Zobacz wyniki ankiety: Jak trafiłaś na forum chusty.info?

Głosujących
1370. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • przez wyszukiwarkę

    500 36.50%
  • dzięki kolezance

    335 24.45%
  • przez inne forum

    424 30.95%
  • inaczej (napisz jak)

    111 8.10%
Strona 30 z 34 PierwszyPierwszy ... 2022232425262728293031323334 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 600 z 661

Wątek: Jak trafilas na forum chusty.info??

  1. #581
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Końskie k. Kielc
    Posty
    1

    Domyślnie

    Hej! Ja dotarłam tutaj dzięki google, szukałam informacji nt. pieluszek wielorazowych przy okazji znalazłam masę informacji dotyczących chust, których idea bardzo mi się podoba

  2. #582
    Chustonówka Awatar rudziutkA
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Karkonosze
    Posty
    6

    Domyślnie

    To witam się i ja

    Forum podczytywałam dłuższy czas, zarejestrowałam się niedawno. Pierwszy raz przypadkiem trafiłam tutaj szukając informacji o wielopieluchowaniu i dziękuję za skarbnicę wiedzy, jaką jesteście
    Z chustami mam mniej do czynienia, używam raczej w domu ale zakupiłam pierwszą prawdziwą LL i zamierzam iść z chustą "na zewnątrz"

  3. #583

    Domyślnie

    No to i ja się przywitam. O chustach czytałam trochę na innym forum i chyba ktoś polecał wasze forum jako skarbnicę wiedzy. Chusty zawsze mi się podobały i wiedziałam, że to coś dla mnie jak zostanę mamą . Na razie czekam na pasażerkę, która będzie podróżować ze mną w chuście, a tymczasem noszę ją w brzuchu Ostatnio zgłębiam też zagadnienia związane z pieluchami wielorazowymi.

    A dziś na forum trafiłam jak googlowałam coś o pięknej chuście girasol opuncja w której się zakochałam od pierwszego wejrzenia. Niestety widzę, że na bazarek chustowy na razie nie mam wstępu. Jakby ktoś miał do sprzedania tę opuncję to dajcie znać proszę.
    Ostatnio edytowane przez szamanka ; 18-09-2014 o 12:03

  4. #584
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Szamanka - zdaje się że musisz napisać gdzieś indziej jakiegoś posta, to jest zabezpieczenie przed botami prawdopodobnie, albo innymi robakami .
    Maj 2014 i Marzec 2016

  5. #585
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Szamanko na stragan chustowy nie ma ograniczej. Spokojnie wejdziesz do niego. Zachecam rowniez do dodania watku w dziale kupie na straganie. I oczywiscie witam na forum

  6. #586

    Domyślnie

    Rzeczywiście, na stragan mogę wejść. Wczoraj tylko pobieżnie zerknęłam, że żeby wejść na bazarek trzeba mieć 100 postów, a stragan jakoś przeoczyłam. Już udało mi się namierzyć opuncję
    Gosiu, jesteśmy dokładnie na tym samym etapie ciąży.

  7. #587
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szamanka Zobacz posta
    Rzeczywiście, na stragan mogę wejść. Wczoraj tylko pobieżnie zerknęłam, że żeby wejść na bazarek trzeba mieć 100 postów, a stragan jakoś przeoczyłam. Już udało mi się namierzyć opuncję
    Gosiu, jesteśmy dokładnie na tym samym etapie ciąży.
    Gratuluje namierzenia opuncji a skoro masz termin zimowy to zapraszam przy okazji do naszego watku zimowego ciazowego

  8. #588
    Chustomanka Awatar gosiamy
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    593

    Domyślnie Początek

    Witajcie!

    Ja trafiłam również przez wyszukiwarkę, po wpisaniu pieluszki wielorazowe forum. Jeszcze przed ciążą marzyły mi się takie piękne pieluszki, które "zadbają" o zdrowie Maluszka. Od początku dosłownie nurkowałam w całych górach informacji, a zachwyt rósł i rósł

    Dziękuję Wam bardzo, że dzielicie się tutaj TAK CENNĄ wiedzą i dzięki temu wiele mam może zanurkować w temat

  9. #589
    Chustonówka Awatar majowa
    Dołączył
    Dec 2014
    Miejscowość
    Vejle
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cześć wszystkim
    Szukam Girasolów i tak trafiłam do Was Jeszcze nie noszę, ze starszą córką (2,3l) jakoś się zgapiłam, pod koniec stycznia - mam nadzieję - zacznę nosić synka
    Póki co czytam, szukam filmów instruktażowych (mieszkam w Danii, tutaj nie ma zbyt wielu doradców) no i szukam wymarzonego pasiaka

    Pozdrawiam wszystkich!

  10. #590
    Chustonówka Awatar sappho
    Dołączył
    Jan 2015
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    16

    Domyślnie

    witam wszystkie dziewczyny!
    O forum słyszałam już wcześniej, ale nie zaglądałam tu często. Niedawno na facebooku ktoś coś o tym wspomniał i tak trafiłam tu ponownie. Zarejestrowałam się i od razu wyhaczyłam chustę jakiej szukałam Już nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie! Mam nadzieję, że będę z niej zadowolona (ja i moja 7-miesięczna córka)
    Pozdrawiam i do napisania!
    Ostatnio edytowane przez sappho ; 07-01-2015 o 00:51

  11. #591
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    0

    Domyślnie

    Siemka, jestem Alicja. O forum widziałam już jakiś czas lecz dziś postanowiłam się zarejestrować Głownie śledzę wpisy na grupach na FB

  12. #592
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2015
    Miejscowość
    Warszawa - Saska Kępa
    Posty
    180

    Domyślnie

    Hej. Forum znalazłam przy okazji pierwszej fazy paniki, że nie mam siły nosić swojego malucha i że na pewno na rękach noszę go źle. Czytam Was z doskoku, na rozwalonym telefonie, więc łatwo nie jest, a panika w pełni rozwinięta

  13. #593

    Domyślnie

    Witam serdecznie, ja zaś trafiłem przypadkiem, ot szukam instrukcji obsługi córeczki i z ciekawością przeglądam zawarte tu informacje. W końcu trzeba zabłysnąć przed Małżonką mądrze brzmiącymi terminami. Zosia ma już 6 miesięcy, a ja wiem że nic nie wiem.. mam nadzieję zmienić ten stan rzeczy
    Pozdrawiam Tadek

  14. #594
    Chustomanka Awatar Karolcia82
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Opolskie
    Posty
    521

    Domyślnie

    U mnie w sumie też to przypadek- chciałam chustować.


    Pomoc dla JULKI - Fundacja Kawałek Nieba http://www.kawalek-nieba.pl/?p=4432
    Doradca Noszenia ClauWi https://www.facebook.com/zwiazanimiloscia/
    HandMade https://www.facebook.com/BizutkiKarolci/

  15. #595
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Witam wszystkie nowe osoby Milo Was widziec na forum, a jeszcze milej czytac w roznych dzialach

    Tadku owocnych poszukiwan

  16. #596
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    1,049

    Domyślnie

    Witam,
    na to forum trafiłam jakiś czas temu,dzięki osobie która opowiadała o chustach podczas drzwi otwartych w szkole naturalnego rodzicielstwa (miałam być max 30 min aaa byłam pół dnia ), bardzo spodobała mi się ta koncepcja.
    Na razie jestem na etapie poszukiwań, nadal czuję wielki niedosyt informacji na ten temat. Póki co bardziej zgłębiam się w tajniki pieluszek wielorazowych. Marzy mi się wielopieluchowanie od samego początku, nie wiele zostało mi czasu, troszke już kupiłam. Wiedzę czerpałam z fb i stąd.

    Pozdrawiam

  17. #597
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Bajkas witaj

  18. #598
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    Szukałam opinii o pieluszkach ....

    Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
    3 horkruksy

  19. #599
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    49

    Domyślnie

    Cześć.
    Czytam od jakichś dwu dni. Przymierzam się do chustowania i pieluchowania od początku a forum daje niezłą wiedzę (choć trochę się gubię... za dużo wrażeń). Pewnie będę tu też coś kupować

  20. #600
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Witaj Kasianie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •