Strona 14 z 28 PierwszyPierwszy ... 467891011121314151617181920212224 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 556

Wątek: MałeMe (aktualnie Milovia)

  1. #261
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Ano takie:



    Niestworzone rzeczy, czyli kłamstwa, si?

    NIE! Nikomu kłamstwa nie zarzuciłam.

  2. #262
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Nie? A czym są zatem wg ciebie "niestworzone rzeczy"?
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  3. #263
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Sprawdź sobie w słowniku synonimów, skoro masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie jest to odpowiednik kłamstwa, a jedynie przesady, pozbawionych sensu historii. I wg mnie podciąganie odrzuconej reklamacji pod gardzenie klientem bo się "podbija zachód" jest właśnie takim bajaniem. Napisałam "wg mnie" i każdemu pozwalam mieć własne zdanie, czego najwyraźniej Ty nie tolrujesz!
    Z mojej strony temat uważam za zakończony, bo widzę, że koniecznie szukasz zaczepki i cokolwiek bym nie napisała, na pewno to przekręcisz i przerobisz na swoje....
    Zresztą Milovia nie jest firmą, którą trzeba bronić, produkt broni się sam: http://www.maybebaby.pl/component/co...ticle/362.html
    THE END

  4. #264
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    I wg mnie podciąganie odrzuconej reklamacji pod gardzenie klientem bo się "podbija zachód" jest właśnie takim bajaniem.
    Agata poczuła się zlekceważona przez firmę. Z uczuciami nie powinno się dyskutować. A o tonie maili wysyłanych przez firmę większość zdążyła się tu przekonać. Może gdyby Tobie ktoś napisał, że złość piękności szkodzi, nie uraziłoby Cię to, ale inne osoby mają prawo czuć inaczej.
    Można odmówić reklamacji i ODMÓWIĆ. Można mieć klasę i jej nie mieć. Każdy z nas działania firmy może oceniać inaczej.

  5. #265
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    To ja jeszcze dodam, że nie mamy w przypadku pieluch rynku producenta, Milovia nie ma monopolu. W takim przypadku produkt to nie tylko przedmiot ale i cała otoczka związana z usługą sprzedaży- czy mi ładnie zapakują, dadzą gwarancję, czy dołączą instrukcję prania, albo kilka symbolicznych procent na następny zakup, a także czy Pani w sklepie się uśmiechnęła, i czy w satysfakcjonujący sposób załatwiła moją reklamację.
    Zatem IMO produkt nie obronił się sam, wręcz przeciwnie.
    I mnie jest przykro, bo straciłam sympatię do tych pieluch - bo wolę kupić pieluchy u jednej forumki, które nie odbiegają jakością od Milovii, a jeszcze obsługa jest tak miła, że czuję się dopieszczona.
    I efekt taki - Milovia zraziła do siebie jednego klienta - mnie, a może nawet więcej osób. Przez swoją bezmyślność - i to nie przez odmowę przyjęcia reklamacji, tylko przez lekceważący w mojej ocenie żart.
    A jak będę chciała się narażać ze ktoś mnie lekceważąco potraktuje to teściów na herbatę zaproszę - a nie zaryzykuę zakupu Milovii, taniej wyjdzie...


  6. #266
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    Sprawdź sobie w słowniku synonimów, skoro masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.
    Proszę bardzo fantastyczny, fikcyjny, nieprawdopodobny, niestworzony, zmyślony

    Nie szukam zaczepki Po prostu lubię jasne sytuacje
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  7. #267
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Agata poczuła się zlekceważona przez firmę. Z uczuciami nie powinno się dyskutować. A o tonie maili wysyłanych przez firmę większość zdążyła się tu przekonać. Może gdyby Tobie ktoś napisał, że złość piękności szkodzi, nie uraziłoby Cię to, ale inne osoby mają prawo czuć inaczej.
    Można odmówić reklamacji i ODMÓWIĆ. Można mieć klasę i jej nie mieć. Każdy z nas działania firmy może oceniać inaczej.
    Zgadzam się, każdy może ocenić inaczej. Ja po prostu wyraziłam moje zdanie w tej sprawie i też nie uważam tego za kwestię dyskusyjną. Choć widzę, że mnie przekonać próbuje wiele osób - niepotrzebnie. Czyli z moimi uczuciami można dyskutować? Niby mogę mieć własne zdanie, byle by się pokrywało z Waszym...
    Ostatnio edytowane przez margolcia ; 06-04-2013 o 12:35

  8. #268
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Proszę bardzo fantastyczny, fikcyjny, nieprawdopodobny, niestworzony, zmyślony

    Nie szukam zaczepki Po prostu lubię jasne sytuacje
    Pod czyją redakcją ten słownik? Podaj źródło dla "jasności sytuacji". Bo jeśli zacytowałaś mi coś z przeglądarki google, to litości... I do jakiego hasła to ma być synonim? Bo na pewno nie do "niestworzonych rzeczy" Wiesz, ze słowników też trzeba umieć korzystać. A użyte słowa trzeba umiejętnie odnieść do kontekstu.
    Ostatnio edytowane przez margolcia ; 06-04-2013 o 12:37

  9. #269
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Wielki Brat patrzy i bacznie obserwuje forum
    Po naszych sugestiach firma zrobiła promocję - przy zakupach za min. 700 zł otrzymuje się 5% rabatu, czyli od 35 zł.
    Oraz obniżono próg do bezpłatnej przesyłki do kwoty 450 zł.

  10. #270
    Chustopróchno
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10,698

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    Pod czyją redakcją ten słownik? Podaj źródło dla "jasności sytuacji". Bo jeśli zacytowałaś mi coś z przeglądarki google, to litości... I do jakiego hasła to ma być synonim? Bo na pewno nie do "niestworzonych rzeczy" Wiesz, ze słowników też trzeba umieć korzystać. A użyte słowa trzeba umieć odnieść do kontekstu.

    Cytat Zamieszczone przez Losanna Zobacz posta
    Wielki Brat patrzy i bacznie obserwuje forum
    Po naszych sugestiach firma zrobiła promocję - przy zakupach za min. 700 zł otrzymuje się 5% rabatu, czyli od 35 zł.
    Oraz obniżono próg do bezpłatnej przesyłki do kwoty 450 zł.
    no. to się nazywa promołszyn

  11. #271
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    Zgadzam się, każdy może ocenić inaczej. Ja po prostu wyraziłam moje zdanie w tej sprawie i też nie uważam tego za kwestię dyskusyjną. Choć widzę, że mnie przekonać próbuje wiele osób - niepotrzebnie. Czyli z moimi uczuciami można dyskutować? Niby mogę mieć własne zdanie, byle by się pokrywało z Waszym...
    Wiesz co? Jak dla mnie to się czepiasz. Równie dobrze mogłabym napisać to samo - że próbujesz mnie przekonać i nie liczysz się z moim zdaniem

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    Pod czyją redakcją ten słownik? Podaj źródło dla "jasności sytuacji". Bo jeśli zacytowałaś mi coś z przeglądarki google, to litości... I do jakiego hasła to ma być synonim? Bo na pewno nie do "niestworzonych rzeczy" Wiesz, ze słowników też trzeba umieć korzystać. A użyte słowa trzeba umiejętnie odnieść do kontekstu.
    No i po co się obrażać nawzajem, sugerując komuś brak inteligencji tudzież innych umiejętności? Po co?

  12. #272
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    Pod czyją redakcją ten słownik? Podaj źródło dla "jasności sytuacji". Bo jeśli zacytowałaś mi coś z przeglądarki google, to litości... I do jakiego hasła to ma być synonim? Bo na pewno nie do "niestworzonych rzeczy" Wiesz, ze słowników też trzeba umieć korzystać. A użyte słowa trzeba umiejętnie odnieść do kontekstu.
    Złotko, jak klikniesz, to ci się wyświetli Uniwersalny słownik PWN podaje jeszcze inne definicje, jak np. "bredzić", "pleść bzdury" etc. BTW, google to nie przeglądarka, to wyszukiwarka

    No i ofc dzięki za dobre rady, biorąc pod uwagę to, że od dobrych paru lat zajmuję się zawodowo redakcją tekstów, z pewnością mi się przydadzą
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  13. #273
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Wiesz co? Jak dla mnie to się czepiasz. Równie dobrze mogłabym napisać to samo - że próbujesz mnie przekonać i nie liczysz się z moim zdaniem
    Przeczytaj moje wcześniejsze posty, nikogo nie próbowałam przekonywać! I od razu dostałam burę.

  14. #274
    Chusteryczka Awatar uma
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    1,686

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Złotko, jak klikniesz, to ci się wyświetli Uniwersalny słownik PWN podaje jeszcze inne definicje, jak np. "bredzić", "pleść bzdury" etc. BTW, google to nie przeglądarka, to wyszukiwarka

    No i ofc dzięki za dobre rady, biorąc pod uwagę to, że od dobrych paru lat zajmuję się zawodowo redakcją tekstów, z pewnością mi się przydadzą

    czekałam - przecinek - na ciebie Kammik

  15. #275
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Złotko, jak klikniesz, to ci się wyświetli Uniwersalny słownik PWN podaje jeszcze inne definicje, jak np. "bredzić", "pleść bzdury" etc. BTW, google to nie przeglądarka, to wyszukiwarka

    No i ofc dzięki za dobre rady, biorąc pod uwagę to, że od dobrych paru lat zajmuję się zawodowo redakcją tekstów, z pewnością mi się przydadzą
    A ja jestem lingwistką i psychologiem z wykształcenia i pracowałam jako dziennikarka ładnych parę lat. No i co z tego? Nie ma to nic do rzeczy! I nie jestem Twoim złotkiem. I wciąż nie wiem do czego szukasz synonimów! Bo od kiedy synonimem rzeczownika jest czasownik?

    Zresztą, kłócić się możemy w nieskończoność, a i tak nie ma to sensu. Ty myślisz swoje, ja myślę swoje. I niech tak zostanie!

  16. #276
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    To ty się kłócisz? Wow, nie wiedziałam, moze ja też powinnam?
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  17. #277
    Chustopróchno
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10,698

    Domyślnie

    Kamm, ić stąd lepiej.
    nie daj borze ktoś od ciebie z pracy tu zajrzy i cię wypierekhemdzielą

  18. #278
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    Przeczytaj moje wcześniejsze posty, nikogo nie próbowałam przekonywać! I od razu dostałam burę.
    To myśmy dostały burę od Ciebie - za "niestworzone rzeczy"!

    Dość, idę stąd Ciekawa dyskusja, ale czasu nie mam

  19. #279
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta

    Dość, idę stąd Ciekawa dyskusja, ale czasu nie mam
    Mądrze Również powinnam spożytkować energię na coś przyjemniejszego
    Ostatnio edytowane przez margolcia ; 06-04-2013 o 13:52

  20. #280
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Dziewczyny, złość piękności szkodzi

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •