Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 291

Wątek: Warszawa

  1. #121
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    hi hi hi napisz na priv albo na maila morepig małpa gazeta.pl

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  2. #122
    Chustoholiczka Awatar JustNik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    3,775

    Domyślnie potrzebna pomoc w plecaczku - mokotow - dziecko ma 1 rok

    Czy ktoras mama podczas spaceru na Mokotowie dalaby sie zaprosic na dobra kawe i w miedzyczasie pokazala mi jak zaladowac sobie ruchliwego ok 9kg roczniaka na plecy (w chuscie)?

    (dziecie nawykle od urodzenia do chust z przodu i na boku i manduki na plecach)

  3. #123
    Chustonówka Awatar sweetheart79
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Dębina
    Posty
    37

    Domyślnie Bebelulu LULU

    Witajcie,
    Wczoraj kupiliśmy z mężem chustę Bebelulu wersja LULU.
    Ogólnie bardzo nam się podoba idea noszenia dzieci w chustach. Jednakże nie mieliśmy zielonego pojęcia o typach chust i sposobów wiązania. Dlatego na początek wybraliśmy chustę, która miała być prosta w obsłudze. Niestety układanie w niej naszego 4-tygodniowego malucha przerosło nasze umiejętności.
    Na filmikach, które znaleźliśmy w Internecie, wszystko wydaje się takie proste...
    Czy może ktoś nam pomóc? Mieszkamy w W-wie na Bielanach (przy lotnisku Bemowo).
    Będziemy wdzięczni za wszelkie wskazówki!!!

  4. #124
    Chustonówka Awatar sweetheart79
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Dębina
    Posty
    37

    Domyślnie

    Chustomamy, proszę pomóżcie... W sobotę jedziemy na Mazury na wesele kuzynki i miałam nadzieję, że chusta będzie nam służyła pomocą. Innej niż Lulu nie posiadam, chociaż dopiero teraz przeczytałam Wasze niepochlebne opinie na jej temat. Co prawda wiele z Was zaczynało właśnie od niej swoją przygodę z chustami.
    Jakieś rady i wskazówki?

  5. #125
    Chustofanka Awatar Agakakaka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    202

    Domyślnie

    Sweetheart, trochę trudno poradzić jak nosić w czymś czego tu tak naprawdę nikt nie nosi. Ale, ja zaczynałam od bardzo podobnej chusty, Zefira, nosiłam w niej jak w zwykłej kółkowej na biodrze, ale już sztywno siedzące ośmiomiesięczne dziecko. Malucha w pozycji kołyski nigdy mi sie nie udało do tej chusty włożyć. Małe nie lubiły strasznie. Teraz noszę moje trzytygodniowe maluchy w pouchu w pozycji kołyski i odpowiada im. Poczytaj moze instrukcje wkładania do poucha, nosi się w takiej samej pozycji.


  6. #126
    Chustonówka Awatar sweetheart79
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Dębina
    Posty
    37

    Domyślnie

    Agakakaka, dzięki za odpowiedź!
    Gdybym wcześniej trafiła na to forum to pewnie zdecydowałabym się na inną chustę.
    No cóż, mam nadzieję, że któregoś dnia trafię na jakieś spotkanie lub warsztaty i dowiem się więcej o innych chustach.

  7. #127
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie

    wiem że kk spotyka sie w TEN CZWARTEK na polach mokotowskich
    Warszawskie spotkanie plenerowe – POLE MOKOTOWSKIE 20 sierpnia godz.11
    http://klubkangura.prv.pl/

    Beda tam doradczynie które poniekąd współpracuja z bebelulu i maja "obcykane" uzywanie tej chusty .Napewno Wam pomogą
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  8. #128
    Chustonówka Awatar sweetheart79
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Dębina
    Posty
    37

    Domyślnie

    Z przyjemnością wybrałabym się na to spotkanie, ale niestety będziemy w tym czasie na Mazurach.
    Mam nadzieję, że jeszcze będzie wiele innych okazji!

  9. #129
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JustNic Zobacz posta
    Czy ktoras mama podczas spaceru na Mokotowie dalaby sie zaprosic na dobra kawe i w miedzyczasie pokazala mi jak zaladowac sobie ruchliwego ok 9kg roczniaka na plecy (w chuscie)?

    (dziecie nawykle od urodzenia do chust z przodu i na boku i manduki na plecach)

    Ja z Mokotowa i wolałabym herbatkę bo kawkę to lubię z mlekiem ale niestety nie mogę bo Młody ma alergie.



  10. #130
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie POMOCY

    Hej kochane chustomamy
    Nooo i mam problem. Maz zrobił mi prezent i jestem własnie szczęsliwą- choć nie do konca posiadaczką ślicznej chusty ellaroo. Taaak i na tym sie konczy. Mam ją i niestety nie radze sobie z wiązaniem. Echhh a na instrukcji to wyglada tak prosto. Jestem mamą 3 miesięcznego maluszka, mieszkamy na Ursynowie, zaraz przy stacji metra. Czy znalazła by sie jakas dobra duszyczka i pomogła nam? Oczywiscie zapraszam na dobra herbatkę/ kawkę i ciacho
    Pozdrawiam wszystkicyh chustowych rodziców

  11. #131
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    no i szkoda zescie na targi nei dojechali
    metrem w poniedziałek do Kalimby się wybierzcie

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  12. #132
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    Echhh no nie wiedzialam ze targi były
    Kurcze ta Kalimba daleko... Ale dzieki ogromne za inforacje o takim miejscu! moze mi sie uda w poniedziałek pojechac. Ostatnio moje dziecko jest "nie za łatwe" w obsłudze i nagle przestał mu sie wózek podobać. Echh dzisiejszy spacer znow sie skoczył olbrzymim płaczem, wiec do domku wracałam z małym na ręku, drugą pchałam wózek. Stąd wlasnie pomysł chusty Od tygodnia każde wyjscie to dla mnie stres

  13. #133

    Smile

    Hej kobietki, potrzebuję doświadczonej mamy z Ursynowa (również z okolic metra Ursynów, dokładnie z ulicy Koncertowej), która pomoże mi nauczyć się wiązać elastyka Babylonię. Córeczka Hania ma obecnie 6 tygodni i waży około 5,5 kg. Będę wdzięczna za pomoc

  14. #134
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez toreadorka Zobacz posta
    Hej kobietki, potrzebuję doświadczonej mamy z Ursynowa (również z okolic metra Ursynów, dokładnie z ulicy Koncertowej), która pomoże mi nauczyć się wiązać elastyka Babylonię. Córeczka Hania ma obecnie 6 tygodni i waży około 5,5 kg. Będę wdzięczna za pomoc
    Toreadorko - jeśli nikogo do tej pory nie znalazłaś to ja będę na Ursynowie 19.10 na Al. KEN w Lux Medzie i możemy sie tam umówić to ci pokazę co i jak. Tylko tak ok. 17.45-18.00 dopiero będę?


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  15. #135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    Toreadorko - jeśli nikogo do tej pory nie znalazłaś to ja będę na Ursynowie 19.10 na Al. KEN w Lux Medzie i możemy sie tam umówić to ci pokazę co i jak. Tylko tak ok. 17.45-18.00 dopiero będę?
    Kurcze mam niestety w tym czasie kontrolę u ginekologa na drugim końcu Warszawy , ale bardzo dziękuję za pomoc, może uda się innym razem.

    Dziewczyny nie ma tu więcej chustomam z Ursynowa, które mogą mi pomóc? W ogóle mi to wiązanie nie wychodzi, a czytając was mam ogromną ochotę się tego nauczyć i sprawić mojej Hani trochę frajdy.

  16. #136
    Chustonówka Awatar floriss
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    14

    Domyślnie

    Witam!
    jestem mamą trzymiesięcznego chłopca, co bardzo lubi zwiedzać świat na moich rękach. Dodatkowo bardzo ciężko znosi pozycję leżącą, więc ja już się poddajęPotrzebuję wolnych rąk, a jednocześnie móc być blisko mej pociechy. Jestem poważnie zagubiona w świecie chustowym i potrzebuję mamy (z Warszawy - Mokotów lub okolice), która pomoże mi się w nim odnaleźć. Dodam, że nie posiadam jeszcze żadnej chusty, bo nie mam pojęcia którą wybrać i to nie ze względu na wygląd, ale funkcjonalność. Chciałabym po prostu wypróbować kilka rodzajów zanim się zdecyduję. Cierpliwie czekam na pomoc i pozdrawiam!

  17. #137

    Domyślnie

    Floriss, a może do Stu Pociech byś w czwartek przyszła?

  18. #138
    Chustonówka Awatar floriss
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    14

    Domyślnie

    chętnie, ale gdzie to jest i w który czwartek i o której? La Loba proszę o więcej informacji i dziękuję za szybką odpowiedźpozdr

  19. #139
    Chustonówka Awatar floriss
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    14

    Domyślnie

    Znalazłam informacje o czwartkowych spotkaniach, ale niestety pracuję właśnie od 10 do 14, więc w tych godzinach będzie ciężko, chyba że.........zrobię sobie wolne a trzeba się wcześniej zapowiadać, zapisywać, umawiać?

  20. #140

    Domyślnie

    nic nie trzeba!
    tylko mieć 10 zł na wejście (za chleb, masło i herbate, ktore są tam dla wszystkich bez organiczeń), no i jakies cieple skarpety czy kapcie, bo bez butów się chodzi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •