Strona 25 z 28 PierwszyPierwszy ... 15171819202122232425262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 556

Wątek: MałeMe (aktualnie Milovia)

  1. #481
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Muszę przyznać Wam rację, nowe wzory nie powalają na kolana. A przyznam, ze po inf. o nowych wzorach miałam chęć kupić coś nowego. Jednak nie przypadły mi do gustu- wg mnie są zbyt młodzieżowe :/

  2. #482
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Ten komiksowy wzór to kolejny już wzór Milovii niewiele różniący się od komiksowego wzoru Millie & Milo. Czyli jednak mało unikalny
    Tak wygląda pul dostępny w USA
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  3. #483
    Chustomanka Awatar goszkaaaaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Eee,nic specjalnego.. a tak mialam chetke na cos nowego i ladnego! Tez mi sie bardziej podobaja stare wzory,wesole zweirzatka i jabluszka to moje ulubione pieluchy
    i w tych nowych gadajacych zwierzatkach nie podoba mi sie,ze ogdlosy sa po angielsku a nie po polsku..przecie milovia to polska firma!

  4. #484
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    turkusowy wzór fajny, ten drugi kiepski.
    Dokładnie to samo pomyślałam jak zobaczyłam zdj. na fp Milovii
    Toopy & Binoo

  5. #485
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    pewnie chcą podbić rynki zagraniczne i zrobili wzór "światowy" z angielskimi napisami. Kto w np. Niemczech założyłby dziecku pieluszkę z napisami po polsku?

  6. #486
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klucha Zobacz posta
    pewnie chcą podbić rynki zagraniczne i zrobili wzór "światowy" z angielskimi napisami. Kto w np. Niemczech założyłby dziecku pieluszkę z napisami po polsku?
    zgadza się, nawet facebooka prowadzą po angielsku. Wszystko super, mogą mieć taką koncepcję marketingową, tylko po co podkreślają w takim razie "polskie" pochodzenie pieluszki?, że wszystkie materiały do produkcji są polskich producentów?

  7. #487
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    zgadza się, nawet facebooka prowadzą po angielsku. Wszystko super, mogą mieć taką koncepcję marketingową, tylko po co podkreślają w takim razie "polskie" pochodzenie pieluszki?, że wszystkie materiały do produkcji są polskich producentów?
    bo pewnie "polskie" znaczy lepiej niż "chińskie"?

  8. #488
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agis Zobacz posta
    Ten komiksowy wzór to kolejny już wzór Milovii niewiele różniący się od komiksowego wzoru Millie & Milo. Czyli jednak mało unikalny
    Tak wygląda pul dostępny w USA
    To nie pierwszy wzór Milovia, który można znaleźć w internecie. Ja, szukając kiedyś na Fotolii grafik, które mogłabym wrzucić sobie na stronę, znalazłam wzór z piratami, nie podobny tylko dokładnie taki sam. Trochę to dziwne, bo wydawać by się mogło, że tak duża firma jak Milovia powinna zapłacić i zamówić sobie wzory na wyłączność.

  9. #489
    Chusteryczka Awatar majetta
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,751

    Domyślnie

    Nasze najlepsze pieluchy jak do tej pory. Używamy otulacza S i OS oraz kieszonek. Do tego wkłady z mikrofibry albo mikrofibry z polarem.

    Nie robią wielkiej pupy. Po zmniejszeniu pasowały na szczuplutkiego 2miesięczniaka. Rekordowo kieszonka wytrzymała 5godz w ciągu dnia i ani razu nie zafundowały nam przecieków!

  10. #490
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Domyślnie

    Czy otulacze Milovii są jakieś duż lepsze od innych otulaczy np Ecodidi?

  11. #491
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Wifee, to jest baaaardzo indywidualna kwestia. Dla mnie tak. Ale obiektywnie patrząc to inne są po prostu


  12. #492
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    naszym pierwszym podejsciem do wielopieluchowania (wtedy od wyjscia ze szpitala, cora byla wczesniakiem, wiec mielismy juz miesiac doswiadczenia z pampkami). jeszcze w ciazy zapotarzylam sie w 2otulacze s i 2 otulacze os + 10xwklady s i m (te z mikropolarem). I... otulacze s mialy byc od 2,5kg- moze byly, ale jednak maja sporo miejsca na nozki i mojemu chudzielcowi wszystko wylatywalo (kupka mlecza od razu po zrobieniu wyplywala) a polar odpazal delikatna skore (ten typ tak ma, lubi tylko naturalne tkaniny). wiec z zalem, ale odpuscilam wielo, (mieszkamy w niemczech, tu wielo sa drogie i brzydkie poza welniakami)

    by powrocic do nich jak cora miala juz z pol roku i pasowal na nia os. otulaczy os uzywamy do dzisiaj i jest spoko. to, co je na tle innych pieluszek wyroznia, to nieco zgrabniejszy kroj dla chudzielca (mam porownanie z zufizo i kokosi), aczkolwiek sprawia to tez, ze nie mieszcza sie pod nie formowanki ani i pul tez pod zakladkami trzymajacymi wklad, co sprawia ze sa one troche sztywniejsze. polarek na zakladkach skulkowal sie i poszarzal, czego u zufizo i kokosi narazie nie obserwuje (ale moze to kwestia czasu- milovie mamy najdluzej).

    niektore miloviove wzorki piekne, inne takie sobie. drugi raz bym sie na "nowy" zestaw nie skusila, bo ceny wysokie, a jakosc moim zdaniem porownywalna do np. prawie dwa razy tanszego zufizo!

    duzy plus za produkcje w ue, a nie w chinach i promowanie polskiej marki na rynkach zagranicznych- cieplo mi sie na sercu robi jak na niemieckich forach pieluszkowych zachwala sie nasze wyroby

  13. #493
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa, Praga Południe (Kamionek)
    Posty
    183

    Domyślnie

    Właśnie, czy mieszczą się Wam formowanki pod otulaczami Milovii? Bo mi Baby Jungle wystaje (uszka wystają).

  14. #494

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GosiaG Zobacz posta
    Właśnie, czy mieszczą się Wam formowanki pod otulaczami Milovii? Bo mi Baby Jungle wystaje (uszka wystają).
    Większe bambusowe formowanki wystają, zresztą u mnie nawet pod flipa ciężko je upchnąć. Jak szukasz mega dużego pulowego otulacza to bardzo polecam Blueberry. Jest mega duży, zakładam na swoją dwulatkę, na formowanki ecodidi i jeszcze jest spięty na długość.
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  15. #495

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GosiaG Zobacz posta
    Właśnie, czy mieszczą się Wam formowanki pod otulaczami Milovii? Bo mi Baby Jungle wystaje (uszka wystają).
    PUPPI mieszczą mi się pięknie, KoKoSi minimalnie wystają przy udkach (trzeba układać, ale jest OK).Ogólnie mam wrażenie, że ten otulacz jest zgrabniejszy i lepiej leży od Flipa.





  16. #496
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Szukam aktualnie fototapety do przedpokoju i patrzcie co znalazłam
    http://www.fototapety24.net/content/...56684?id_kat=6
    Ciekawe kto od kogo zdjął wzór
    Trzeba zjechać na stronie trochę nizej, bo najpierw wyświetla sie kameleon, a nie o niego chodzi
    Ostatnio edytowane przez NEMO ; 07-06-2015 o 23:30

  17. #497
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    NEMO, milovia nie ma autorskich wzorów PUL (a przynajmniej nie wszystkie). Już wcześniej natrafiłam na takie same motywy, jak na pieluszkach, w innych sklepach. Gdzieś o tym na forum było (chyba w wątku Smartlove).



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  18. #498
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    NEMO, milovia nie ma autorskich wzorów PUL (a przynajmniej nie wszystkie). Już wcześniej natrafiłam na takie same motywy, jak na pieluszkach, w innych sklepach. Gdzieś o tym na forum było (chyba w wątku Smartlove).
    Wiem, tylko w szoku byłam jak na ścianie w wizualizacji zobaczyłam pieluche

  19. #499
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    haha, no tak
    marzenie pieluchoświrki lub koszmar rodzicielki odpieluchowanego dziecka, zależy jak spojrzeć



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  20. #500
    Chustoholiczka Awatar Ola D.
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Krosno <3
    Posty
    5,412

    Domyślnie

    Czy Wasze Milovie też mają takie luźne gumki przy udach? Nie jestem w stanie udrapować ich na moim 13-miesięcznym chudzielcu tak, żeby nie było prześwitów przy nóżkach. Mam porównanie z Pupusem, Ecodidi i Kokosi i Pupusy trzymają się najlepiej, a w Milovii, która ma podobny krój - lipa. W kieszonce te gumki jeszcze dają radę, tylko w otulaczach Julo ma takie luzy. Kupowałam jako prawie nowe. Jestem nimi strasznie zawiedziona. To moje jedyne otulacze, które przeciekają
    Ostatnio edytowane przez Ola D. ; 07-06-2015 o 23:43
    Mama dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018), Andrzejka (03.2012), Julka (04.2014), Martusi (09.2015), Karolka (10.2019) i Helenki (03. 2021)
    :

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •