Strona 27 z 30 PierwszyPierwszy ... 17192021222324252627282930 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 540 z 596

Wątek: Jutro idziemy do kiosku !

  1. #521
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ilaa Zobacz posta
    nie no, nie kumam Was dziewczyny! nie, nie znaczy, że to prawda... łapanie za słówka teraz będzie uprawiane? do zupełnie nieadekwatnej sytuacji?
    nie no podałaś dwie alternatywy. podając podłoże kazdej z nich. to po prostu równanie logiczne
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  2. #522
    Chustomanka Awatar Jagienka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    732

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ilaa Zobacz posta

    ja wierzę w 100%, że świadoma konsumpcja i minimalizm, to jedyne wyjście, by w tym chorym świecie konsumpcji nie zwariować i możecie uderzać w to, jak chcecie(;
    Ilaa w 100% się z Tobą zgadzam - nie tylko w tym cytowanym fragmencie, w pozostałych też.
    I nie uważam, zeby Twoje wypowiedzi były obraźliwe, bo jak już wspomniałam - nie "wycelowałaś" w żadną konkretną osobę, a jedynie wyrazilaś swoją własną opinię, podobnie jak każda inna osoba w tym wątku.
    Nie widzę też powodu, dla którego nowe lub w-miarę-nowe na forum osoby, co jakiś czas musiały "obrywać" za sam fakt posiadania opinii nieco innej niż ogół. Szkoda, ze ten problem wciąż tu jest...
    "To zadziwiające ale jesteśmy jedynymi ssakami na świecie które chcą wyrzucić swoje małe z legowiska"
    (Prof. Włodzimierz Fijałkowski - twórca Polskiej Szkoły Rodzenia)


  3. #523
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jagienka Zobacz posta
    Ilaa w 100% się z Tobą zgadzam - nie tylko w tym cytowanym fragmencie, w pozostałych też.
    I nie uważam, zeby Twoje wypowiedzi były obraźliwe, bo jak już wspomniałam - nie "wycelowałaś" w żadną konkretną osobę, a jedynie wyrazilaś swoją własną opinię, podobnie jak każda inna osoba w tym wątku.
    Nie widzę też powodu, dla którego nowe lub w-miarę-nowe na forum osoby, co jakiś czas musiały "obrywać" za sam fakt posiadania opinii nieco innej niż ogół. Szkoda, ze ten problem wciąż tu jest...
    Jagienko, nie zrozumiałaś mnie zupełnie. pisałam ze nie chodzi o to że Ilaa jest nowa, wytłumaczyłam się, użyłam wtedy niefortunnego skótu myslowego.

    nie uderza w zadna konkretna osobę, ale w CAŁĄ GRUPĘ.
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  4. #524
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    a ja myslalam, ze uczucia to sprawa indywidualna, i ze jak ktos mowi, ze sie poczul urazony czyims niefortunnym skrotem myslowym - to ma prawo sie tak poczuc. nawet jesli ktos urazajacy nie mial tego na celu.


    Aga, mama Alii

  5. #525
    Chustofanka Awatar ilaa
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rzufik Zobacz posta
    nie no podałaś dwie alternatywy. podając podłoże kazdej z nich. to po prostu równanie logiczne
    nie masz racji. równanie dotyczyło uderzania w czyjeś poglądy czy sposób myślenia. wytłumaczę(:

    gdy mówisz komuś, że jest głupi, to go obrażasz, bez względu na to czy masz rację(: gdy mówisz komuś, że głupie jest to, co robi, nie obrażasz go

    Twoje słowa, że długa droga są tym pierwszym, moje o kolekcjonowaniu szmat, tym drugim!

    Cytat Zamieszczone przez Jagienka Zobacz posta
    Ilaa w 100% się z Tobą zgadzam - nie tylko w tym cytowanym fragmencie, w pozostałych też.
    dzięki(:
    Ostatnio edytowane przez ilaa ; 05-06-2011 o 00:01

  6. #526
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    och juz nic nie mogę Ci wytłumaczyć bo na mnie moderacja nakrzyczała.
    jak chcesz to chodź na pw.

    moje słowa ze długa droga odnosiły sie do Twojej checi nawracania -a wiec nawet nie do zachowania tylko deklaracji pewnego zachowania w pewnej określonej sytuacji.
    Ostatnio edytowane przez rzufik ; 04-06-2011 o 23:48
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  7. #527
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ilaa Zobacz posta
    gdy mówisz komuś, że jest głupi, to go obrażasz, bez względu na to czy masz rację(: gdy mówisz komuś, że głupie jest to, co robi, nie obrażasz go
    Czyli teoretycznie jak Ci napiszę, ze piszesz głupoty to Cię nie obrażę???
    Edit: a i jeszcze dam uśmiech
    Ostatnio edytowane przez demona ; 04-06-2011 o 23:52

  8. #528
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    Kurna nie mam popcornu w domu...

    Edit - ale znalazłam migdały, można się częstować
    Ostatnio edytowane przez Mayka1981 ; 04-06-2011 o 23:53
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  9. #529
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mayka1981 Zobacz posta
    Kurna nie mam popcornu w domu...
    cycki se usmaż hehehe
    nie no demona, szkoda nerwów.
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  10. #530
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    Po raz drugi i ostatni proszę o zakończenie tej dyskusji, nic nie wnosi do tematu a zaraz zrobi się niepotrzebny dym.
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  11. #531
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rzufik Zobacz posta
    cycki se usmaż hehehe
    Ja z tych co nie mają cycków tylko piersi i córa by zaprotestowała IMO...

    Ale jest z tej sprawy wartość dodana jak to mawiała moja babcia - właśnie wlazłam na strony polityki i sobie buszuję, wszystkie chustowe fotki już obejrzałam, pikne, nietoperz mi się podoba
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  12. #532
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mayka1981 Zobacz posta
    Ja z tych co nie mają cycków tylko piersi i córa by zaprotestowała IMO...

    Ale jest z tej sprawy wartość dodana jak to mawiała moja babcia - właśnie wlazłam na strony polityki i sobie buszuję, wszystkie chustowe fotki już obejrzałam, pikne, nietoperz mi się podoba
    przepraszam, zapomniałam ze słowem "cycki" mogę Cię obrazić ale na swoją obronę powiem tylko ze to tylko i wyłącznie cytat. wybacz

    nietoperz morświr? w ślimakach? też lubie
    Dagmaro, juz już. luz. ja skończyłam dyskusję.
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  13. #533
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rzufik Zobacz posta
    nietoperz morświr? w ślimakach? też lubie
    .
    Morświnka nietoperz w ślimakach - ło matko
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  14. #534
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dagmara Zobacz posta
    Morświnka nietoperz w ślimakach - ło matko
    to celowe było heheh
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  15. #535
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rzufik Zobacz posta
    to celowe było heheh
    No wiem wiem, ale boskie
    Przekrojowo
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  16. #536
    Chustomanka Awatar Kasia
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Düsseldorf, Niemcy
    Posty
    843

    Domyślnie

    Omajgad!

    Zalozylam watek, wracam - a tu 27 stron
    zanim przeczytam, to slow kilka:

    - opisuje marginalne, ale prawdziwe zjawisko, a z jako takim nie ma co dyskutowac. Po prostu tak jest.
    - czyta sie milo i przyjemnie, zgrabnie napisany, dla laika bedzie to sympatyczny artykul do kawy. Kawa z katami i zabka wchodzi mniej strawnie.
    - cudna optymistyczna okladka - przeczytaja artykul czy nie, ale zdjecie Kasi z mala zapamietaja. Czyli plus.
    - pieknie zrobione zdjecia - zobaczcie na reakcje ludzi wobec scenek na ulicach (na www widac wiecej). Wiele ludzi nie pamieta tresci artykulu, ale kojarzy scenki.
    - mrozace krew w zylach kawalki na zdjeciach mroza krew w zylach jedynie tym, o ktorych to nie jest artykul cala reszta zapamieta, ze fotki byly cieple i kolorowe - czyli znow plus.

    ide sie przebijac przez watek.
    Kasia z Chustomanii *



    *Chustomania ® - portal dla rodziców i szkolenia dla doradców noszenia

  17. #537
    Chustomanka Awatar Kasia
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Düsseldorf, Niemcy
    Posty
    843

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marushka Zobacz posta
    I pierwsze pytania dla laika które się nasuwa po przeczytaniu tego artykułu - no dobra - PO CO SĄ TE CHUSTY? do kolekcjonowania ? rzucania się na limity? Rozumiem mamy-kolekcjonerki, które gromadzą dla idei gromadzenia. Ale chyba każda z nas zaczynała od użytkowej, nie kolekcjonerskiej wartości szmat. Brakuje mi w artykule akapitu o tym - po co są szmaty w założeniu - nie o żabce, wiązaniach ani o dociąganiu....
    O to fakt. Tego tez mi zabraklo.
    Kasia z Chustomanii *



    *Chustomania ® - portal dla rodziców i szkolenia dla doradców noszenia

  18. #538
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    byc moze sie powtorze, ale napisze na goraco o swoich odczuciach. wczoraj wraz z kumpela musialysmy jakos przetrwac podroz pociagiem relacji katowice - poznan (5 godz i 50 min z tylkiem przyklejonym do siedzenia), a wiec zakupilysmy gazetki. wsrod nich znalazla sie rowniez polityka. artykul napierw przeczytala kumpela, ktora mnie zna od lat, wie, ze nosilam i bardzo jej sie to podobalo. a po lekturze artykulu skrzywila sie z niesmakiem. a jest to dziewczyna madra, inteligentna, nie mysli skrotowo i stereotypowo. zapytala mnie "marta, o co tu chodzi? z tymi chustami za iles tysiecy? naprawde trzeba tyle miec chust? czy jedna wystarczy?". wyjasnilam dlaczego nadal mam w szafie ok. 15 chust i dlaczego 3 ostatnie kupilam tylko dlatego, ze chcialam je miec, a nie dlatego, ze jeszcze nosilam. w sumie, to porownalam do zbierania znaczkow, niektore tez sa za grube tysiace, a nie sluza zadnym wyzszym celom. i potem stwierdzenie kumpeli "marta, no ale to jest przeciez biznes, nie? tak jak te wszystkie kubeczki, pieluszki i inne klubiki dla dzieci...". no wlasnie, dziewczyny, to jest wlasnie TO. zwroccie uwage, na artykuly, ktore poprzedzaja w tym wydaniu artykul chustowy i ktore niestety tworza niezbyt przychylne tlo. wszystkie traktuja o biznesie okolodzieciowym, o tym, ze rodzice kupuja namietnie i bezmyslnie czesto, bo to wyraz mody, niekompetencji rodzicielskich, i wielu innych rzeczy. wlasnie w takim kontekscie znaczenie artykulu sie zmienia, zwlaszcza dla osob nie noszacych i nie czujacych chustoswirstwa. po prostu jestesmy ofiarami biznesu i dajemy sie wciagac w pulapke modnych hasel "eko-" "blisko-" itd. tak to odbiera osoba niezarazona bakcylem chustowania. i wlasnie takiego odbioru mozemy sie spodziewac (rowniez).
    dla mnie artykul byl podroza sentymentalna w kraine, ktora juz jest dla mnie dosc odlegla, aczkolwiek poniekad moge sie czuc czescia "starej gwardii chustowania" i bylo to dla mnie bardzo mile uczucie. ogolnie we mnie artykul wzbudzil pozytywne uczucia, ale jednoczesnie ma wrazenie, ze jest on przede wszystkim artykulem i prezentem dla nas - chustouzytkownikow .
    Ostatnio edytowane przez tulipowna ; 05-06-2011 o 12:28 Powód: literowki

  19. #539
    Chustonoszka Awatar Maciejowa
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Białystok/Gdańsk
    Posty
    78

    Domyślnie

    Artykuł pozytywnie zakręcony, o zakręconych chustorodzicach, którzy wciąż wzbudzają małe lub spore emiocje na ulicy Polski.
    Dość egzotycznie przecież to wygląda.
    Artykuł jest dla wszystkich.
    Dla wtajemniczonych- cieszy sentymentalnie.
    Dla ludzi, którzy dowiadują się o chustach to jak czytanie o jakiejś subkulturze. Ciekawe...

    Nareszcie dowiedziałam się o co chodzi z tym Pamirem.
    Pozytywnie, choć mój M wysupłał 1 zdanie na głos "wystarczy 1 chusta" olaboga
    Ostatnio edytowane przez Maciejowa ; 05-06-2011 o 13:50

  20. #540
    Chustofanka Awatar forgetit
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Wroclove
    Posty
    254

    Domyślnie

    Ufff....przebrnęłam. Aż mi się gorąco zrobiło.
    Co do artykułu,to się zastanawiam, czy teraz ilość osób polujących na limity się zwiększy, czy wręcz przeciwnie.
    Ja po przeczytaniu jakoś tak pozazdrościłam wam tego zbiorowego wkręta. Przyznam, że jak mi się dziewczyny pojawiły na świecie, nawet próbowałam w sobie wyhodować taką potrzebę śledzenia i posiadania wszystkich nowości. Ale jakoś mi nie wyrosła, za marny grunt
    Nic dziwnego, skoro nie mogłam swego czasu zrozumieć, czemu koleżanki (w tym Demona, o której jest artykuł ) tak się podniecają na widok zielonego indio mojej koleżanki (to był słynny pan Moss, za którego Demona pewnie i do Częstochowy by poszła w worze pokutnym...poszłabyś?)
    Ostatnio edytowane przez forgetit ; 05-06-2011 o 13:57 Powód: literówka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •