Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 291

Wątek: Warszawa

  1. #81
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    55

    Domyślnie Bemowo i straszne kolki...help!

    Dziewczyny,
    Czy któraś z Was mogłaby odwiedzić Bemowo - przy każdej innej okazji mogę podjechac gdziekolwiek ale tym razem (tym "dzieciem" nie dam rady). Młody ma 12 tyg i cierpi na straszne kolki. Już 9 tygodni . Miał porobione 100 badań, posiewy, cuda nie widy...i potrafi wyć 12h/na dobę - np. zacząć o 8.00 rano i skończyć o 3.00 rano dnia następnego. Już mu lekarz doładował enzym laktaza, być może skończy się na pankraetynie (hormonie trzustki)...niby lepiej ale stęka cały czas i nie spi w dzień wcale.
    Jestem wykończona a mam jeszcze przedszkolaka który wiecznie łapie gile i siedzi w domu.
    Młody bardzo lubi być w chuście - mam tkaną Nati, elastycznego LennyLamb, kółkową Oppamamę i dostałam własnie Vatanai Naglikti. Motamy się ale średnio nam idzie - głównie kieszonkę na razie a z kółkową nie idzie mi wcale.
    Czy ktoś mógłby mnie odwiedzić i pomóc?. Zrewanżuję się jak tylko młodemu odejdą te okropne kolki...
    Pozdrawiam, Malwes!
    Pierwszy synek - styczeń 2004, drugi synek - styczeń 2009. 5 lat i 1 dzień różnicy

  2. #82
    Chustomanka Awatar agapee
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa Włochy
    Posty
    608

    Domyślnie Re: Bemowo i straszne kolki...help!

    Cytat Zamieszczone przez malwes
    Dziewczyny,
    Czy któraś z Was mogłaby odwiedzić Bemowo (
    Hej, ja mam blisko na Bemowo. Możemy się jakoś na niedzielę. Pisz pw
    Agata-mama-Kubusia (18.04.08)

  3. #83
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    55

    Domyślnie Re: Warszawa

    Agata,
    Odpowiedziałam na pw
    Pozdrawiam, Malwes!
    Pierwszy synek - styczeń 2004, drugi synek - styczeń 2009. 5 lat i 1 dzień różnicy

  4. #84
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    55

    Domyślnie Re: Warszawa

    Agata - tylko nie wiem czy doszło bo dało znać, że "wiadomość wysłana pomyślnie" ale widzę ją w folderze do wysłania a nie w wysłanych i nie wiem co z tym zrobić....
    Pozdrawiam, Malwes!
    Pierwszy synek - styczeń 2004, drugi synek - styczeń 2009. 5 lat i 1 dzień różnicy

  5. #85
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    667

    Domyślnie Re: Warszawa

    dopóki adresat wiadomości się nie zaloguje, bedziesz mieć taki status. Wszystko ok, Agata się zaloguje, a wiadomość zmieni status.

    Na Bemowie ja mieszkam, choć ekspertem chustowym nie jestem, jakby co, spróbuję pomóc. A wiesz, że są spotkania chustowe w bemowskim Klubie Mam? Co dwa tygodnie zwykle, dokładnych informacji szukaj na forum http://forum.klubmam.com/
    Marceli 19 czerwca 2008
    Małgosia 13 sierpnia 2011

  6. #86
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    55

    Domyślnie Podziękowania dla Agaty

    Dziewczyny,
    Serdecznie Wam dziękuję za wsparcie. Agata mnie dziś odwiedziła i naprawdę jest nieoceniona jeśli chodzi o drobiazgi, które sprawiają, że "prawie robi różnice". Już wiem co robiłam źle w kieszonce i 2x, że główka nie była dobrze trzymana. Wyrównywałam w 2x brzegi tak, że przy główce były same krawędzie zamiast zebranej partii materiału, jak w kieszonce i dlatego były luzy. A w kieszonce naciągałam nie od tych krawędzi i nie udawało mi się dobrze naciągnąć ruloniku przy szyjce. Zapatrzyłam się też na Agaty kółkową, w której podróżował Kuba o cudnych oczach - chyba zostawię swoją Oppamamę na chwilę i poczekam jak mój synek trochę podrośnie aby go tak nosić na biodrze.
    Od dziś będę się czuła pewniej.
    Jeszcze raz dziękuję!!!
    Gosia
    Pozdrawiam, Malwes!
    Pierwszy synek - styczeń 2004, drugi synek - styczeń 2009. 5 lat i 1 dzień różnicy

  7. #87
    Chustomanka Awatar agapee
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa Włochy
    Posty
    608

    Domyślnie Re: Warszawa

    Miło mi, że mogłam pomóc i poznać Twoją świetną rodzinkę. Kuba przesyła serdeczne motoryzacyjne pozdrowienia brrrruuuum!
    Agata-mama-Kubusia (18.04.08)

  8. #88

    Domyślnie Re: Warszawa

    Witam!
    Czy może, któraś z doświadczonych chustomam mieszka w Piastowie, albo Wa-wa Ursus?
    Od niedawna mam chuste i troche boje sie wiazac w nią swoje maleństwo, bardzo zależało by mi na fachowej pomocy i poradach.
    Z góry dziękuje za odpowiedzi
    Pozdrawiam


  9. #89
    Chustoholiczka Awatar barbamama
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Sumatra
    Posty
    3,107

    Domyślnie Re: Warszawa

    a ja się zastanawiam czy już szukać pomocy czy poczekać. Moja pierwsza chusta już w drodze do mnie (storczyk marine) już naoglądałam się instrukcji i filmików. Jedyny problem polega na tym, że pierwszy chuścioszek dopiero jest w drodze i pojawi się w sierpniu i chciałabym go od początku wsadzać w chustę... Jak myślicie poczekać na malucha ze spotkaniem z jakąś doświadczoną chustomamą i teraz wiązać na misiu ?
    (*) 08, barbidou VIII '09 barbabelle II '11 barbotine & barbalala II '13



  10. #90
    Chustoholiczka Awatar barbamama
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Sumatra
    Posty
    3,107

    Domyślnie Re: Warszawa

    a ja się zastanawiam czy już szukać pomocy czy poczekać. Moja pierwsza chusta już w drodze do mnie (storczyk marine) już naoglądałam się instrukcji i filmików. Jedyny problem polega na tym, że pierwszy chuścioszek dopiero jest w drodze i pojawi się w sierpniu i chciałabym go od początku wsadzać w chustę... Jak myślicie poczekać na malucha ze spotkaniem z jakąś doświadczoną chustomamą i teraz wiązać na misiu ?
    (*) 08, barbidou VIII '09 barbabelle II '11 barbotine & barbalala II '13



  11. #91
    Chustonówka Awatar dragmara
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    25

    Domyślnie Re: Warszawa

    Witam wszystkie chustowe mamy
    Ja tu po raz pierwszy

    Niedawno zakupiłam chustę Vatanai maruyama ale nie za dobrze idzie mi motanie. Ciężko mi nauczyć się z papierowych instrukcji. Chcę jeszcze dokupić kółkową. Córcia ma prawie 3 miesiące i chciałabym zacząć już z nią wychodzić w chuście. Poza tym sporo podróżujemy samochodem i kółkowa przydałaby się jako taka "szybka".
    Za miesiąc też idziemy na wesele więc myślę, że i tam chusta sprawdzi się najlepiej.
    Czy któraś z was mogłaby mi pomóc w moich rozterkach wiązaniowych? Mogę podjechać w każde miejsce warszawy.

  12. #92
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    7

    Domyślnie Re: Warszawa

    Witam!

    Jestem mamą 2-miesięcznych bliźniaków i zainteresował mnie bardzo temat chust. Kupiłam juz tez dwa girasolki, żeby móc nosić (dla siebie i męża).Nie za bardzo mam jak pójść na spotkanie chustowe, bo zwykle odbywa się wtedy kiedy mąż jest w pracy a z dwójką nie dam rady sama dojechać.Potrzebowałabym bardzo kogoś kto nauczyłby nas wiązać u nas w domu. Kieszonke już wypróbowałam, ale nie wiem czy pawidłowo wiąże i czy dziecię dobrze ułożone. A jeśli źle to nawet nie wiem jak poprawić.
    Mieszkam na Grochowie, blisko Ronda Wiatraczna. Czy znalazłby się ktoś kto mógłby nam pomóc? Byłabym bardzo wdzięczna.
    Pozdrawiam serdecznie.

    Iwona z Agatką i Antosiem

  13. #93
    Chustonówka Awatar Dag
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    36

    Domyślnie metro Wilanowska - czy są tu chustomamy?

    Dziewczyny, a jak znaleźć jakąś pomocną chustomamę, mieszkającą na Mokotowie, najlepiej w okolicach stacji metra (Wierzbno / Wilanowska / Służew)? W czerwcu urodzi nam się mały szkrab i - jak tylko się "ogarnę" i zaskoczę, o co chodzi w obsłudze malucha, chciałabym go zacząć nosić w chuście (mam kupioną elastyczną).
    Nie mamy samochodu, dlatego na początku chciałbym znaleźć jakąś pomocną duszę w okolicy... To możliwe?

  14. #94
    Chusteryczka Awatar hexi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,349

    Domyślnie Re: Warszawa

    ja jestem z wilanowa..moze sie uda


    DB PBC

  15. #95
    Chustonówka Awatar Dag
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    36

    Domyślnie Re: Warszawa

    hexi, z góry dzięki...

  16. #96
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Re: Warszawa

    Szukam osoby która była by wstanie przyjechać do Marek i przeszkolić mnie z wiązania Nati, mam 3 tygodniową córeczkę Jak taką osobę mogę znaleść? Oczywiście przeszkolenie za odpłatnością

  17. #97
    Chustomanka Awatar agapee
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa Włochy
    Posty
    608

    Domyślnie Re: Warszawa

    Cytat Zamieszczone przez nusialek
    Oczywiście przeszkolenie za odpłatnością
    No to chyba na zlym forum jestes My tu wszystkie charytatywnie w ramach pomocy kolezenskiej!
    Agata-mama-Kubusia (18.04.08)

  18. #98
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie Re: Warszawa

    Cytat Zamieszczone przez agapee
    Cytat Zamieszczone przez nusialek
    Oczywiście przeszkolenie za odpłatnością
    No to chyba na zlym forum jestes My tu wszystkie charytatywnie w ramach pomocy kolezenskiej!
    No wiesz są też osoby odpowiednio przeszkolone
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  19. #99
    Chustomanka Awatar agapee
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa Włochy
    Posty
    608

    Domyślnie Re: Warszawa

    Wiem, że są. Ale chyba nie w wątku Pomocne Chustomamy
    Agata-mama-Kubusia (18.04.08)

  20. #100
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie Re: Warszawa

    Cytat Zamieszczone przez agapee
    Wiem, że są. Ale chyba nie w wątku Pomocne Chustomamy

    Napisałaś "forum", a nie wątek
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •