Zobacz wyniki ankiety: Jak trafiłaś na forum chusty.info?

Głosujących
1370. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • przez wyszukiwarkę

    500 36.50%
  • dzięki kolezance

    335 24.45%
  • przez inne forum

    424 30.95%
  • inaczej (napisz jak)

    111 8.10%
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 661

Wątek: Jak trafilas na forum chusty.info??

Mieszany widok

  1. #1
    Chustomanka Awatar kajka78
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Warszawa?
    Posty
    675

    Domyślnie Jak trafilas na forum chusty.info??

    Jazoo pozwolila, to wklejam ankiete, o drodze, ktora doprowadzila nas do tego forum. Mam nadzieje, ze jakos uda mi sie ja sklecic

    Ja najpierw odkrylam forum na gazecie, a stamtad trafilam na chusty.info.. i jakos szybko o gazetowym zapomnialam, choc czasem jeszcze je podczytuje, ale dopiero tutaj poczulam sie "swojsko"
    http://karolinkowo.blox.pl/html

    Karolka (sty 2007) i Bakuś (wrz 2008)

  2. #2
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    5

    Domyślnie Dzięki koleżance

    która podpowiedziała gdzie najlepiej złapać porady o Mei-Tai.

    No i miała rację Dziękuję Wam

  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    12

    Smile Jakoś tak...

    Parę lat temu usłyszałam od siostry, że są cudowne chusty do noszenia dzieci, że to rewelacja! Przyjęłam to obojętnie, bo dzieci miałam duże. Ale zasiane ziarnko rozkwitło, gdy miała się urodzić moja wnuczka. Przebąkiwałam o chuście przy córce, a ona - nic. Już po urodzeniu zapytałam, czy chciałaby chustę, a ona, że bardzo, ale czasu i głowy nie ma, żebym ja wyszukała i jaką ja wyszukam, to będzie dobra. Uff! odpowiedzialne zadanie! Siedziałam kilka dni w komputerze i tak trafiłam na to forum! Ile tu wiadomości! Cudownie. I chusta z form jest! Może męska w kolorach (Julianek), ale do różowych ubranek pasuje idealnie. Wiem, że ubranek w chuście nie widać, ale pasują

  4. #4

    Smile

    Witajcie! Ja was znalazłam przez internet

  5. #5
    Chustopróchno Awatar PchlePsotki
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    12,280

    Domyślnie

    Powinnam zaznaczyć dwie odpowiedzi , bo pierwszy raz znalazłam się tu dzięki Kawałku szmaty, ale wtedy byłam tylko gościem podczytującym, zarejestrowałam się dzięki Marta-li , aby kupić od niej prześlicznego Mt i tak już zostałam. Napoczątku tylko czytałam i podglądałam, a teraz trochę pisze.

  6. #6
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Stolica i okolica
    Posty
    276

    Domyślnie

    ja chciałam kupić mt, szukałam, aż tu trafiłam na Gosię, która cierpliwie mi wszystko wyjaśniła i teraz jesteśmy włascicielami cudnego nubika.
    Ula, mama Seweryna (marzec 2008) i Bruno (listopad 2009)

  7. #7
    Chustonówka Awatar fourmar
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    38

    Domyślnie

    mnie wciągnęła ADSO i jak już wspominałam wcześniej pochłoneło mnie......
    Mama
    Marcina (15.03.1998)
    Marianny (25.12.2008)
    ******************************************
    Dzieci są albo czyste albo szczęśliwe....


  8. #8
    Chustonoszka Awatar maariposa
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Bemowo
    Posty
    99

    Domyślnie

    Już na etapie wczesnej ciąży wiedziałam, że będę nosić maleństwo w chuście i szukałam informacji dot. różnych rodzajów chust aby sobie jakąś kupić. Z googla trafiłam na wątek Recenzje Chust i już tu zostałam

  9. #9
    Chustonoszka Awatar jubu
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Praga Pd.
    Posty
    86

    Domyślnie

    A mnie przyciągnęła tu KasiaWska (bardzo się nie musiała starać ). No i tak już zostało - choć na razie więcej czytam niż piszę...
    Zu - czerwiec 2009

  10. #10
    Karcia
    Guest

    Domyślnie

    ja trafiłam tu z forum rodzinko.pl dzięki linkowi podanemu przez koleżankę z tegoż forum na wątku o chustach. jestem jeszcze na etapie kompletowania wyprawki i chusta jest na mojej liście

  11. #11
    Chustomanka Awatar araszara
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    południowe okolice Warszawy (dawniej okolice Paryża)
    Posty
    643

    Domyślnie

    Jejku, już sama dokładnie nie wiem z którego forum się dowiedziałam, ale raczej z gazetowego i raczej z tego o pieluszkach wielorazowych, choć tematy chustowe też są mi bliskie. Wiedziałam o Waszym forum od ponad roku, czasem czytałam, ale brakowało czasu na zarejestrowanie się, ale nareszcie tu JESTEM i bardzo się cieszę

  12. #12
    Chustonówka Awatar Maq
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    13

    Domyślnie

    Ja trafiłam tu przez fjołek Z resztą to ona pokazała mi wcześniej pieluchy wielorazowe, zainteresowała EC oraz zaraziła miłością wielką do chustonoszenia Wcześniej trochę poczytywałam, a założyłam konto, gdy zapragnęłam dokupić pieluch






    Nasze poczynania do poczytania:

    http://maqtka.blog.onet.pl/

  13. #13
    Chustofanka Awatar Pastela
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    lubuskie
    Posty
    319

    Domyślnie

    ja z wyszukiwarki - szukałam recenzji chust 2 mieś. temu i tu znalazłam wszystko co mnie interesowalo, teraz znów zaglądam i czytam o pieluchach wileorazowych i w końcu stwierdizłam, ze się zarejestruję
    Super forum
    Wiktor lipiec 2007r. i Zosieńka 11 marzec 2011r.

  14. #14
    Chustonoszka Awatar OlaToma
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    118

    Cool

    wczoraj byłam na Klubie Kangura w Żorach i tam tez się dowiedziałam o istnieniu tego forum a teraz zagłębiam się w "temacie"... wiem na razie tylko tyle, że chce nosić !!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

  15. #15
    Chustonoszka Awatar OlaToma
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    118

    Domyślnie

    Ja na spotkaniu klubowym dowiedziałam się o forum

  16. #16
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    307

    Domyślnie

    A ja dzięki koleżance, która mi poleciła jedną z użytkowniczek, która sama szyje wkładki laktacyjne
    Potem było uczestnictwo w pokazie chustowania w czasie Tygodnia Bliskości w Bydgoszczy, i potem już codziennie zaczęłam odwiedzać zakamarki forumowe

  17. #17
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    weszłam, bo chciałam kupić chustę, znajoma mi dała adres (wcześniej zapoznałam sie z chustami przez inne stowarzyszenie). Przyznam się teraz, że na początku czułam się tu nieswojo... wciągnęłam się jakoś tak po paru miesiącach.
    Chudzinka- Ufoludek - 2001, Krasnoludek - 2009, Pimpuś -2012

  18. #18
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    Z gazetkowego forum. Tam dowiedziałam się, gdzie jeszcze można poszukać recenzji o chustach. Podejrzewam, że na dłużej tu zostanę.
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  19. #19
    Chusteryczka Awatar kejti
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,772

    Domyślnie

    forum poleciła mi koleżanka i nie żałuję że tu zajrzałam, znalazłam odpowiedzi na wiele pytań i pewnie znajdę na jeszcze więcej

  20. #20
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Bylam na targach Fajnie miec dzieci i tam brikola miala pokaz chust.Ja nie bylam tym zainteresowana ale poszlam ze wzgledu na mojego partnera ktory mi mowil o chustach wiec chcialam dla neigo sie nauczyc jak sie wiaze taka chuste no i na pokazie sie w chustach zakochalam i poszlam jeszcze na pokaz pieluch wielorazowych o ktorych nawet nie wiedzialam ze sa tego typu nowoczesne i tez sie mi spodobalo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •