Strona 4 z 28 PierwszyPierwszy 12345678910111214 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 556

Wątek: MałeMe (aktualnie Milovia)

  1. #61
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Mi się kilka tygodni temu "coś" zrobiło z PULem, czyli tą wewnętrzną warstwą kolorowej dzianiny. Maksymalna temp., w jakiej prałam pieluszkę, to 60 stopni, a PUL wygląda jak sparciała gumka. Nie wiem, jak inaczej to opisać Martwię się, czy nie zacznie przeciekać. Na razie nic się nie dzieje...

  2. #62
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Kasiu, jeśli aparat foto to złapie, podeślę Ci potem fotkę PULu. Może to nic poważnego... Nie pisałam wcześniej, bo nie miałam do tego głowy

  3. #63
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    ja ni testowałam kieszonek MałychMych jeszcze, bo Tadzio wydaje mi się za malutki na taki krój pieluszki, ale z wielką radością korzystam z woreczka na brudne pieluszki. no wielkie WOW!

    Nie przecieka, idealnie mieści "wyjściowy" zapas pieluch, jest poręczny, bardzo estetyczny.

    no, po prostu - szacun!

  4. #64
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    213

    Domyślnie

    Ja mam otulacz, dwie kieszonki z polarem i jedną z coolmaxem. Kieszonki bardzo lubię, wolę wersję z mikropolarem, bo coolmax nie daje efektu suchej pupy. Kieszonki są zgrabne, dobrze leżą i nam nie przeciekają, do tego są śliczne.Otulacz jest spory, ale udaje się nam go dopasować do drobnego dziecka. Do tego by był idealny brakuje mu rzepów. Mam tez woreczek na pieluszki z tej firmy, który bardzo lubię. Uwielbiam te łowickie wzory

  5. #65
    Chusteryczka Awatar Kocia_mama
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów. No prawie.
    Posty
    2,272

    Domyślnie

    Ja jak na razie stwierdzam, ze MM to dla mnie najlepsze polskie pieluszki. Szkoda, ze rowniez najdrozsze...


    <Miejsce na mądry cytat>

  6. #66
    Chustomanka Awatar Przytulia
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Kórnik
    Posty
    518

    Domyślnie

    Ja dziś pierwszy raz założyłam Staszkowi kieszonkę z coolmaxem Nie chcę zapeszać, ale jak dla mnie rewelacja! Pupa w pieluszce jest mała! Pielucha nie jest sztywna i wielka, jest miękka i zgrabna. I co najważniejsze, pierwszy raz nie mieliśmy żadnych przecieków Do tej pory (mimo odtłuszczania pieluch, częstych zmian) wszystkie wielorazówki nam przeciekały Staszek wytrwał w niej cały długi spacer, spanie i zabawę
    Ja jestem zachwycona! Mam nadzieję, że pojawią się w najbliższym czasie nowe wzory, z chęcią skompletuję cały coolmaxowy zestaw
    Aaaa, przemiły kontakt i pomoc w doborze odpowiedniej wielkości wkładki

  7. #67
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    206

    Domyślnie

    My też bardzo lubimy Małe Me. Dla nas w zasadzie są najlepsze. Przecieków prawie nie ma, pieknie okalają nóżki i nie uciskają, choć moja mała to raczej z tych chudszych a długich. Bardzo lubimy również śliniaczki, nie plamią się jedzeniem, szybko schną. Polecamy wszystkim i wygladają rewelacyjnie.

  8. #68
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Irlandia/Galway
    Posty
    2,796

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Mi się kilka tygodni temu "coś" zrobiło z PULem, czyli tą wewnętrzną warstwą kolorowej dzianiny. Maksymalna temp., w jakiej prałam pieluszkę, to 60 stopni, a PUL wygląda jak sparciała gumka. Nie wiem, jak inaczej to opisać Martwię się, czy nie zacznie przeciekać. Na razie nic się nie dzieje...
    Mam to samo Tylko u mnie zaczelo przeciekac. PUL jest rozwarstwiony, kiedy sie lekko naciagnie material widac przerwy, takie ryski. Tak samo pralam max w 60 stopniach (tak co 3 prania, normalnie w 40), nie suszylam w bebnowej suszarce. Smutno mi, bo uwielbiam Male Me, z reka na sercu to moje najlepsze kieszonki. Kupilam niedawno druga i teraz sie boje, ze zrobi sie z nia to samo.
    A. 02.2010, T. 06.2012

  9. #69
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ananke Zobacz posta
    Mam to samo Tylko u mnie zaczelo przeciekac. PUL jest rozwarstwiony, kiedy sie lekko naciagnie material widac przerwy, takie ryski. Tak samo pralam max w 60 stopniach (tak co 3 prania, normalnie w 40), nie suszylam w bebnowej suszarce. Smutno mi, bo uwielbiam Male Me, z reka na sercu to moje najlepsze kieszonki. Kupilam niedawno druga i teraz sie boje, ze zrobi sie z nia to samo.
    Polecam kontakt bezpośrednio z firmą. Moja pieluszka została wymieniona. Mam nadzieję, że już nie będzie problemów, bo lubię Małe Me .

  10. #70
    Chustomanka Awatar patrysha
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,321

    Domyślnie

    Moje pierwsze Małe Me właśnie przyszły. Są śliczne, zaraz wyjmę z pralki po pierwszym praniu i założę na zadek Duśki, za kilka dni napiszę co i jak dokładniej

    Woreczek na pieluszki ahhh
    Ostatnio edytowane przez patrysha ; 12-09-2012 o 11:45
    lipcowe broje Dobrawa​​ 21.07.2012 i Krzesimir 30.07.2014 oraz Gniewosz 19.03.2016 +
    Zapraszam do nas moje broje

  11. #71
    Chustomanka Awatar patrysha
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,321

    Domyślnie

    A oto moje przemyślenia po kilku dniach w pieluchach kieszonki z Coolmax, wkłady S i M:
    PLUSY
    +wzory
    +układanie się na pupie i wokół nóżek
    +brak przecieków - używałam na wyjście z wkładami w rozmiarze M, w domu z wkładami S
    +przy bardzo dobrym dopasowaniu nie widać śladów "ucisku" na ciele maluszka [zapinam na najmniejsze ustawienia - a Duśka jest dość pulpeciasta]
    +szubko schną

    Malutkie minusy
    -dość trudno spłukuje się kupkę [ale trzeba przyznać, że po praniu nie ma żadnych plam]
    -pomimo wirowania w pralce na najniższych obrotach [u mnie 700] zrobiło się kilka zaciągniętych niteczek w materiale coolmax [nie wiem od czego, sprawdzałam pralkę - bęben nie haczy, może napki z innych pieluszek?], nie przeszkadza to w dalszym użytkowaniu

    Osobiście na pewno kupię jeszcze kilka tym razem z mikropolarem + dodatkowy woreczek żebym miała na zmianę

    Zdjęcia zadowolonej użytkowniczki



    Niezbyt twarzowe ale widać jak pieluszka na pupie się układa
    Ostatnio edytowane przez patrysha ; 12-09-2012 o 14:04
    lipcowe broje Dobrawa​​ 21.07.2012 i Krzesimir 30.07.2014 oraz Gniewosz 19.03.2016 +
    Zapraszam do nas moje broje

  12. #72
    Chustomanka Awatar gosica502
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Ja również w tym tygodniu po raz pierwszy używałam pieluszek MaleMe, tyle że z mikropolarkiem. Póki co rewelacja. Bardzo piękne wzory, super się układają, przecieków brak Bardzo jestem zadowolona z zakupu. Jak mi fundusze pozwolą to byćmoże jeszcze się skuszę na coś

  13. #73
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    213

    Domyślnie

    Co do zaciągnięć na coolmaxie, to u mnie też się pojawiły już po pierwszym praniu, ale ja wiruję na 1200. Na szczęście w użytkowaniu to nie przeszkadza.

  14. #74
    Chustomanka Awatar Selene
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Wrocław i okolice
    Posty
    726

    Domyślnie

    i ja napiszę, co myślę, przetestowawszy dwie kieszonki z coolmaxem na pupie Dziecia:
    jedyna ich wada to cena, poza tym są genialne. Zgrabne, ładne, i trzymają na mur beton. Raz Młody tak mocno zasnął wieczorem, że nie udało mi się go przewinąć na noc, rano spodziewałam się przemoczonego łózka, a tu... suche ubranko, ciężko mi było uwierzyć, że jden wkład (mam L) wytrzymał tak długo. Materiał nawet nie był wilgotny przy nóżkach. WOW!
    Całość schnie super szybko, ładnie się dopiera. PUL mięciutki, no fajne pieluszki i tyle
    Uczę zarządzania śmiechem i skutecznej radości facebook.com/InstruktorkaSmiechu / Matka-Polka-chustonoszka Starszak II 2012 i Młoda XII 2014

  15. #75
    Chustonoszka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    70

    Domyślnie

    U nas też są to najlepsze pieluszki. Szkoda, że wcześniej o nich nie wiedziałam, bo przeszłabym przez te wszystkie testowania. Świetnie się układają na pupie, pul mięciutki, wzory oszołamiające i oryginalne. Wkłady również mieciutkie, dość szybko schnące w porównaniu z wkładami innych firm, no i super chłonne. Tylko ta cena... jakby w cenę za kieszonkę mógłby być wliczony choć 1 wkład.... Jak uda mi się, wstawię zdjęcie Hanny w pieluszce.

    Aaa, i z niecierpliwością czekamy na nowe wzory

  16. #76
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    miasto spotkań
    Posty
    875

    Domyślnie

    oj, male me sa piekne. cudeczka takie. aktualnie w ofercie urzekaja mnie jelonki. ogolnie duzo jelonkow wszedzie ostatnio.. urzekajacych, niestety


    a zamowienie u mikolaja juz jest. tego babciowego

  17. #77
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Z przyjemnością dzielę się wrażeniami
    Zaczęło się od jednej kieszonki "na próbę", bo przecież jest tyle dobrych opinii to trzeba spróbować ,a teraz mamy już wszystkie wzory z obecnej kolekcji
    Jestem zachwycona kieszonkami małe Me i otulaczami również ! Tośka zasnęła mi wczoraj o 17-nastej snem zimowym (cały dzień bez drzemki, marudna, wykończona- kolejne ząbki) i nie miałam serca jej budzić i przebierać , a w nocy z kolei byłam zbyt nieprzytomna by to uczynić rano spodziewałam się kompletnej powodzi .. a tu zaskoczenie :O 7:00 pieluszka delikatnie wilgotna przy nóżkach i tylko tyle, a wkłady ważyły sporo także jestem pełna podziwu dla konstrukcji poza tym są niesamowicie miękkie i bardzo podobają mi się zakładki w otulaczu, tego mi brakowało przy flipach, blueberry itp także czekam na nową kolekcję i udaję się na zakupy

  18. #78
    Chustonówka Awatar AlicjA
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    9

    Domyślnie Małe me

    Ja dołączam się jedynie do opinii koleżanek powyżej. Zaczęłam od jednej kieszonki a obecnie mam już wszystkie wzory i jestem zachwycona. To moje ulubione pieluszki. Dobrze się dopasowują i nie przeciekają. Preferuję szczególnie teraz zimą wersję z mikro-polarkiem. Czekam na nowe wzory...pozdrawiam.

  19. #79
    Chustofanka Awatar Mała Mi
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Dolny Śląsk
    Posty
    438

    Domyślnie

    NAJLEPSZE pieluszki z jakimi miałam do czynienia
    Zaczęłam od trzech otulaczy i używałam ich już przy noworodku. Synek wyglądał w nich świetnie, nie powiększały mu pupy, no i te cudowne wzory! Teraz mamy jeszcze 3 pieluchy z mikropolarem i jestem nimi zachwycona Co jakiś czas będę sobie sprawiać kolejne. Są to jedyne pieluszki i otulacze, które NIGDY nie przeciekły!
    Dziękuję producentowi za możliwość pieluchowania z prawdziwą przyjemnością

    A tutaj mój szkrab w jednym z otulaczy:

    https://picasaweb.google.com/lh/phot...eat=directlink

    Próbowałam wstawić zdjęcie, ale się nie udało
    Ostatnio edytowane przez Mała Mi ; 14-12-2012 o 12:43

  20. #80
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    To ja też napiszę Dzisiaj synek przespał mi 12 godzin (oby zdarzało się to już zawsze ) i bałam się rano zaglądnąć do śpiworka a tu co ? SUCHO Otulacz w sowy dał radę a z wkładów oj prawie kapało

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •