Strona 26 z 28 PierwszyPierwszy ... 161819202122232425262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 520 z 556

Wątek: MałeMe (aktualnie Milovia)

  1. #501
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    haha, no tak
    marzenie pieluchoświrki lub koszmar rodzicielki odpieluchowanego dziecka, zależy jak spojrzeć
    Ja jeszcze w kategorii pieluchoświrki myślałam, że już omamy mam aż sprawdziłam na stronie Milovii, czy jakiejś korby nie mam

  2. #502
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Ola D, nie. U mnie raczej ścisło przylegały zawsze. Z tym że ja nie mam jakiś mega chudzielców


  3. #503
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    a widziałyście nowe wzory?
    u mnie też nie było prześwitów ale jakoś ich nie pokochałam

  4. #504
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    Fajne raz przeciekły przy nóżkach, ale to chyba z powodu złego dopasowania (początki!!). Gruby polar.. wolę z colmaxem. I takie piękne wzorky mieli... Strasznie mi się nie podobają te najnowsze.. Ktoś widział? Z zajączkami i gąskami... :/ już nie nasz klimat..

  5. #505
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Nestety od wzoru "Clouds" Milovia ma wzorki juz z nie naszej bajki. Przyznam, ze te pierwsze piraci, muchomorki, jabluszka retro, zwierzaki, piorka, nawet lowickie byly b. ladne. Kolorowe, wzor byl gesto rozsiany i jakby to ujac taki "tlusty" Dzieciecy, ale nie infantylne bazgrolki.
    Te gesi ratuje jedynie turkusowe tlo....Kroliki na bialym sa juz bez wyrazu.

    Boszzze akurat teraz mam co rusz pomysly w glowie na pule, kiedy nie mam sie kiedy za to wziac
    Toopy & Binoo

  6. #506
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    króliki w ogóle nie w moim guście,są beznajdziejne krótko mówiąc gąski mi się podobają zgodzę się z Gają,że coś te wzory oszczędne bardzo...

  7. #507
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Ale przyznam, ze totalnym nieporozumieniem sa wzory "feel the nature" w kolorze plyty wiorowej i love&roses Przy nich powielany (nieoryginalny) Bam Boom wydaje sie super duper pieknym wzorkiem.
    Toopy & Binoo

  8. #508
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gaja78 Zobacz posta
    Ale przyznam, ze totalnym nieporozumieniem sa wzory "feel the nature" w kolorze plyty wiorowej i love&roses Przy nich powielany (nieoryginalny) Bam Boom wydaje sie super duper pieknym wzorkiem.
    wiesz, ja myślę,że tymi wzorami chcieli się wbić w niszę,trafić do nowoczesnych mam glamour, które od pierwszych dni życia swoich dzieci chciałyby żeby były raczej mało dziecięce. Przyznam,że do mnie te nowsze wzory średnio przemawiają, gąski mi się podobają, bo kojarzą mi się z sielankowym dzieciństwem.
    Co do płyty wiorowej to się zgodzę,jakaś słoma czy co...

  9. #509
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    tak patrzę jeszcze na te wzory na stronce Milovii i stwierdzam,że te króle są paskudne jak noc listopadowa.

  10. #510
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    no to pojechałyście może jakąś fototapetę im podrzucić ? ale cel chyba osiągnęli...zainteresowanie jest

  11. #511
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    no to pojechałyście może jakąś fototapetę im podrzucić ? ale cel chyba osiągnęli...zainteresowanie jest
    no te króle to są wyjątkowo nieciekawe, jakieś takie nie wiadomo co..., a gąski mi osobiście się podobają

  12. #512
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lauren Zobacz posta
    no te króle to są wyjątkowo nieciekawe, jakieś takie nie wiadomo co..., a gąski mi osobiście się podobają
    tak sobie myślę, że te króliki w okularach to miała być trochę Audrey Bumgeniusa... ? ale tak sobie myślę luźno

  13. #513
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    tak sobie myślę, że te króliki w okularach to miała być trochę Audrey Bumgeniusa... ? ale tak sobie myślę luźno
    czy ja wiem..możliwe,na pewno Milovia wzoruje się na markach typu Bumgenius,po tych nowszych wzorach widać od razu,że chcą iść raczej w tym kierunku - czyli wzory bardziej eleganckie,uniwersalne i mniej dziecięce, te nowe wzory Milovii świadczą o tym,że Milovia chce być oryginalna i światowa- brylować nie tylko na rynku polskim, bo np. Nappime postawiło na wzory bardzo dziecięce,bajkowe - w dużej mierze są to polskie bajki.
    Gąski i BamBoom chciałabym mieć w swoim stosiku,ale te króle czy eco to już niekoniecznie..
    reasumując- mam nadzieję,że Milovia ostatecznie nie przedobrzy z tymi kombinacjami ze wzorami.

  14. #514
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    polar by zmienili a nie wymyslali jakies króliki i słomę (bo gaski mi się akurat podobają)

  15. #515
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    polar by zmienili a nie wymyslali jakies króliki i słomę (bo gaski mi się akurat podobają)
    tak jest! polarem się zająć, a nie króle w głowie

  16. #516
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    Dziewczyny czy zgodzicie się ze mną,że podstawową różnicą między nowymi,a starymi wzorami są kolory? w starych wzorach,aż kipi od kolorów,na każdej pieluszce jest tęcza barw,nowe wzory są zdecydowanie bardziej stonowane. Moim zdaniem,sukces jelonków czy łowickich tkwi właśnie w tych kolorach, w takiej cudnej pstrokaciźnie,wesołości. Dlaczego kameleony Nappime czy matrioszki Babyetty są tak pożądane i lubiane? bo mają dużo kolorów, a kobiety są wzrokowcami,ich dzieci dziećmi,a nie dorosłymi ludźmi,którzy potrzebują czarnego i białego do szczęscia.
    Milovia na początku postawiła na intensywne kolory w dużej ilości i trafiła w 10, teraz chyba próbuje czegoś innego,trzymam kciuki,choć póki co to szału nie ma.

  17. #517
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    tak jest dla kolorowego, slicznego pulu jestem w stanie miec kieszonke/otulacz wiecej, choc wcale nie potrzebuje
    Teraz zamawiajac pieluszki BY z nowych wzielam mozaike i choc korcily mnie syrenki na rondach, ostatecznie wzielam babeczki i matrioszki no niestety tak jest jak piszesz i moim zdaniem Milovia moze sporo stracic na tych eksperymentach pulowych ...
    Toopy & Binoo

  18. #518

  19. #519
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    ja najbardziej lubię pieluszki w jednym, żywym kolorze,bez żadnych rysunków. Na moment mogę popatrzeć na taką pstrokatą pieluchę, ale po krótkim czasie wzory zaczynają mnie denerwować... tak już mam A wzory milovii, to faktycznie są coraz gorsze.

  20. #520

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •