Strona 13 z 28 PierwszyPierwszy ... 35678910111213141516171819202123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 556

Wątek: MałeMe (aktualnie Milovia)

  1. #241
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    Uważam, że cytat wyrwany z kontekstu (...) to czysta złośliwość.
    Ale jaki cytat wyrwany z kontekstu? Kontekst był w całej okazałości. I, prawdę mówiąc, nie jestem pewna czy fraza "złość piękności szkodzi" w komunikacji: klient-sprzedawca brzmiałaby dobrze w JAKIMKOLWIEK kontekście.

    No i gdzie to oczernianie i obrażanie firmy, bardzo jestem ciekawa
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  2. #242
    Chustopróchno
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10,698

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta

    No i gdzie to oczernianie i obrażanie firmy, bardzo jestem ciekawa
    prawnik Ci powie

  3. #243
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    Ale sprawa IMO jest już bezprzedmiotowa bo cytowany obraźliwy (ponoć bo nie widziałam więc tylko opieram się na Waszych komentarzach) mail został zdjęty z afisza więc nie ma o czym dyskutować
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  4. #244
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    Całe szczęście, że z pamięci wykasować się nie da, jak w Men in Black. Chociaż zapewne niektorzy by chcieli, żeby się dało...

  5. #245
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Sorry, że wracam jeszcze do tematu, ale coś mi wpadło do głowy i chciałam się odnieść do tego, że niby reklamowana przez Agatę pieluszka była "leciwa", jak to określił sprzedawca. W regulaminie sklepu stoi, że gwarancja jest 2-letnia. Czy Małe Me/Milovia nie istnieje jakoś właśnie od 2 lat? Nie jestem tego pewna, więc poprawcie mnie jakby co, ale ten wątek został założony dwa lata temu, podobnie konto na FB. Nie sądzę więc, żeby reklamowana pieluszka była (w najgorszym razie) o wiele starsza.

  6. #246
    Chustomanka Awatar slomka81
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Jawiszowice
    Posty
    809

    Domyślnie

    Dziewczyny....dziwne to dla mnie, że dla jednych właściciele firmy są mili, a dla innych nie....
    Jasne, że jak się pul rozwarstwi to powinni pieluszkę reklamować, ale szczerze powiedziawszy nie przyszłoby mi do głowy reklamować pieluszkę, którą kupiłam na bazarku i nie mam paragonu. To tak jakbyście chciały reklamować buty, na które nie macie dowodu zakupu. Nie żądajcie cudów.....kupujemy używane pieluszki i to jest nasze ryzyko, że może się z nimi coś stać, bo nie wiemy, jak poprzedni właściciel je traktował, a wiemy, że nie wszyscy sprzedający są uczciwi. Nie raz kupiłam pieluszkę w idealnym stanie, która wyglądała.....no....jak coś do podłogi....taką kupiłam kiedyś pieluszkę właśnie Małe Me. Na szczęście nie przemaka, ale żeby ją reklamować...nie przyszło by mi do głowy, bo nie byłoby do końca ok. w takim przypadku każdy by reklamował pieluszki i firma nic by nie robiła, tylko wymieniała. Przecież są tacy, którzy na przykład traktują pieluchy pulowe gotowaniem lub 90 stopniami i dlaczego producent ma za to odpowiedać?
    Marta mama Werci (9lat), Juli (5 lat) i Kubusia (marzec 2017....)...spełnionych marzeń
    .....bo jest w nas miłość czasem...o jakiej się nie śniło....

  7. #247
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Jestem zaintrygowana. Skąd firma ma wiedzieć, kto kupił produkt, jeśli klient dysponuje paragonem? Od kiedy paragony są imienne?
    Napisałam "dowodem zakupu", nie paragonem. Jeśli klient ma paragon, często nie da się sprawdzić, czy towar jest odkupiony. Wielu klientów jednak nie zna warunków gwarancji i na starcie mówią, że odkupili niemal nowy towar od kogoś i nie działa. Wiele firm daje imienną gwarancję niezaleznie od paragonu. Dotyczy to np. sprzętów elektronicznych: telefony, głośniki (ta branża akurat jest mi bliska). W gwarancji stoi, że obejmuje tylko pierwszego właściciela oraz jego imię i nazwisko.
    Ostatnio edytowane przez margolcia ; 01-04-2013 o 20:02

  8. #248
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Ale jaki cytat wyrwany z kontekstu? Kontekst był w całej okazałości. I, prawdę mówiąc, nie jestem pewna czy fraza "złość piękności szkodzi" w komunikacji: klient-sprzedawca brzmiałaby dobrze w JAKIMKOLWIEK kontekście.

    No i gdzie to oczernianie i obrażanie firmy, bardzo jestem ciekawa
    Ostatnie kilka stron to czysta jazda po Milovii. Uważasz, że tekst był nie na miejscu - być może. Nie wiem, jak brzmiała cała treść, ani tekst reklamacji, więc moim zdaniem jest to fragment wyrwany z kontekstu z dodatkiem subiektywnej opinii poszkodowanej klientki. Nie mnie oceniać. Po prostu uważam, że firma jest jak najbardziej w porządku, a jak ktoś nie ma ochoty z nią współpracować, to nie musi. Nie trzeba jednak wypisywać na forum niestworzonych rzeczy i cytować prywatnych listów. Jest mnóstwo innych firm produkujących pieluszki, każdy znajdzie coś dla siebie zarówno w podejściu do klienta, cenie, jak i towarze. To się nazywa wolny rynek.

  9. #249
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    Nie trzeba jednak wypisywać na forum niestworzonych rzeczy i cytować prywatnych listów.
    Poproszę o zacytowanie "niestworzonych rzeczy" oraz informację, co ma wspólnego odpowiedź na reklamację z prywatnym listem.
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  10. #250
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    (...) co ma wspólnego odpowiedź na reklamację z prywatnym listem.
    odpowiedź na reklamację jest prywatnym listem.

  11. #251
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    odpowiedź na reklamację jest prywatnym listem.
    Jest listem handlowym


  12. #252
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martulec Zobacz posta
    Jest listem handlowym
    Jest skierowana imiennie do konkretnej osoby i nie można sobie na prawo i lewo wyrywkowo cytować ani upubliczniać... Zresztą nieważne. Napisałam co myślę i nie będę wchodzić w dyskusję. Każdy ma prawo do własnego zdania. Nikogo przekonywać nie zamierzam, wyrażam jedynie swoją opinię.

  13. #253
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Długo z sobą walczę by stąd wyjść i nic nie napisać.. ale nauczyłam się dzięki tej historii kilku rzeczy oto one:
    1. Nie cytuj, napisz choćby to samo ,ale swoimi słowami, bo wtedy chyba nie będzie do tego uwag... a mam prawo chyba napisać o sytuacji z którą miałam do czynienia i w której odebrałam, że mnie obrażono i to w bardzo lekceważący sposób
    2. Jeśli myślisz ,że masz prawo zapytać o możliwość wymiany/ otrzymania rabatu czy cokolwiek to się mylisz .. nie musisz dostać poprawnej merytorycznie odpowiedzi, bo przecież to się nazywa wolny rynek i z klientem można się obchodzić jak tylko ma się ochotę
    3. Jeśli jesteś niewygodny otrzymasz przeprosiny, a to co może szkodzić zostanie usunięte

    A tak na poważnie- dla mnie nieważne jaki by to był kontekst nie miałabym wątpliwości, że coś jednak nie do końca jest ok. Mam prawo być niezadowolona jeśli nie dostaje poprawnej merytorycznie odpowiedzi na swoją "reklamację" czy zapytanie i uważam ,że mam prawo o tym niezadowoleniu napisać, tak samo jak o tym jak producent postępuje. To nie jest jakaś prowokacja i atak ze strony konkurencji czy nie wiadomo jakie bajki ..

  14. #254
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    nie można sobie na prawo i lewo wyrywkowo cytować ani upubliczniać...
    Otóż, imaginuj sobie, że można. Domniemywam, że masz na myśli tajemnicę korespondencji, która w istocie swojej chronić ma dobra osobiste i poufne informacje. Niczego takiego w tym wypadku nie było.

    I, oczywiście, czekam na zacytowanie niestworzonych rzeczy
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  15. #255
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Bardzo proszę, czekaj sobie. Nie zamierzam buszować po forum i Cię zadowalać cytatami, bo masz taki kaprys. Możesz sama poszukać, jak masz ochotę. Napisałam, gdzie.

    A jeśli informacja była w zwykłym mailu, a nie na formularzu reklamacyjnym, to chroni ją tajemnica korespondencji.
    Ostatnio edytowane przez margolcia ; 01-04-2013 o 22:42

  16. #256
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Ależ to nie jest kwestia moich kaprysów, raczej twojej wiarygodności, skoro zarzuciłaś komuś kłamstwo i nie potrafisz go wskazać.

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    A jeśli informacja była w zwykłym mailu, a nie na formularzu reklamacyjnym, to chroni ją tajemnica korespondencji.
    Oczywista bzdura. Tajemnica korespondencji nie ma nic wspólnego z formą przekazu. I dlaczego uważasz, ze przywoływanie tajemnica korespondencji ma tu jakiekolwiek zastosowanie?
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  17. #257
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Laski nie ma co się sprzeczać,bo każdy ma inny pogląd na sprawę,wszystkim się nie dogodzi Każdy kto czytał wie o co chodzi,wyrobił sobie własne zdanie i zrobi z tym co będzie uważał za stosowne

  18. #258
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Dziewczyny, widzę że tu po staremu.
    Pieluszki się psują a my tu o kulturze obsługi klientachyba nie o to w tym chodzi, w dziale recenzje.

    Co mnie obchodzi ,że mnie potraktowano wspaniale w sprawie wymiany dziadowskiej pieluszki? Towar jest daleki od ideału, to choćby mi wiersz wysłali imienny, chwalebny i romantyczny to pieluszek, które na tle innych nie wytrzymują normalnego użytkowania kupować nie będę. A na bazarku to , uchowaj!
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  19. #259
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Ależ to nie jest kwestia moich kaprysów, raczej twojej wiarygodności, skoro zarzuciłaś komuś kłamstwo i nie potrafisz go wskazać.
    Jakie kłamstwo? Kiedy?

  20. #260
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    Jakie kłamstwo? Kiedy?
    Ano takie:

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    Nie trzeba jednak wypisywać na forum niestworzonych rzeczy
    Niestworzone rzeczy, czyli kłamstwa, si?
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •