Zobacz wyniki ankiety: Jak trafiłaś na forum chusty.info?

Głosujących
1370. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • przez wyszukiwarkę

    500 36.50%
  • dzięki kolezance

    335 24.45%
  • przez inne forum

    424 30.95%
  • inaczej (napisz jak)

    111 8.10%
Strona 18 z 34 PierwszyPierwszy ... 8101112131415161718192021222324252628 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 661

Wątek: Jak trafilas na forum chusty.info??

  1. #341
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    2

    Domyślnie

    Kolezanka zaraziła mnie noszeniem w chuście A ja chciałam wiedzieć jeszcze wiecej i trafiłam tutaj Mam nadzieje, że mogę zostać

  2. #342
    Chusteryczka Awatar moniska
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Koszałkowo
    Posty
    2,061

    Domyślnie

    Witajcie ChustoMamy
    Trafiłam tu przez dziewczyny, które przyszły na szkołę rodzenia pokazać chusty i pieluchy wielo. Anię nosiłam trochę w chuście, ale jakoś bez przekonania, za długo sie wózkowałyśmy. Ale teraz, gdy będzie drugie, wiem, że nie ma innej możliwości bym nie nosiła!!
    Dlatego cieszę się, że tu trafiłam, bo i chusty i pieluchy mogę kupić, a i wielu ważnych i ciekawych rzeczy mogę się nauczyć.

    Cieszę się bardzo, że jesteście

  3. #343
    AgnieszkaJ
    Guest

    Domyślnie

    ja przypadkiem na spotkaniu Johnsona dowiedziałam się o Klubie Kangura

    Będąc na spotkaniu KK annya podała mi adres forum I jessssstem

    chusta zamówiona, nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie

  4. #344
    Chustomanka Awatar Skarb
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    0-22
    Posty
    988

    Domyślnie Witam

    Witam i ja, podglądam Was od kilku dni kosztem snu
    Trafiłam tu latając po stronach w poszukiwaniu warsztatów, w ubiegłą sobotę byłyśmy z córą i wydaje mi się, że opanowałam pierwsze wiązanie.
    Mam w posiadaniu elastyczną Pentelkę-już przed warsztatami czułam, że niedługo się rozstaniemy bo doczytałam, że ten rodzaj chusty nadaje się tylko do dość niskiej wagi. Zobaczymy jak pójdzie mi sprzedaż prawie nie śmiganej Bo jako samouk zamotałam się z Lilą może z dwa razy na kwadrans (nie czułam się pewnie, dziecko też nie było szczęśliwe) a teraz nie chcę jej używać po praniu no i Malutka wyrosła.
    Na warsztatach zakochałam się w bambusowym Ellevillu (PAISLEY Silverpink ) ale póki nie przekonam się, że wychodzi mi motanie i dziecko to lubi to nie będę ciułać kasy na nią....bo 1.strasznie droga, 2.wolałabym wypróbować coś jeszcze i mieć porównanie
    Przyznam się, że póki co niewiele rozumiem z Waszego "slangu" Wierzę, że z czasem zacznę lepiej rozumieć tutejszy język a jak będzie problem to chyba pomożecie...

    Jutro chyba wreszcie wybiorę moją pierwszą sensowną chustę (za dużo tych kolorów dla niezdecydowanej kobiety ) nie mogę się już doczekać. A tymczasem - dobranoc

    edit: nie rozumiem czemu w tym wpisie nie widać mojej sygnaturki :/ Pod moim postem w dziale Sprzedaż się wyświetla a tu nie
    Ostatnio edytowane przez Skarb ; 10-03-2011 o 00:26 Powód: dopisek

  5. #345

    Domyślnie

    hej
    a ja tu trafiłam po wizycycie w bydgoskim klubie kangura - choc przedtem też wyskoczyło mi w wyszukiwarce, ale dopiero teraz dołączam )) miło mi

  6. #346
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    5

    Post

    Trafiłam tutaj buszując po internecie w poszukiwaniu czegoś co ułatwi mi panowanie nad moimi urwisami wtedy dwutygodniowym noworodkiem i pięcioletnim autystykiem i to był strzał w dziesiątkę

  7. #347
    WiMaRa
    Guest

    Domyślnie

    Hejka! Ja również trafiłam tutaj po warsztatach chustowych w Bydgoszczy, które odbyły się dnia 19 lutego. Pozdrawiam wszystkich!

  8. #348
    Chustonówka Awatar MamaSzyma
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    14

    Domyślnie

    Witam

    Na forum trafiłam czytając o nosidłach ergonomicznych TULI. Znalazłam bardzo dużo informacji i od tej pory śledzę forum. Postanowiłam nie być jedynie podpatrywaczem i się ujawniam

  9. #349
    Chustonoszka Awatar ela84
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    56

    Domyślnie

    A ja szukałam recenzji pieluszek wielorazowych. Wasze są bardzo rozbudowane i pomocne Odróżniacie przynajmniej sprzedaż od recenzji, bo na innych forach marketing szeptany jest na tyle natrętny, że polega wręcz na doborze asortymentu z konkretnego sklepu...

  10. #350
    Chustonoszka Awatar Maciejowa
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Białystok/Gdańsk
    Posty
    78

    Domyślnie

    Pierwszy raz wpadłam przypadkiem szukając info o ubieraniu się zimą mając chustę z dzieciem. Zaraz potem przetrzepałam post o reakcjach ludzi na chusty ... i wsiąkłam. Czytam forum od roku- udzielam się od niedawna.

  11. #351
    Chustomanka Awatar goldhind
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    660

    Domyślnie

    Znalazłam się tutaj, bo szukałam w necie wypowiedzi na temat ksiażki Liedloff "W głębi kontinuum" No i mnie wciągnęło. A tyle pożytecznych rzeczy mogłabym robić zamiast czytać i pisać na forum (zwłąszcza tych wymienionych w wątku http://chusty.info/forum/showthread.php?t=51021&highlight=samo%C5%9Bwiadoma )

  12. #352
    Chustonoszka Awatar Tysiolinka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    63

    Domyślnie

    A to i ja się pochwalę jak trafiłam. Dzięki koleżance (kini) która zaraziła mnie chustami gdy byłam jeszcze w ciąży. Grzebię od dość dawna, a przy ostatnim problemie z Girasolem postanowiłam w końcu się zalogować i odezwać.
    A forum cudowne z każdym dniem odnajduję coraz więcej wspaniałości. Ostatnio zaciekle czytam o jedzonku bo zaczęłyśmy próbować nowe smaczki.
    Szczęśliwa maminka małego Milinka zwanego Martynką (3.10.2010)

  13. #353
    ChustoTata
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    179

    Smile

    Zoneczka ma wielką miłością pała do chustonoszenia. Razem zdecydowaliśmy o wielorazowym pieluszkowaniu naszego dzieciątka ( jeszcze podczas ciąży) i szukając informacji na ten temat trafiłem na forum

  14. #354
    Chustofanka Awatar morla1
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    264

    Domyślnie

    ja również z gazetowego rówieśniczego...no i poszło...zostanę na dłuuuuugoooo....

  15. #355
    Chustonówka Awatar klarasz
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa - Śródmiście
    Posty
    8

    Domyślnie

    Na forum gazetowym znalazłam info o spotkaniu chustowym, poszłam na nie i poznałam Kasię, która skierowała mnie tutaj

  16. #356
    Chustomanka Awatar klara
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    666

    Domyślnie

    Na forum trafiłam dzięki mej sąsiadce Dirk5, za co serdecznie Jej dziękuję

  17. #357
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Cała przyjemność po mojej stronie, Kochana! Teraz zobaczysz, co ja robię, jak Dzieci idą spać (zamiast na maila w porę odpisać...).


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  18. #358
    Chustofanka Awatar zyta
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Września
    Posty
    245

    Domyślnie

    Wygooglałam. Za każdym razem, gdy czegoś szukałam wcześniej czy później wyskakiwało chustoforum. Dobre pół roku tak poczytywałam zanim się odważyłam.

  19. #359
    Chusteryczka Awatar Truscaveczka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Podkarpacie
    Posty
    1,891

    Domyślnie

    Ja siedziałam na gazetowym troszkę, szykując się do porodu 2 dziecka, potem chciałam kupić tkaną chustę, skontaktowałam się ze sprzedającą, a ona mnie tu przygoniła
    Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them.
    Dziergam Pichcę Ględzę Tłumaczę

  20. #360
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Stalowa Wola
    Posty
    30

    Domyślnie

    Trafiłam tu podczytując chustomamy z mojego rówieśniczego forum gazetowego (październik 2010 - pozdrawiam!).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •