Strona 9 z 28 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161719 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 556

Wątek: MałeMe (aktualnie Milovia)

  1. #161
    Chustonówka Awatar vessna
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    LDZ
    Posty
    37

    Domyślnie

    margaretka zawsze możesz włożyć wkładkę sucha pupa Dla mnie coolmax jest fajny, bo dzięki niemu cała pielucha jest cieniutka, szczególnie przy zapięciu na brzuchu nie robi się grubo jak przy polarowej (szczególnie w Milovii, która ma dodatkową zakładkę zamykającą kieszonkę), a wkładka załatwia sprawę suchości tylko w miejscu gdzie jest to najbardziej potrzebne.

  2. #162
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    margaretko, coolmax daje uczucie suchości, ale nie na tak długo jak mikropolar. Jeśli potrzebujesz pieluszki na dzień i zmieniasz nie za rzadko, to IMO spokojnie da radę.

  3. #163

    Domyślnie

    też mamy pieluszki z coolmaxem i wydaje mi się, że w nich skóra jakoś lepiej oddycha, mimo że uczucie suchości jest mniejsze. Polecam
    robię sobie odwyk

  4. #164
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    Wpadłam do Pieluszkarni obejrzeć na żywo nowe wzory - kupiłam oba, a nowe wkłady są genialne! Żałuję że nie można dostać starych wzorów... Jestem wielką fanką MałeMe/Milovia.

  5. #165

    Domyślnie

    Martulec, a czym się różnią te nowe wkłady od starych? Tak na żywo
    robię sobie odwyk

  6. #166
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    Nowe są troszkę cieńsze, miększe, i mniej chropowate w dotyku. Jakby delikatniejszy materiał, mimo że skład ten sam.

  7. #167
    Chustofanka Awatar Inna Mama
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    446

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martulec Zobacz posta
    Wpadłam do Pieluszkarni obejrzeć na żywo nowe wzory - kupiłam oba, a nowe wkłady są genialne! Żałuję że nie można dostać starych wzorów... Jestem wielką fanką MałeMe/Milovia.
    Można, tylko pewnie nie od producenta. Znam przynajmniej jeden sklep, w którym stare wzory były (nie wiem czy mogę podlinkować więc w razie mogę napisać Ci na PW).

  8. #168

    Domyślnie

    Witajcie Zamierzam dopiero zacząć swoją przygodę z pieluszkami Małe Me (Milovia) Chciałabym podpytać Was o jedną rzecz związaną z pieluszkami tej marki i będę bardzo wdzięczna za odpowiedź Chodzi o chłonne wkłady Milovii do pieluszek i otulaczy. Na ich stronie napisane jest: "Po złożeniu wkład XL pasuje zarówno do maksymalnie zmniejszonej jak i powiększonej pieluszki ONE SIZE". Czy to znaczy, że mogę kupić większą ilość wkładów L / XL i stosować je już od początku użytkowania pieluszek i otulaczy ONE SIZE - nawet u świeżo urodzonego malucha (powyżej 3,5 kg)?? Czy takie wkłady nie sprawdzą się, będą przeciekać itp. i powinnam jednak stopniowo kupować wkłady dopasowane wagowo do dziecka: S, M itd. Chodzi tu oczywiście o finanse, bo jeśli mogłabym jednorazowo kupić np. po 10 wkładów XL i używać ich przez cały okres pieluszkowania, to wyjdzie taniej, niż gdybym musiała kupować co jakiś czas kolejne (większe) rozmiary wkładów Ale nie wiem czy coś takiego sprawdziłoby się w ogóle w praktyce Mam nadzieję, że jakaś doświadczona Mama, która używa pieluszek Małe Me, zlituje się nade mną i podpowie coś w tej kwestii

  9. #169
    Chustomanka Awatar ifinoe
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    La Cocinerita, mój synek zaczął nosić pieluszki Milovia , gdy miał 5 kg, od razu z wkładem XL i wszystko świetnie pasowało od początku
    Październikowa plepla 2007
    Październikowy przeszkodnik 2012

  10. #170
    Chustofanka Awatar Inna Mama
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    446

    Domyślnie

    Mnie się sprawdzały XL od początku bo podwijałam przód i było podwójnie w miejscu gdzie chłopiec najwięcej siusia - także dla synka polecam L aż tak bardzo się nie zwinie, więc używałam XL i M. A teraz używam L jak już mam na maksa rozwinięta pieluszkę (XL nadal podwijam). Za to M-ki wkładam podwójnie "na zakładkę" do kieszonek i na noc są super chłonne.
    Ostatnio edytowane przez Inna Mama ; 25-03-2013 o 18:41

  11. #171
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez La Cocinerita Zobacz posta
    Witajcie Zamierzam dopiero zacząć swoją przygodę z pieluszkami Małe Me (Milovia) Chciałabym podpytać Was o jedną rzecz związaną z pieluszkami tej marki i będę bardzo wdzięczna za odpowiedź Chodzi o chłonne wkłady Milovii do pieluszek i otulaczy. Na ich stronie napisane jest: "Po złożeniu wkład XL pasuje zarówno do maksymalnie zmniejszonej jak i powiększonej pieluszki ONE SIZE". Czy to znaczy, że mogę kupić większą ilość wkładów L / XL i stosować je już od początku użytkowania pieluszek i otulaczy ONE SIZE - nawet u świeżo urodzonego malucha (powyżej 3,5 kg)?? Czy takie wkłady nie sprawdzą się, będą przeciekać itp. i powinnam jednak stopniowo kupować wkłady dopasowane wagowo do dziecka: S, M itd. Chodzi tu oczywiście o finanse, bo jeśli mogłabym jednorazowo kupić np. po 10 wkładów XL i używać ich przez cały okres pieluszkowania, to wyjdzie taniej, niż gdybym musiała kupować co jakiś czas kolejne (większe) rozmiary wkładów Ale nie wiem czy coś takiego sprawdziłoby się w ogóle w praktyce Mam nadzieję, że jakaś doświadczona Mama, która używa pieluszek Małe Me, zlituje się nade mną i podpowie coś w tej kwestii
    Z mojego doświadczenia wynika ze S nie opłaca się w ogóle kupować. L i XL na początku trzeba będzie zawijać. U nas od początku (ok 4 kg) były w użyciu M-ki i L-ki.


  12. #172
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    Ja mam dwa wkłady S i jeden M i uważam, że można było od razu kupić M. Nie miałam XL, więc się o nich nie wypowiem.

    Możesz też kupić jakieś inne wkłady, np. składane, które można na różne sposoby dopasować rozmiarowo. Nie muszą przecież być koniecznie Milovia
    Witek 2012

  13. #173
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martulec Zobacz posta
    Z mojego doświadczenia wynika ze S nie opłaca się w ogóle kupować. L i XL na początku trzeba będzie zawijać. U nas od początku (ok 4 kg) były w użyciu M-ki i L-ki.
    Mi S-ka służyła jako dodatek do innego wkładu i w tej roli dobrze się sprawdzała.

  14. #174

    Domyślnie

    Oj, dzięki wielkie za tak szybkie odpowiedzi, jesteście kochane! Rozjaśniłyście mi w głowie, bardzo Wam dziękuję! U nas będzie prawdopodobnie córeczka, a wagowo ciężko coś przewidzieć - teraz waży ok 400 g, bo to dopiero 5 miesiąc W maju planuję kupić pieluszkowy zestaw, który w razie potrzeby będę uzupełniać, ale teraz próbuję jakoś to mniej więcej wszystko wyliczyć, ile co może kosztować... ech...

  15. #175
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Moje małe Me już w drodze, przetestujemy, opiszemy

  16. #176
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    A ja wkurzyłam się na małe me/ milovia jak nic.. i nie kupię już tam.
    Kupiłam na bazarku pieluszkę ich produkcji, która teraz po kilku miesiącach jest do wyrzucenia- pul kompletnie rozwarstwiony.
    Napisałam i dostałam odpowiedz, że nie uznają tego, nie dostanę nic, nawet głupiego rabatu, bo nie wiadomo jak pieluszka była traktowana , a poza tym jest "wiekowa:. ?Jestem ciekawa do ilu uznają reklamację ,a poza tym pieluszka była super traktowana..wrr...

  17. #177
    Chustomanka Awatar ania_i
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    G. Śląsk
    Posty
    822

    Domyślnie

    Uwielbiam. Na moje dlugie, chude dziecko b. fajnie pasuja w kroku, pupka jest zgrabna. W uzyciu intensywnym od 4 miesiecy- troszke sie polar skulowal, poza tym ok. Kieszonki z mikropolarem z wkladem XL uzywam czasem na noc, u nas starcza na jakies 6-8h. Pajacyk robi sie wtedy troche wilgotny, ale nie ma mowy o prawdziwym potopie. Kupy tez trzymaja w ryzach a w innych zdarzaly sie przecieki.
    Tutejszy pediatra zachwycony wycinankami
    ----
    Młoda MMXII Młody MMXV

  18. #178
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _agata89 Zobacz posta
    A ja wkurzyłam się na małe me/ milovia jak nic.. i nie kupię już tam.
    Kupiłam na bazarku pieluszkę ich produkcji, która teraz po kilku miesiącach jest do wyrzucenia- pul kompletnie rozwarstwiony.
    Napisałam i dostałam odpowiedz, że nie uznają tego, nie dostanę nic, nawet głupiego rabatu, bo nie wiadomo jak pieluszka była traktowana , a poza tym jest "wiekowa:. ?Jestem ciekawa do ilu uznają reklamację ,a poza tym pieluszka była super traktowana..wrr...
    O kurde... A ktoś wie, jak długa jest gwarancja na te pieluchy? W ogóle jest jakaś? Co trzeba robić, żeby rozwarstwić PUL?

    Rety, to takie typowo polskie...

  19. #179
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _agata89 Zobacz posta
    A ja wkurzyłam się na małe me/ milovia jak nic.. i nie kupię już tam.
    Kupiłam na bazarku pieluszkę ich produkcji, która teraz po kilku miesiącach jest do wyrzucenia- pul kompletnie rozwarstwiony.
    Napisałam i dostałam odpowiedz, że nie uznają tego, nie dostanę nic, nawet głupiego rabatu, bo nie wiadomo jak pieluszka była traktowana , a poza tym jest "wiekowa:. ?Jestem ciekawa do ilu uznają reklamację ,a poza tym pieluszka była super traktowana..wrr...
    Przykro mi, że Ci się zniszczyła. Widać, że osławione Małe Me jednak ma wady. Nie tylko jeśli chodzi o produkt.

  20. #180
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Jak mi się zniszczyła pielucha (PUL padł z niewiadomego powodu), to mi wymieniono... To było we wrześniu 2012. Tyle że dość nowa była i kupiona w sklepie, ale znajomej wymieniono taką z bazarku zdaje się, więc widocznie polityka firmy się zmieniła...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •