Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: zagraniczne spostrzeżenia na temat noszenia

  1. #21
    Chusteryczka
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,631

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasnie Pani :) Zobacz posta
    no ja gdyby nosiły to by nie wrócił
    a nie lepiej wierzyć, że historia kołem się toczy? Ty nosiłaś, ktoś ponosił i.t.d?

    ps. jednak dobrze zapamiętałam Masz jeszcze tego mietka? czy puściłaś w swiat?

  2. #22
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    no niestetey teraz juz znam cala jego historie i wiem, ze jak go poltorej roku ponad u mnie nie bylo to nikogo ani raz nie poniosl
    Zostawiam go na pamiątkę noszenia Wynosił obydwie moje córki, a teraz jeszcze siostrzeńca mojego męża nosi

  3. #23
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Odświeżam temat
    Przez ponad 2tyg spędzone w Belgii i Holandii widziałam jedną mamę na campingu w NL noszącą maleństwo w czarnym elastyku. I tyle Chyba że policzyć kilka wisiadeł

  4. #24
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    w Londynie glownie wisiadla. choc zdarzaja sie ergonomiki (ergo chyba najczesciej), MT, czasem jakas kolkowa gdzies mignie. pare razy widzialam kogos w wiazance, czesciej w elastyku niz tkanej. (mowiac pare razy nie licze oczywiscie forumowych noszacych, ktore mam przyjemnosc znac ) raz widzialam dziecko w w wiazance przodem do swiata, w pozycji buddy - i to calkiem spore dziecko, az sie dziwilam, ze tej pani tak wygodnie bylo isc... czasem jakas mama z kanga mignie. i raz widzialam oryginalne podegi - starsza pani o azjatyckim wygladzie niosla chyba wnuka (bardzo slabo niestety mowila po angielsku).
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #25
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    Moja matka siedzi w Holandii (praktycznie to już tam mieszka na stałe) i mówi, że często widzi babeczki zamotane w chusty, ostatnio widziała jedną jak pomykała na rowerze z maleństwem zamotanym sprzodu

    Mąż siedzi w Belgii, ale od 5 tyg dopiero i na jakimś zadupiu totalnym, więc jeszcze nikogo z chustą nie widział.

    Za to mamuśka ma mi poszukać jakiś chust na wystawkach, ponoć często je widuje

  6. #26
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Ja widuję sporo, poznałam też sporo fajnych mam sprzedając chusty na miejscowym allegro (Marktplaats)

  7. #27
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    wolne chusty
    Posty
    4,230

    Domyślnie

    w Brukseli spotykam, ale to chyba głównie mamy "zagraniczne" tj. nie Belgijki, najwięcej widuję w okolicach szkoły niemieckiej i w centrum, natomiast Japonki często widzę w mietkach albo nosidłach ergonomicznych
    "Ludzie od czasu do czasu potykają się o prawdę, ale większość z nich podnosi się, otrzepuje i idzie dalej, jakby nic się nie stało" W.Churchill

  8. #28
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Jak byłam 2 tygodnie w Niemczech (dość dawno już bo w październiku) to widziałam tylko jednego tatę z chustą, ale dużo ergonomików i chyba MT, ale wtedy nie potrafiłam jeszcze tego rozróżnić. Niektóre malutkie dzieci w tych nosidłach były.
    A miałam nadzieję, że się naoglądam duuuuuużo chust na ulicach, bo w Polsce mi się jeszcze nie zdarzyło.
    2009 2012

  9. #29
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Ja chusty widzialam w akcji moze ze trzy razy w tym jedna Dive Milano
    plus pare Nepalek starszych z wnuczeciem a jakiejs szmacie a la zapaska.
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •