Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 291

Wątek: Warszawa

Mieszany widok

  1. #1
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie Warszawa

    Jeżeli chcesz pomóc, napisz jakie chusty możesz pokazać i z jakimi wiązaniami możesz pomóc.

    Jeżeli potrzebujesz pomocy, daj znać!
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    update - Warszawa Zacisze

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    dobry wieczór
    Mam dziecko, mam chustę, nie umiem wiązać. Chusta kółkowa (ze strony chusty.pl), dziecko dwutygodniowe, więc sama niechętnie się na razie będę wypuszczać na miasto na jakieś spotkanie. Kto chciałby pomóc na Woli?

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    I jak, jest jakaś pomocna Chustomama na Woli lub w okolicy? Chętnie po przymierzałabym też inne chusty. Ta, którą mam jest raczej z przypadku niż bardzo świadomego wyboru, w razie czego mogę ją zwrócić, ale czasu mam co raz mniej. I wolałabym najpierw spróbować. Ktoś chętny pouczyć? Może być na priv

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Jak masz ochotę zapraszam na Mokotów, chust u mnie dostatek a i doradcą jestem więc podpowiem co nieco



  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    14

    Domyślnie

    A może mieszka jakaś mama w Konstancinie?
    Poztanowiłam w końcu zawizać plecak i jakoś mi nie idzie

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Pewnie Jak bedzie ladny dzien, najlepiej gdzies 13.00-15.00, bo wtedy odbieram Zosie ze zlobka

  8. #8
    Chustonówka Awatar notalent
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witajcie Ja z Woli. Właściwie dopiero zaczynam noszenie. Dotychczas było motanie troche po domu i tyle. Boję się że nie do końca robię wszystko prawidłowo. Dziecko mi się jakoś tak przekrzywia na boki w kieszonce a w kółkowej jak się prostuje i napina to może wylecieć dołem mimo to że robię "majteczki", kilka chwil szapaniny mojego synka i już jest rozmontowany. Chętnie się dowiem gdzie mogę się udać, żeby się podszkolić.. Mógłby ktoś poradzić? Korzystałam z porad doradczyni ale te dwie godzinki mi nie wiele dały a też nie mogę sobie pozwolić na dużo lekcji.. Moim marzeniem jest nauczyć się wrzucać dziecko na plecy. Synek ma pół roku Pozdrawiam!

  9. #9
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    notalent, z Woli i tamtych okolic to dużo chustujących, na pewno kogoś znajdziesz
    tak na szybko to wiem, że w Kalimbie na Żoliborzu są spotkania klubu kangura w środy o 13:30 bodajże, tam na pewno chętnie podszkolą i doradzą


  10. #10
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    A może wpadnij na Bliskie Spotkania w Stu Pociechach za tydzień? Tam też jest doradczyni, pomoże
    Ja kieszonkę mogę pokazać, ale na plecach nie czuję się dość kompetentna, żeby szkolić, a w kółkowej też mi różnie wychodziło

  11. #11
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    265

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HoliPoli Zobacz posta
    notalent, z Woli i tamtych okolic to dużo chustujących, na pewno kogoś znajdziesz
    tak na szybko to wiem, że w Kalimbie na Żoliborzu są spotkania klubu kangura w środy o 13:30 bodajże, tam na pewno chętnie podszkolą i doradzą
    W Kalimbie są jeszcze te spotkania? Myślałam, że ona sprzedana, że tam jakieś zmiany są?

  12. #12
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    warszawa włochy
    Posty
    39

    Domyślnie

    czy znajdę pomocną mamę z Warszawy z okolic Ursusa, Włoch bądź najbliższych okolic? potrzebuje rozmowy na temat właściwego noszenia dziecka w Manduce, będę zobowiązana za pomoc

  13. #13

    Domyślnie

    Dzięki serdeczne za odzew.jesteśmy ustawione z cathleen i mam nadzieję że damy radę. Do pociech też chętnie się wybiorę tylko tam jakoś nie zawsze są chusty trafiłam kiedyś na śpiewy...wiecie jak te spotkania działają?

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Na zmianę śpiewy i chusty Ja chodzę tylko na śpiewy Zawsze sobie sprawdź wydarzenie w kalendarzu. Za tydzień jest coś o karmieniu, ale to spotkanie z serii tych chustowych, pewnie będzie doradczyni: http://www.stopociech.pl/s/index.php...t/day/20140609
    Ewentualnie można napisać maila i dopytać

  15. #15

    Domyślnie

    aaa w kalendarzu dzięki za info
    23.06 ma być noszenie w byle czym może być ciekawe !

  16. #16
    Chusteryczka Awatar maroussia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Wesoła
    Posty
    2,183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez turkusowa Zobacz posta
    23.06 ma być noszenie w byle czym może być ciekawe !
    Na pewno Maria od Kangurów przyniesie kalesony męża!
    PS. Kiedyś trafiłam w 100P na fajną pogadankę z psycholog o przywiązaniach i rozstaniach. No i doula Gosia B. fajnie opowiada.

  17. #17
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samasia Zobacz posta
    Na zmianę śpiewy i chusty Ja chodzę tylko na śpiewy Zawsze sobie sprawdź wydarzenie w kalendarzu. Za tydzień jest coś o karmieniu, ale to spotkanie z serii tych chustowych, pewnie będzie doradczyni: http://www.stopociech.pl/s/index.php...t/day/20140609
    Ewentualnie można napisać maila i dopytać
    Też chodziłam kiedyś tylko na śpiewy

  18. #18
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Oooo, chce iść na to! ;D

    Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka

  19. #19
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Witajcie!

    Czy są tu może jakieś chustomamy z okolic Stegien? Mieszkam koło fontann/nowego placu zabaw i poszukuję pomocy w motaniu, a jak na złość nikogo w chuście wypatrzeć nie mogę, mimo że placów zabaw i rodziców z dziećmi dookoła pełno
    Na razie dalsze wyprawy są dla mnie nieosiągalne, bo synek niezbyt jest chętny, a dodatkowo ja niezmotoryzowana.

  20. #20
    Chusteryczka Awatar maroussia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Wesoła
    Posty
    2,183

    Domyślnie

    inwyt, może przy ładnej pogodzie do Łazienek podjedziesz na jakieś spotkanie? Albo do MaMy Cafe (masz 501, 519 do Pl. Konstytucji). Śledź wątek warszawski: http://www.chusty.info/forum/showthr...aduchy-od-1614

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •