Strona 7 z 28 PierwszyPierwszy 12345678910111213141517 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 556

Wątek: MałeMe (aktualnie Milovia)

  1. #121
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    142

    Domyślnie

    Hmmm, nie umiem sobie wyobrazić tych wzorów na całej pieluszce Ale pewnie mnie zachwyci A jak nie to kupię Jelonki

  2. #122
    Chustofanka Awatar Mała Mi
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Dolny Śląsk
    Posty
    438

    Domyślnie

    A gdzie się podziały pieluszki z coolmaxem??

  3. #123
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mała Mi Zobacz posta
    A gdzie się podziały pieluszki z coolmaxem??
    Nie ma będą na wiosnę dopiero

  4. #124
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Przydałaby się jakaś promocja w związku z nową marką i nowymi wzorkami

  5. #125
    Chustomanka Awatar Atorianna
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    563

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Losanna Zobacz posta
    Przydałaby się jakaś promocja w związku z nową marką i nowymi wzorkami
    a jeszcze większa dla tych, co z forum

  6. #126
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Już próbowałyśmy wywalczyć promocję świąteczną - nic z tego

  7. #127
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Już próbowałyśmy wywalczyć promocję świąteczną - nic z tego
    No właśnie obserwuję od kilku miesięcy maleme.pl i nie było jeszcze żadnej promocji. Inne sklepy często w związku z nowymi przedsięwzięciami coś organizują..
    Może specjalista od marketingu wyjechał na ferie i nie czyta teraz forum?

  8. #128
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Ja od maja jestem w temacie i niestety nie było żadnej promocji pieluszkowej

  9. #129
    Chustomanka Awatar Atorianna
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    563

    Domyślnie

    chyba trzeba ich tak chwalić, to może wtedy będzie jakaś promocja

  10. #130
    Chustomanka Awatar ifinoe
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    jak to żadnej/ przy zakupach za 1000 zł masz 5% zniżki

    uwielbiam pieluszki tej firmy, ale czuję się niedopieszczona jako klientka, brakuje mi jakiejś realnej promocji z której mogłabym skorzystać, nie przy zakupach za 1000 zł, a w granicach 100-200 zł
    Październikowa plepla 2007
    Październikowy przeszkodnik 2012

  11. #131
    Chustofanka Awatar Mała Mi
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Dolny Śląsk
    Posty
    438

    Domyślnie

    Założycielka wątku obiecywała konkursy w związku z nowymi wzorami a tu ani widu ani słychu

  12. #132
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    generalnie bardziej opłaca się kupować małeme w ekomaluchu
    bez problemu można dostać 7% rabatu.. a cena taka sama
    więc jak dla mnie totalny bezsens jeśli chodzi o marketing i dbanie o klienta..

    Mała mi- dokładnie, na fb dostałam odpowiedź, że będą ,ale za jakiś czas

  13. #133
    Chusteryczka Awatar masha
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,696

    Domyślnie

    A ja czekam na kolejne nowe wzory... Stare już mamy, a te nowe nam się nie podobają Ale pieluchy pierwsza klasa, dla nas jedyne niezawodne... Zwłaszcza z wkładem dla chłopców- GENIALNY TEN WKŁAD
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci Mama: Francesco 17.05.2012 i Helutek 22.04.2014
    LULAMY Akademia Chustonoszenia oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście

  14. #134
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _agata89 Zobacz posta
    generalnie bardziej opłaca się kupować małeme w ekomaluchu
    bez problemu można dostać 7% rabatu.. a cena taka sama
    więc jak dla mnie totalny bezsens jeśli chodzi o marketing i dbanie o klienta..
    No niestety tutaj muszę się zgodzić w 100%. Małe Me nie dba o stałego klienta.
    Piszecie, że prosicie o rabat (np. świąteczny), a firma niestety na to nie reaguje...
    No cóż... jeżeli klient zgłasza chęć kupna danego produktu, to firma powinna wyjść temu na przeciw. Natomiast tutaj z tego co widzę jest odwrotnie. Bardzo źle i niefajnie to wygląda.

    Jeśli chodzi o promocję 5% za zakupy powyżej 1000 zł, to uważam to za zupełnie chybiony i nieprzemyślany pomysł. Uważam tak z co najmniej dwóch powodów:
    po pierwsze przeważnie kupujemy pieluszki o różnych wzorach, a Małe Me na chwilę obecną nie dysponuje zbyt dużym asortymentem (jest tylko 8 wzorów pieluszek) i nawet gdyby kupić całą serię wraz z wkładami, to nigdy nie da nam więcej niż kilkaset złotych. Innymi słowy nie wiem co mogłabym kupić w tym sklepie żeby wydać 1000 zł! Toż to pułap dla wielkich sklepów internetowych mających w ofercie kilkaset produktów!
    Po drugie: rabat 5% przy kwocie 1000 zł jest śmieszny. To nie jest żaden rabat. 50 zł w tę czy w tę przy takim wydatku nie robi różnicy.


    Do tego dochodzi fakt, że pieluszki to specyficzny produkt. To nie jest lodówka, którą kupujemy raz na wiele lat. Pieluchujemy około 1,5 roku do 2 lat i przez ten czas wielokrotnie dokupujemy, wymieniamy pieluszki, itp. Dlatego tym bardziej firmy powinny dbać o to, aby utrzymać przy sobie klienta - takiego, który wróci i dodatkowo zareklamuje produkt innym. Jeden zadowolony klient to pięciu kolejnych! (taka zasada w marketingu)
    Spójrzcie jaką promocję ma konkurencyjna May Lily (zaznaczam, że nie porównuję jakości, a tylko samą akcję promocyjną) - jeżeli zakupisz 10 pieluszek, to każda wychodzi aż o 30 zł taniej, jeżeli zakupisz 5, to 20 zł taniej. To jest bardzo fajny grant dla klienta, który docenia jakość tychże pieluszek i chce nabyć większą ilość.
    W Małe Me / Milovia można zatem kupić 2-3 sztuki, bo zakup większej ilości nie jest w żaden sposób promowany. Wielka szkoda. Pieluszki bardzo na TAK, ale podejście do klienta i cały zamysł marketingowy leży. Może na rynkach zachodnich będzie lepiej.

    Ehhh...Generalnie bardzo lubię wspierać polską produkcję, ale tylko w przypadku, gdy firma dobrze traktuje (w szczególności) rodzimego klienta i oferuje polską cenę.

  15. #135
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Losanna- wydaje mi się ,że to przez to, że tak czy tak (w sensie bez promocji nawet) pieluszki "schodzą" bardzo dobrze i generalnie nic nie zalega.. myślę, że taktyka mogłaby zmienić się dopiero w momencie ,gdy zauważono by,że klient nie wraca .. a tak jest zysk po normalnej cenie to po co go zmniejszać
    więc ja pozostaje przy opcji ekomaluch i program lojalnościowy i zniżki i darmowa przesyłka od 350zł,a nie 500zł
    a za 1000zł to nijak się nie da zakupów zrobić

  16. #136
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _agata89 Zobacz posta
    Losanna- wydaje mi się ,że to przez to, że tak czy tak (w sensie bez promocji nawet) pieluszki "schodzą" bardzo dobrze i generalnie nic nie zalega.. myślę, że taktyka mogłaby zmienić się dopiero w momencie ,gdy zauważono by,że klient nie wraca .. a tak jest zysk po normalnej cenie to po co go zmniejszać
    więc ja pozostaje przy opcji ekomaluch i program lojalnościowy i zniżki i darmowa przesyłka od 350zł,a nie 500zł
    a za 1000zł to nijak się nie da zakupów zrobić
    Tak, masz dużo racji. Jednak myślę, że byliby bardziej zadowoleni gdyby klient wrócił po więcej produktów (np. pakiet), a nie po 2-3 pieluszki
    Oczywiście nie wiemy jak jest (na ile klienci wracają i jak duże zakupy robią) - piszę o 2-3 pieluszkach na podstawie tego co piszecie na forum.
    A co do ekomalucha - tutaj też się zgadzam i też tam robię zakupy korzystając z tychże przywilejów.

  17. #137
    Chustomanka Awatar annmay
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Żoliborz
    Posty
    507

    Domyślnie

    "Małe me" to najlepsze z pieluch jakich używamy. Nie odciskają się na pulchniutkich udach mojego mega aktywnego synka. Nie zdarzyło się, żeby przeciekły, a wkłady są doskonałej jakości (mega chłonne i nie widać po nich śladów używania).

    Jednak również uważam, że firma słabo dba o swoich klientów. Pieluszki nie należą do najtańszych i sądzę, że nie każdego stać na skompletowanie wyprawki Małe me. Rozumiem, że za jakość się płaci, a koszty utrzymanie firmy w naszym kraju są wysokie, ale akcje promocyjne ułatwiłyby dostęp do doskonałych produktów dla liczniejszego grona mam wielopieluchujących. Program lojalnościowy to mało. Tym bardziej, że kupując kieszonkę wartość punktów lojalnościowych to tylko niecałe 2%.
    _agata89 masz rację, że pieluszki im "schodzą" i bez promocji. Ja również nie licząc na promocję planuję kolejne zakupy, ale jakże miło by było móc skorzystać z akcji promocyjnej. Tym bardziej wiem po sobie , że jak jest promocja to kupuje się to co się planowało plus dodatkowo coś jeszcze - bo przecież taniej i aż żal nie skorzystać

  18. #138
    Chustonoszka Awatar Honorata
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    104

    Domyślnie

    Mam podobne odczucia, co moje poprzedniczki. Bardzo brakuje mi promocji w MałeMe, zwłaszcza, że inne polskie firmy pieluszkowe, np. Babyetta czy Nappime co i rusz mają bardzo ciekawe akcje promocyjne. I nie są to kuriozalne promocje w stylu 5 % rabatu od zakupów za 1000 zł.

    Czyli można...


  19. #139
    Chustomanka Awatar ifinoe
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    Właśnie synka położyłam spać w małe me z wkładem XL i bambusową wkładką - i wiem że mój megasikacz i nocny cycoholik tego zestawu nie przesika

    A jeśli chodzi o podejście do klienta
    generalnie zgadzam się z Losanną

    Ale z drugiej strony jesteśmy też pewnie rozpieszczone podejściem do klienta ze strony forumowych mam szyjących pieluszki u których zakupy są takie trochę mniej bezosobowe i dużo rzeczy można dogadać, ustalić, namówić

    W przypadku małe me/ Milovia produkt i jego dystrybucja są bardziej mainstreamowe - o ile w przypadku pieluch wielo można w ogóle mówić o mainstreamie - i cóż, kupujesz albo nie. Produkt broni się sam (a jest naprawdę wysokiej klasy) i grupie forumek nie trzeba schlebiać, żeby interes się kręcił

    A z trzeciej strony - co prawda do producenta np. Bumgeniusów nie uderzam z prośbą o specjalną promocję przy zakupie trzech pieluszek, ale też bez problemu kupowałam promocyjne zestawy po 2,3 czy 5 sztuk, co czyniło ze mnie wielce zadowolona klientkę i nie narzekałam na brak indywidualnego podejścia do nabywcy
    Październikowa plepla 2007
    Październikowy przeszkodnik 2012

  20. #140
    Chustofanka Awatar Dafnia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    476

    Domyślnie dobre ale drogie

    Mamy dwie kieszonki MałeMe z coolmaxem i do nich wkłady mikrofibrowe. Są naprawdę niezawodne i dobrze dopasowują się do dziecka (stosujemy od 10tygodnia), nie odciskają i nie przeciekają przy nóżkach (co było naszym problemem w "chinkach") bardzo ładnie uszyte, mikrofibra miękka i szybko schnie.
    Zgadzam się z poprzedniczkami że drogo i brak fajnych promocji na te pieluchy. Dlatego też kupiłam 6 BumGeniusów które w porównywalnej cenie kupiłam w pieluszkarni i od razu mają 2 wkłady chłonne (no ale takie piękne jak łowickie kwiatki to nie są )

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •