Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 291

Wątek: Warszawa

  1. #41
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Jeszcze Warszawa ...
    Posty
    101

    Domyślnie

    I ja również z chęcią skorzystałabym z fachowych porad z którejś ze specjalistek forumowych dopiero uczymy się motać, na razie niestety tylko na własnych błedach
    Mieszkam w Wilanowie, ale podjadę w dowolne miejsce
    Mam swoją Nati, ale chętnie bym wypróbowała Storcha - Leo i Ulli. Bo to marzenia moje i mam nadzieję ze którąś uda mi się wkrótce nabyć
    Sebuś ur. 11 stycznia 2008
    Maciek ur. 9 lipca 2009

  2. #42
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    6

    Domyślnie MT

    chcialabym zobaczyć jak się wiąże i w ogóle korzysta z MT ...

    Mieszkam na białołęce, ale inne miejsca ewentualnie wchodzą w grę .. niestety dojeżdzam autobusem w wiekszosci przypadków.

    czy mogę liczyć na HEEEElllllllllp

  3. #43

    Domyślnie

    Hej! ja niedlugo mam nadzieje tez bede chustomama 31 maja idziemy do ortopedy i mam nadzieje, ze dostaniemy zielone swiatlo

  4. #44
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie Re: MT

    Cytat Zamieszczone przez Migotka
    chcialabym zobaczyć jak się wiąże i w ogóle korzysta z MT ...

    Mieszkam na białołęce, ale inne miejsca ewentualnie wchodzą w grę .. niestety dojeżdzam autobusem w wiekszosci przypadków.

    czy mogę liczyć na HEEEElllllllllp
    gdzie na Białołęce ? ja mieszkam na Nowodworach
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  5. #45
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    5

    Domyślnie Szukam Chustomamy z okolic Otwocka


    Czy jest tu jakaś Chustomama z okolic Otwocka? Potrzebuję pomocy w motaniu. Na razie mam bawełnianą samoróbkę i przez to moje wątpliwości dotyczące prawidłowego wiązania są jeszcze większe - koło profesjonalnej chusty nawet nie stałam, więc nie wiem nawet czy ta moja się nadaje...

  6. #46
    Chusteryczka Awatar kamaal
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    chwilowo Wietrzne Miasto
    Posty
    1,790

    Domyślnie

    Jestem z Otwocka. Jeżeli chcesz możemy sie umówić, Profesjonalistką nie jestem ale motam
    Ala (15.04.2007) Martyna (18.04.2011) i 2 Maluszki[*]

  7. #47
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    5

    Domyślnie

    super jutro napiszę do Ciebie na pw to sie umówimy a teraz idę spać. jeszcze 3 i pół godziny snu a potem karmienie i jak będę miała farta to podrzemię jeszcze ze dwie godzinki ....

  8. #48
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Stolnica
    Posty
    12

    Domyślnie

    Witajcie, jestem zieloną chustomamą, a raczej pragnę nią być, jednak moja kruszynka strasznie awanturuje sie przy wszelkich próbach wiązania Od 2 tyg mamy hoppediz Nairobi 4,7m, motałam Franka w kieszonkę i podwójne na krzyż. Nie wiem czy coś robie źle czy mały po prostu nie lubi być tak blisko, w każdym razie póki co - porażka. Dlatego chętnie skorzystam z rad i pomocy jakiejś zaawansowanej motaczki z Mokotowa.

  9. #49
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7

    Domyślnie Początki...

    Mój synek ma 3 tygodnie, a mniej więcej od tygodnia noszę się z zamiarem kupienia chusty, ale jestem tak totalnie zielona, a ogrom informacji dostępnych w sieci mnie przerasta. Dzisiaj trafiłam na to forum i od razu proszę o pomoc. Przydałyby mi się konsultacje z kimś doświadczonym. Nie mam (i nie miałam) jeszcze żadnej chusty, bo nie mam pojęcia jaką wybrać. Myślę nad wiązaną, ale jestem niska i nie wiem czy gdybym się obwiązała tymi 4 metrami czy mogłabym się ruszać . Mieszkam w Śródmieściu. Czy znalazłaby się jakaś dobra dusza, która by się ze mną spotkała, pokazała taką chustę i opowiedziała o niej co nieco? Mogą być pola mokotowskie ))

  10. #50
    Chustomanka Awatar polah
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    riccio w czwartek jest spotkanie chustomam w parku krasińskich - zobacz w dziale Spotkania, warsztaty
    Jula 18.12.2004, Wojtek 17.01.2008
    Herbata z Malinami


  11. #51
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7

    Domyślnie

    Dzięki za info. Chętnie pójdę na to spotkanie (jak tylko się dowiem o której )

  12. #52
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Ja jestem z okolicy Babic, zachodniej czesci Wwy. Moge tez dojechac na Bemowo, Bielany, Zoliborz. Nosze glownie w MT, ale wydaje mi sie, ze mam juz spore doswiadczenie mejtajowe

  13. #53
    Chustofanka Awatar kappala
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa- UrsynĂłw
    Posty
    333

    Domyślnie

    Witam, już niedługo będę miała moją pierwszą chustę Didka Indio i .. liczę wówczas na to że w razie czego mi pomożecie, bo jestem zupełnie zielona..
    Co prawda będę się bardzo starała.. i mam nadzieję ze Mała nie będzie płakała bardziej niż zwykle, ale jak nie dam rady, to spodziewajcie się mnie z bezradną miną na którymś warszawskim spotkanku
    Pozdrawiam,
    Kamila - Ursynowianka

  14. #54
    Chustomanka Awatar joawoj
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    974

    Domyślnie

    Jakby co, to ja jestem z Ursynowa (Natolin konkretnie). Specjalistką może nie jestem, ale jakieś tam doświadczenie mam, więc chętnie się spotkam


    Mam wiecznie zapchaną skrzynkę --> piszcie proszę na maila: mmpjmw@gmail.com

  15. #55
    Chustofanka Awatar kappala
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa- UrsynĂłw
    Posty
    333

    Domyślnie

    Super, ja okolice stacji Ursynów

    Na razie jeszcze bez chusty, ale już niedługo
    Joawoj dzięki, a więc liczę na Ciebie w razie kłopotów

  16. #56
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    A mnie się marzy spotkanie z kimś kto potrafi wiązać plecak Jordana poza spotkaniem czwartkowym któregoś dnia, tak na spokojnie.. Jakby coś to z Bielan jesteśmy
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  17. #57

    Domyślnie

    Witam, ja też noszę się z zamiarem noszenia. Na razie prowizorycznie i oczywiscie tylko domowo motam Tymka (6 tyg.) w szlafrok, co wygląda jakby był w takiej kieszonce. Ma dość błogą minę, stąd mam nadzieje, że w chuście będzie mu dobrze.
    Chętnie spotkam się w śródmieściu (mieszkamy na powiślu).
    Chusty nie posiadam, ale z wyrywkowo, w "wolnym" czasie wyczytanych postów chyba zdecyduję się na elastyczną... tylko jaką? i czy będzie dobra na jesień? bo jak mały podrośnie, to pewnie zakupię tkaną (nie wiem, czy dobrze to wywnioskowałam..).

    pozdrowienia
    Mama Asia od Tymka Janka

  18. #58
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    Skoro jesteś z Powiśla to będziesz miała blisko do 100 Pociech od 11 września we czwartki Tam będzie mnóstwo osób z mnóstwem chust i nosideł i będziesz mogła po dotykać i popatrzeć i się powiązać
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  19. #59
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    567

    Domyślnie

    na Powiślu możesz też zajść do bebelulu sklepu w Arkadach pod Poniatowskim
    na ich stronie jest info o warsztatach wiązania

  20. #60
    Chustomanka Awatar yerba
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MamaTymianka
    Witam, ja też noszę się z zamiarem noszenia. Na razie prowizorycznie i oczywiscie tylko domowo motam Tymka (6 tyg.) w szlafrok, co wygląda jakby był w takiej kieszonce. Ma dość błogą minę, stąd mam nadzieje, że w chuście będzie mu dobrze.
    Chętnie spotkam się w śródmieściu (mieszkamy na powiślu).
    Chusty nie posiadam, ale z wyrywkowo, w "wolnym" czasie wyczytanych postów chyba zdecyduję się na elastyczną... tylko jaką? i czy będzie dobra na jesień? bo jak mały podrośnie, to pewnie zakupię tkaną (nie wiem, czy dobrze to wywnioskowałam..).

    pozdrowienia
    Mama Asia od Tymka Janka
    Mieszkam koło pl. Trzech Krzyży, co prawda pracuję codziennie ale mogę jakiś poranny chusto-spacer zaproponować - np. koło pomnika sapera?. Elastyka nie mam, ale mam kilka wiązanek, expertka ze mnie żadna, ale kieszonkę w miarę poprawnie zamotam
    przychówek: Pierwszy (czerwiec 2007) i Druga (maj 2010)

    http://www.pomoz-amelce.pl



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •