Zobacz wyniki ankiety: Jak trafiłaś na forum chusty.info?

Głosujących
1370. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • przez wyszukiwarkę

    500 36.50%
  • dzięki kolezance

    335 24.45%
  • przez inne forum

    424 30.95%
  • inaczej (napisz jak)

    111 8.10%
Strona 31 z 34 PierwszyPierwszy ... 21232425262728293031323334 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 620 z 661

Wątek: Jak trafilas na forum chusty.info??

  1. #601
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    87

    Domyślnie

    Dzień dobry wszystkim Mamom

    Na forum zaprowadziły mnie poszukiwania informacji na temat pieluszek wielorazowych, ale już wcześniej o Was czytałam na blogu Marty Sapały. Podobno wiele można się u Was dowiedzieć i póki co będę tę Waszą wiedzę egoistycznie wykorzystywać, jeśli pozwolicie Bo sama stoję dopiero przed wyborem chusty i pieluch. A za jakieś 3 miesiące nadejdzie czas, gdy będę mogła dzielić się z Wami doświadczeniami.

    Serdecznie pozdrawiam

  2. #602
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Witaj mandolinko zapraszam rowniez do watku ciazowego wiosna lub lato, bo tam juz mozesz sie dzielic swoimi doswiadczeniami

  3. #603
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    87

    Domyślnie

    Właśnie się dopisałam z moim brzuchem do lata Dojrzałam też parę wątków na temat ciąży (wpis o naturalnych sposobach na ciążowe dolegliwości <3 ) i może uda mi się dopisać coś mądrego od siebie

  4. #604
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cześć Dziewczyny!! Na forum trafiłam przypadkiem, bo jakoś naszło mnie na poszukiwanie wiadomości o noszeniu dziecka w chuście, a jak ja już na coś się napalę to wygrzebuję wszystko spod ziemi!
    Jestem w 28tc (pierwsze dziecko) i poszukuję zupełnie podstawowych informacji o chustach - z czym to jeść, jak wybrać, jaka najlepsza, czy wszyscy mogą, czy to zdrowe dla mnie i dziecka - wiadomo, 1000 pytań na samym początku na część z nich znalazłam już odpowiedzi, na inne niestety nie (jak dobrać chustę, gdzie się nauczyć wiązać [warsztaty, spotkania, itp.]). Niestety wiele wątków w internecie jest starych od 2008/2009 do 2012 max. Stąd moja rejestracja tutaj - mam nadzieję, że pomożecie początkującej mamie wgryźć się w ten temat

    Pozdrawiam

  5. #605
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Nunka witaj powinnas znalezc tu odpowiedzi na nurtujace Cie pytania.
    I przy okazji zapraszam do watku ciazowego wiosennego badz letniego, jesli masz ochote z innymi mamami przezywac okres ciazy

  6. #606
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7

    Domyślnie

    Bardzo chętnie dołączę podpowiesz gdzie mogę znaleźć taki wątek? nie mogę się jakoś odnaleźć w tych milionach kategorii

  7. #607
    Chustomanka Awatar annmay
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Żoliborz
    Posty
    507

    Domyślnie

    Nunka_ witaj! Zapraszam do wątku letniego: http://www.chusty.info/forum/showthr...-LATO-2015-%29


    Doradca Noszenia ClauWi®

  8. #608
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2015
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    171

    Domyślnie

    Hej, trafiłam tutaj szukając informacji o pieluszkach wielorazowych, kto wie może dzięki forum też zacznę nosić w chuście

  9. #609
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malgorzatka.01 Zobacz posta
    Hej, trafiłam tutaj szukając informacji o pieluszkach wielorazowych, kto wie może dzięki forum też zacznę nosić w chuście
    Witaj na forum I uwazaj - Chusty wciagaja

  10. #610
    Chustonówka Awatar Strawmerry
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Westeros
    Posty
    4

    Domyślnie

    Hej i ja w końcu tu trafiłam Poleciła mi to miejsce dziewczyna z pieluchowej grupy na fb

  11. #611
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    Witam wszystkie mamy!!!!!
    Ja na chusty trafiłam szulajac info o pieluchach wielorazowych i w poszukiwaniu welniastej
    Mam zamiar pieluchowac eko od samego poczatku terminmam na 7 wrzesnia
    Jestem z Gdyni

  12. #612
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    Witaj!
    miśki dwa i mały ktoś

  13. #613
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    0

    Domyślnie

    Witajcie,
    trafiłam na forum w poszukiwaniu nosidła na wyjazd. Jestem mama dwóch chłopców - Maciusia lat 8 i Michałka lat 2. Bardzo mi sie tu podoba i zostanę dłużej
    pozdrawiam
    arcymarzycielka

  14. #614
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    0

    Domyślnie

    Witajcie, jestem mamą Małego 6-cio Miesięczniaka, którego nosiłam w chuście elastycznej zimą, kiedy był maleńki. Od pewnego czasu szukam dla nas chusty i im więcej czytam, tym mniej potrafię się zdecydować. Na forum przyprowadziło mnie szukanie kompromisu między moją chęcią noszenia Małego w Chuście a chęcią Taty noszenia, ale bez konieczności motania. Elastyczna mu w ogóle nie wychodziła i się zniechęcił. Dlatego szukamy kółkowej i mam nadzieję, że ją w końcu znajdziemy. A potem... kto wie, bo z tego co widzę, to na jednej się nie kończy
    pozdrawiam,
    rolka

  15. #615
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Witajcie dziewczyny

  16. #616
    Chustonówka Awatar Kosmitka
    Dołączył
    Aug 2015
    Miejscowość
    Przemyśl
    Posty
    37

    Domyślnie

    Trafiłam tutaj dzięki forum o pieluszkach wielorazowych i przy okazji zaczęłam zgłębiać temat chust Właśnie zastanawiam się nad wyborem pierwszej szmatki, mój dzieć ma 2 miesiące

  17. #617
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    1,049

    Domyślnie

    Witajcie, dziewczyny

    Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2




    Kleszczyk 03.03.2015 Stonka 29.09.2016

  18. #618
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    0

    Domyślnie

    Bielsko-Biała wita;] Odkryłam, że moje dziecko jest nieodkładalne i szukając sposobów na 5 minut dla siebie powoli zaczęłam odkrywać chusty (nie będę ukrywać, że bez przekonania). W końcu się przełamałam i tak od 2 tygodni noszę w pierwszym LittleFrogu, ciągle uważając, że za słabo dociągam przy karczku Przeglądając zdjęcia jak motają inne mamy trafiłam tutaj Pozdrawiam wszystkich

  19. #619
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Dzień dobry, dopiero dołączyłam do forum i chciałabym się przywitać. Jestem mamą 3-latka i trafiłam do was dzięki gorączkowemu poszukiwaniu ciekawych pozycji książkowych dla dziecięcia. Po kilku próbach przewertowania forum wzdłuż i wszerz zadałam sobie jedno poważne pytanie: "Dlaczego ja nie trafiłam tutaj wcześniej?", tzn. w czasie ciąży na przykład .

    Pozdrawiam wszystkich zgromadzonych

  20. #620
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    0

    Domyślnie

    Witam serdecznie

    Jestem z Krakowa i na forum trafiłam szukając informacji o nosidłach. Dowiedziałam się co to wisiadło i wybrałam Manducę, choć długo zastanawiałam się nad Tulą

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •