tylko "zapakować" lalkę.

    I teraz moje opnie z "motania":
    - Nosidło jest miękkie, nie ma żadnych usztywnień, panel szerszy minimalnie niż w Tuli, węższy niż w Manduce, zagłówek, boki i pasy są wypełnione, jak na mój gust tego wypełnienia jest za dużo.
    - Pas biodrowy ok, ja nie mam żadnych specjalnych wymagań, czy klamra jest z boku, z przodu, czy po skosie jest mi kompletnie obojętne. Trudny jest dla mnie sposób dociągania tej klamry, w zasadzie trzeba ją dociągnąć przy ściągniętym nosidle, bo na mnie nie udała mi się ta sztuczka. Kieszonka na pasie biodrowym kojarzy mi się z cinkciarą
    - Pasy naramienne wypełnione, wygodne, ale mają potężną wadę: nie da się ich dociągnąć, po maksymalnym dociągnięciu dziecko mi dyndało w okolicy pasa, a ja przecież nie jestem ułomkiem, mam 175 cm wzrostu i rozmiar 38/40... I to dla mnie największa wada tego nosidła.
    - Poza tym wewnątrz panela są 2 dodatkowe pasy, nazwane zabezpieczającymi. Producent nakazuje tam włożyć nóżki dziecka (zwiększając odwiedzenie) i zapiąć na nóżce pasek (ściskając nóżkę) - nie wiem, po co to zrobili.
    - Wykonanie na pierwszy rzut oka ok, na drugi, w 2 miejscach prują się nitki w nowym nosidle, więc nie wiem, co będzie po dłuższym użytkowaniu.
    - ten śliniak to taka niepotrzebna pozostałość z wisiadeł

    Reasumując: cena jest bardzo kusząca, te pasy wewnątrz panela można wypruć, natomiast producent musiałby poprawić pasy naramienne i w instrukcji napisać, że trzeba je dociągnąć (teraz o tym nie pisze). No i na allegro i w instrukcji facet ma lalkę bardzo nisko, do buziaka w czółko wiele tu brakuje i to dlatego, że inaczej się po prostu nie da
    Dla mnie niemożność poprawnego dociągnięcia pasów niestety dyskwalifikuje nosidło.

  14. #34
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    a bo to jest ta wersja dla większych panów pewnie, bez dodatkowego ściągania pasów na ramionach (jak w manduce). Już rozmawiałam z W. o długości tych pasów, mają je skrócić chociaż ja zasugerowałam zostawienie jak jest ale dodanie takiej klamry/przewleczki do pasów naszytych na pasy naramienne (takie cóś jak jest w manduce przy pasie piersiowym, że można mieć ale można zdjąć... czy ktoś mnie zrozumiał?)

    w tym drugim nosidle (eco2) jest znacznie większa regulacja pasów (na dole i na górze)

  15. #35
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    2,766

    Domyślnie

    no ale pozwolenie na nosznie przodem http://allegro.pl/womar-nosidlo-nosi...683685530.html porażka..

  16. #36
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olban Zobacz posta
    no ale pozwolenie na nosznie przodem http://allegro.pl/womar-nosidlo-nosi...683685530.html porażka..
    ale to nie dotyczy nosidła eco, tylko ich starego produktu; dajmy im szansę na zmiany

  17. #37
    Chusteryczka Awatar Vernea
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,432

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosia83 Zobacz posta
    ale to nie dotyczy nosidła eco, tylko ich starego produktu; dajmy im szansę na zmiany
    Popieram gosię83. Oceniajmy konkretny produkt.
    www.nosimydziecko.pl chusty do noszenia dzieci, nosidełka ergonomiczne
    www.vernandnea.pl rodzinny sklep internetowy
    www.pluszowapileczka.pl internetowy sklep z zabawkami


    Moje cztery Szczęścia: 2008, 2010, 2012, 2017

  18. #38
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    2,766

    Domyślnie

    to ja przepraszam...

  19. #39
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    a możecie mi powiedziec jakie wymiary ma to nosidło, głównie chodzi mi o panel
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  20. #40
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    szerokość gdzieś już podawałam, długości nie mierzyłam ale teraz Pyza śpi i nie bede skrzypieć chustową szafą

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •